Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko, spóźnione życzenia Kochana:) Przede wszystkim zdrówka dla Ciebie i bliskich, żeby Ci się spełniło wszystko o czym marzysz:hug::hug::hug:

Aneciu, odezwę się w naszych sprawach, obiecuję:hug: teraz mam ciężkie dwa tyg., ale jak już ogarnę się to przybywam do Ciebie z wiadomościami :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas pada od rana, ciemno jak nie wiem co :(

Nie lubię jak nie ma pogody żeby z małym wyjść na dwór :sick:

Szczególnie teraz jak nie ma jednej drzemki i plącze się jak ból po kościach i nie da nic zrobić :p

 

Aguś ja swoim kupuję kombinezony gumowe z reima i puszczam ich na deszcz i błoto a ja patrzę z tarasu jak się taplaja, czasem wkładam płaszcz nieprzemakalny i po mnie też się leje. potem to błotko spłukuję wodą i suszę i jest git.Moje dzieci nie wytrzymałyby w domu;)

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, spóźnione życzenia Kochana:) Przede wszystkim zdrówka dla Ciebie i bliskich, żeby Ci się spełniło wszystko o czym marzysz:hug::hug::hug:

Aneciu, odezwę się w naszych sprawach, obiecuję:hug: teraz mam ciężkie dwa tyg., ale jak już ogarnę się to przybywam do Ciebie z wiadomościami :hug:

spokojnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja swoim kupuję kombinezony gumowe z reima i puszczam ich na deszcz i błoto a ja patrzę z tarasu jak się taplaja, czasem wkładam płaszcz nieprzemakalny i po mnie też się leje. potem to błotko spłukuję wodą i suszę i jest git.Moje dzieci nie wytrzymałyby w domu;)

O! I to lubię!:wiggle: Hej Słonko:D.

Jak Ci zazdroszczę tego słonka i 15 stopni:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja swoim kupuję kombinezony gumowe z reima i puszczam ich na deszcz i błoto a ja patrzę z tarasu jak się taplaja, czasem wkładam płaszcz nieprzemakalny i po mnie też się leje. potem to błotko spłukuję wodą i suszę i jest git.Moje dzieci nie wytrzymałyby w domu;)

Myślę że ten patent już niedługo przetestuję u mnie :lol:

A z Igim to jeszcze problem, bo on na nóżkach nie da rady dużo przejść i dla niego chodnik czy trawnik nadaje się tak samo do siedzenia jak dywan w domu - więc tylko wózkiem, a jak pada to żadna frajda dla niego i dla osoby pchającej wózek :lol2:.

Także czekamy na wyjście na ogród z domku :cool:

 

Miłego dnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten patent już niedługo przetestuję u mnie :lol:

A z Igim to jeszcze problem, bo on na nóżkach nie da rady dużo przejść i dla niego chodnik czy trawnik nadaje się tak samo do siedzenia jak dywan w domu - więc tylko wózkiem, a jak pada to żadna frajda dla niego i dla osoby pchającej wózek :lol2:.

Także czekamy na wyjście na ogród z domku :cool:

 

Miłego dnia :hug:

Aguś kombinezony gumowe to jak dla mnie rewelacja, moje dzieciaki w nich się kładą w ogrodzie, nie ważne czy mokro czy nie, one mają to do siebie, że dziecko zawsze jest suche i...szczęśliwe:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...