Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki Kochane, Lolku DZIĘKUJĘ BARDZO :hug:no ja jestem zachwycona tarasem, że o Mężu nie wspomnę:D dumna jestem z Niego jak nie wiem co bo kawał dobrej roboty Odwalił i wszystko jest perfekcyjnie wykończone, podocinane idealnie, no nie mam się do czego przyczepić:lol2:

Ale masz piękny taras!!!!:jawdrop: Cudnie wyglądają też te roślinki obok w murku z kamienia.

A swoją drogą: pod tymi murkami to Ty masz jakąś podmurówkę? Bo ja chcę w jednym miejscu zrobić coś podobnego i m. mowi, że podmurowka jest konieczna:rolleyes:

Yuczko ja mam układane te kamienie bez podmurówki, Ogrodnik mnie zapewniał, że oni tak od lat robią i 3, max 4 warstwy kamienia spokojnie dadza rade bez niczego:yes:

:cool:

Aneta masz przecudny taras i wspaniałego, zdolnego męża! Może byś mi go kiedyś pożyczyła? Chętnie u siebie na balkonie bym takie deski widziała ;)

Kochana przykro mi ale Męża nie pożyczę:D:no:a takie same deski jak na tarasie mam na przysypialnianym balkonie :lol2:

 

 

Dziewczynki Altaxu nie ma w naszym Obi , w mojej dziurze wszystko na zamówienie i czas oczekiwania spory, mogłabym przez net ale...kupiłam Fluggera i jak tylko pogoda i czas pozwoli to będę maziać:lol2:

 

Wykorzystaliśmy niedzielną cudną pogodę i wybraliśmy się z dziećmi w góry no i jestem z nich mega dumna bo na własnych nóżkach zdobyły Połoninę Wetlińską w Bieszczadach:wave:Obawiałam sie o Iskierkę bo to jej pierwszy taki wymarsz ale była dzielna i jak tylko próbowałam ją wspomóc rękami to od razu mi się wyrywała i mówiła, że sama:wave:co więcej do połowy drogi również sama zeszła, w połowie była już tak wymordoweana, że padła ...zasnęła na rękach - pierwszy raz w życiu bo Ona spi tylko w wózku, łóżeczku albo foteliku:lol2:Okruszek trochę wymiękł pod koniec zejścia ale obojgu się medal należy:lol2: no to pochwaliłam się dziećmi:lol2: jutro meża zmolestuję i jakieś zdjątka z naszej wyprawy wkleję:cool:

wnętrzarsko nie dzieje się nic:(weny i funduszy brak:( ale Mąż podbudowany efektem tarasowego szaleństwa wziął się ze swoim Tatą za drewutnię i domek narzędziowy, jest szansa, że zanim snieg spadnie bedzie skończona:yes::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba się spóźniłam na tarasowe foto (wyświetla się tylko zbliżenie, w pięknym kolorze zresztą). Szkoda, bo sądząc po komentarzach było co oglądać ;)

Dropciu usunęłam bo nie chcę mieć w necie zdjęć z zewnątrz domu;)podeślij maila na priv to Ci prześlę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...