Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Tak bardzo czasem chciałabym cofnąć czas... jak patrzę na Was, na Twoje Cudne Słodziaki... na to niezwykłe chwytanie milczącej chwili przez Twojego przezdolnęgo Pana Męża... tak pójść młoda i piękna z dzieciakami i Księciuniem przed siebie... po tej cudnej połoninie... Wetlinie... echhh....:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko ma pytanko...czy ja dobrze pamiętam i dostrzegam ze masz zlew Villeroy & Boch ??? Jelsi tak to mozeszmi napisac jak sie teraz sprawuje bo juz pewnym czasie uzytkowania...ma jakies minusy a moze wiecej plusów ?? Zastanawia sie nad taki rozwiązanie :rolleyes:

Tak, dobrze Widzisz to subway:yes:ja jestem mega zadowolona i to jeden z lepszych wnetrzarskich wyborów. Owszem brudzi się ale każdy zlew się brudzi ...łatwo się czyści i zawsze wyglada dobrze, mnie do szalu doprowadzały mazaje na stalowym, teraz tego problemu nie widać. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrze Widzisz to subway:yes:ja jestem mega zadowolona i to jeden z lepszych wnetrzarskich wyborów. Owszem brudzi się ale każdy zlew się brudzi ...łatwo się czyści i zawsze wyglada dobrze, mnie do szalu doprowadzały mazaje na stalowym, teraz tego problemu nie widać. :no:

 

dziekuję za info, czyli dobrze widziałam :rolleyes: a czym go czyścisz? widac jakies ryski na szkiwie czy raczej z tych pancernych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czyszczę cifem tak raz w tygodniu- problematyczne miejsca to te przy odpływach bo tam brudek widać najbardziej no i dno dużej komory, w której mam zainstalowany młynek do odpadów. Na codzień przecieram mikrofibrą wilgotną. Rysek nie mam , jedną niewielją czarną ryskę - kreskę po upadku garnka żeliwnego ale myslę , że jesli bym mocniej potarła to powinna zejsć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...