Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneta, doczytałam o tarasie. Powinno się w tym przypadku pisać Tarasie :rolleyes:. Bardzo śliczny i jak starannie go poolejowałaś. Nie mówiąc już o suchym murku i trawkach. :wiggle:

 

Doczytałam, że szukasz oleju w Polsce. Polecę Ci ALTAX z przyległościami, tzn. ochronne i inne. Używam i do środka, i na zewnątrz. Kładzie się bardzo dobrze i konserwuje też znakomicie. Wcześniej używałam Starwaxa, ale na małe powierzchnie, bo drogi. Altax ma jeszcze tę zaletę, że jest TANI – wykasza inne oleje.

Altaxem były konserwowane elementy drewniane na Wawelu – to żeby dodatkowo zareklamować.

 

http://www.altax.pl/produkty/altax-olej-do-drewna

 

W marketach produktów Altaxa nie ma, ale na stronie podają informację, gdzie w jakim województwie jest do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo:hug::hug::hug: i cieszę się, że taras nie tylko nam się podoba:wiggle:

Aniu my robiliśmy takie punktowe betonowe fundamenty, na to legary i deski.

Altax....hm.... nie słyszałam o tym oleju, Dziękuję Dziewczyny:hug:, a jaką powłokę tworzy? nie błyszczy się zbyt mocno????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altax, jak nakładasz wedle przepisu, to pięknie wsiąka i po ostatnim przetarciu (na wilgotno olejem lnianą dobrze spraną szmatką) tworzy satynową pod względem gładzi i zupełnie nie błyszczącą powierzchnię.

Ma jedną wadę, a mianowicie ilość kolorów jest ograniczona. Ale ja jak kładłam olej, to w ogóle jeszcze nie mieli kolorów i barwiłam dechy bejcą. Więc i ten sposób sprawdzony.

 

Malkul dzięki za to OBI :rolleyes: Ja mam wprawdzie sprawdzony sklep-hurtownię w W-wie, ale do OBI mam prościej, bo nie muszę się pchać do środka miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu załamka !!! Dlaczego od początku nie zrobiłąm szarym olejem ?? :bash::bash::bash::bash::bash:

 

Nie wiecie, czy na bezbarwny "zadziała" szary ?Czy już po ptokach ?

A po ile ten Altax ?

 

2,5 l Altaxu wystarcza na 30–75 m2 powierzchni. Zależy jak dużo zużywasz i ile warstw kładziesz. Cena takiej puszki w internecie jest podawana około 85 zł.

Castorama ma po 96 zł. A ja sklepie-hurtowni w centrum W-wy kupowałam 4 miesiące temu 1 litr za 46 zł.

 

Z tego co wiem olej można podbarwiać, ale na stronie Altaxu są porady i można zadać pytanie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko tarasik wyszedł cudny:jawdrop::jawdrop: I na serio zrobił go Twój osobisty mąż?:jawdrop:

Jest pięknie- naturalnie i elegancko.:wiggle:Chociaż muszę przyznać, ze mnie kręcą tarasy kamienne, ale tylko i wyłącznie z kamienia naturalnego. Wszelkie gresy odpadają. U nas właśnie taki będzie:)

Miłego tygodnia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...