Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak cisza nastała.........

To ja tak nieśmiało z pytaniem zaglądam.

Od pewnego czasu szukam komody, która mogła by stanąć sobie pod schodami, na przeciwko kuchni. I znalazłam, idealną na forum. Sęk w tym, że nie mogę jej trafić w żadnym sklepie. Dlatego proszę Cię Anetko zdradź, gdzie nabyłaś to cudo, które masz w salonie, naprzeciwko kominka. :)

Pzdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cisza nastała.........

To ja tak nieśmiało z pytaniem zaglądam.

Od pewnego czasu szukam komody, która mogła by stanąć sobie pod schodami, na przeciwko kuchni. I znalazłam, idealną na forum. Sęk w tym, że nie mogę jej trafić w żadnym sklepie. Dlatego proszę Cię Anetko zdradź, gdzie nabyłaś to cudo, które masz w salonie, naprzeciwko kominka. :)

Pzdrawiam:bye:

Ja mam w zasadzie większośc starych mebli, cześć to pamiatki rodzinne a reszta została kupiona na Allegro. Ta o której piszesz jest z netu ale kupiona dośc dawno, nie pamiętam dokładnie nicka z Allegro - hebel???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tu też o Tchibo :)

 

Jadę dzisiaj do Almi Decor zobaczyć, niestety z synem, a on pilnuje mamusię jak wydaje pieniądze na siebie :lol2: wiec nie będę mogła poszaleć, a tam takie cuda :)

 

A tak w ogóle przyszłam miłego dnia pożyczyć Anetko :hug::hug::hug:

ja jeszcze się powstrzymuję od wizyt w sklepach i necie bo wiem,że miałabym kłopot żeby niczego nie kupić...ja mam ogrom ozdób swiątecznych nie powiem - chciałabym nowe ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku obiecałam sobie nic nie kupować bo mam tych ozdób masę ...kasa jakoś rozmnażać nam się nie chce więc będzie bez szaleństw. przywiozłam sobie z No mase pierdół i tym musze się póki co cieszyć;)

Rasiu marazm powiadasz...ja jakoś spowolniona jestem i przeziębienie mnie dopadło, dobrze że słońce za oknem to jakoś przyjemniej będzie przetrwać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w zasadzie większośc starych mebli, cześć to pamiatki rodzinne a reszta została kupiona na Allegro. Ta o której piszesz jest z netu ale kupiona dośc dawno, nie pamiętam dokładnie nicka z Allegro - hebel???

 

Anetko bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Niestety nie znalazłam sprzedawcy o nicku hebel, ale idąc tropem, tego co napisałaś (.....większośc starych mebli, cześć to pamiatki rodzinne.......) wlazłam na allegro w zakładki antyki i to było to!!! : )

Coś na pewno wynajdę. Jak znam życie, to mąż będzie się śmiał, ale już przywykł do moich pomysłów z odmalowywaniem mebli. Lubię mieć takiego grata, który nie trafia się w co drugim domu w mojej wsi;)

 

BTW już się kiedyś "spotkałyśmy" ,przy okazji aukcji dla Frania. Miałam wtedy pod awatarem podpis - "chwilowo Wikinkowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...