Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko, ja już wczoraj składałam ci życzenia na FB i miałam przyjść jeszcze tutaj....ale już nie dotarłam....wiadomość o Nelci tak mnie dobiła, że nie mogłam spać! Ale wszystkich poruszyła ta wiadomość! Dobrze, że są jeszcze na tym świecie tak dobrzy ludzie jak tutaj, na forum.....

 

Wszystkiego najpiękniejszego ci życzę Anetko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko

spóźnione, ale bardzo, bardzo gorące życzenia samych cudownych chwil w Twoim życiu:hug: http://www.adamgartenberg.com/gartenberg/agartenberg.nsf/dx/happy-birthday-emoticon/content/M2?OpenElement

 

 

 

http://us.123rf.com/400wm/400/400/serezniy/serezniy1207/serezniy120704764/14539809-bukiet-pieknych-kwiatow-letnich-w-wazonie-z-wikliny-na-zielonym-tle.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie wiem....

Gumisiu Pytasz bo pewnie myslisz o jakiejs pomocy rzeczowej. Póki co zbieramy pieniądze , jak Nelcia się okresli czego potrzebują to ruszymy z pomocą rzeczową.

 

 

Anetko kochana-ja finansowo raczej nie dam rady ,ale zorganizzowalam paczke dla jej corci-Ty zazwyczaj wiesz co w trawie piszczy-prosze rzuc jakims adresem bo nie wiem gdzie wyslac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko,czy przyjmiesz jeszcze ode mnie spoznione zyczenia urodzinowe? :rolleyes: Wszystkiego najlepszego ,Kochana:hug:

Co do Neli, niestety nie spotkałysmy sie na zadnym watku ale czuje sie w obowiazku przelac jakies pieniazki (z rzeczami byłoby ciezej, bo jak wiesz, moj Synek ma 3 lata). Straszna tragedia ale wierze w pomoc płynaca z forum.Najwazniejsze jest zdrowie-wtedy wszystko da sie zrobic i odbudowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować, dziękować Kochani:hug:

Beatko ale mi humor Poprawiłaś tą lawendą:)

 

 

 

Ja sobie miejsca znależc nie mogę odkąd dowiedziałam się o pożarze u Nelci:(Chyba nie jestem w stanie sobie wyobrazic przez co oni teraz przechodzą...

Budujące jest to ogromne poruszenie na FM, ja zawsze wiedziałam, że na Was wszystkich można liczyć ale to co się dzieje powoduje u mnie ogromne wzruszenie, akcja pomocowa przypomina pospolite ruszenie:wiggle:

Kochani dziękuję Wam wszystkim za Waszą spontaniczność i dobroć serca, za to że Jesteście i tak wiele Robicie. Jestem z Was wszystkich straszliwie dumna i przeszczęsliwa, że Należycie do grona moich Wirtualnych Przyjaciół , Znajomych. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ....:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...