Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale taka jakaś wielokolorowa czyli na samprzód co ?

Mam identyczne meble w mieszkaniu - jak to zobaczyłam to mnie ścięło - fajne to to czy żenada jak myślicie ?

Aniu mnie się ta szafka mega podoba i jak Masz podobna to nie ruszaj, zostaw taką! ja nie wiem jak uzyskać taki efekt dla mnie ona poprostu wyglada na wiekową i tak jest ok.

co do farby ja kupuję do drewna akrylową jaka jest dostępna. na moim zadupiu nie mam zbytniego wyboru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie? Bo tu Ań jak ulęgałek :D.

 

No nawet jak nie do mnie to odpowiem :lol2:. Wszystko dobrze :) urządzamy pokoik, obecnie najładniejsze pomieszczenie w całym domu tylko jeszcze trochę zagracone :).

 

do ciebie Kochana;) no to fajnie , ze samopoczucie ok, a macie juz Imię wybrane??? mam nadzieję , że Pochwalisz się pokoikiem, moze być u mnie:wiggle:

Brzusio Pogłaskaj:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneciu.... Ja ma identyczne szafki ale w kolorze naturalnego drewna tzn. nie odrapane a chce żeby odrapane były. Pytając czy się podoba miałam na myśli sam kształt, styl mebla - na odrapańca przymykamy oczy.

Tu na zdjęciu pokazany jest taki 2 drzwiowy a ja mam identyczny z 3 drzwiczkami, witrynę, biblioteczkę, komodę, słupek i szafkę rtv ( której nie znoszę) kupowane 11 lat temu. Dzieciaki pomogły im ( skutecznie) nabrać wiekowego charakteru.

Poza tym, zajumałam po znajomości rzecz jasna, ogromną szafę kartotekę z przychodzi córek. Jest ogromna, ma 30 parę dużych szuflad ze starymi uchwytami. Trochę się giba, szuflady ciężko chodzą ale mam zamiar się nią zająć. Jezu nosi mnie! Nie mam domu, nawet nic się nie kroi w tym temacie a Ja tak bardzo bym chciała coś robić.....

 

Która Aniu jak samopoczucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, zdrówka życzę :hug: Pij dużo herbatki z miodem i cytryną - mnie pięknie stawia na nogi. Jest jeszcze taki specyfik mojej teściowej, z którego nie mogę w tym roku korzystać, ale wystarczy jeden kieliszeczek przed snem i na drugi dzień jesteś jak młody Bóg (zostawiam przepis, ale niestety do wykorzystania dopiero w maju :():

http://www.radiownet.pl/publikacje/nalewka-na-majowych-pedach-sosny

Sam syrop zlany z pędów bez dodania spirytusu można podawać dzieciom :)

 

Aniu, chwal się, jaki masz pomysł na pokój :)

Ja nadal w czarnej d... jestem jeżeli chodzi o to pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka, u nas tak: ściany beż/greige (to był gościnny), podłoga dąb, białe listwy. Meble białe (2 komody malm, regał, łóżeczko). Dodatków niewiele -tylko lampka nocna białą z wiklinowym abażurem, biała zasłona. Do tego muszę przerobić moje łóżko w sofę - dorobić plecy i duże wałki po bokach.

 

O herbacie pierwszy artykuł z brzegu: http://czywiesz.pl/zdrowie/240451,Czy-wiesz-ze-herbata-z-cytryna-jest-niezdrowa.html. Warto się zagłębić w tematy "czego z czym nie jeść" np. pomidor z ogórkiem itd.

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny (Aniu, Ilona), gratulacje:yes:

 

Co do olejowania blatów, ja też dotychczas olejowałam biofą i też miałam ochotę zmienić na ikeowski... ale jak piszecie, ze lipa, to odpuszczam i może tego w casto poszukam, a jak okaże się też kiepski, to do biofy wrócę i już:yes:

Anetko buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokasto, Barany to bardzo mądre ludzie są, znam kilku Baranów i nie moge powiedzieć, ze sa to zwykli tuzinkowi ludzie, nie wiem czy to przypadek, ale wszystkie Barany jakie znam sa wielkimi zdolniachami umiejącymi sobie radzić w życiu :) Życzę Ci aby Antoś był Baranem :lol2: no może takim bez rogów :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...