Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Ilonka, u nas tak: ściany beż/greige (to był gościnny), podłoga dąb, białe listwy. Meble białe (2 komody malm, regał, łóżeczko). Dodatków niewiele -tylko lampka nocna białą z wiklinowym abażurem, biała zasłona. Do tego muszę przerobić moje łóżko w sofę - dorobić plecy i duże wałki po bokach.

 

Zapowiada się super :) Zwłaszcza kolor ścian - taki chłopięco-męski. U nas jest zieleń i nie wiem, jak to ugryźć, a mąż nie chce przemalować :no:. I tak dzielnie walczy z szafami, na razie jest wielki bajzel, meble porozkręcane, coś tam przemalowane w połowie... U nas też mało ozdób - podejrzewam, że zabawki zrobią swoje :yes: Chciałam jakieś koszyki na regałach (najlepiej białe lub szare), żeby to uporządkować w przyszłości, widziałam ładne z Zarze Home, ale cena :o

 

O łączeniu różnych produktów rzeczywiście wiem niewiele, coś tam słyszałam, że mięso i ziemniaki powinno się jeść osobno, ale to raczej ze względów dietetycznych chyba, a nie zdrowotnych, mleko po posiłku (nawet w kawie) też jest niewskazane i z tym się mogę zgodzić - sama się po takiej mieszance czuję niewyraźnie.

 

Anetko, szukam i szukam, nie pamiętasz przypadkiem, na której mniej więcej stronie są pokoje Twoich dzieci? Chciałam się poinspirować :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

yokasto... pożyjemy zobaczymy ....z doświadczenia wiem, że dzieci przychodzą na świat w najmniej oczekiwanym momencie i z całą pewnością nie wtedy żeby mamusi konweniowało czy to ze znakami zoodiaku czy ładną pogodą. Skurczybyki do światła idą...... Jak pełnia księżyca to klęska urodzaju :)

 

ateno - witaj, jeszcze nie miałyśmy przyjemności ;) O skromności nie pisałam przez.... skromność ;) Przecież nie wspomniałam jeszcze o wybitnej urodzie i figurze, bogatym wnętrzu.... tyle tego jest ale nie można tak anecie wątku zaśmiecać... prawda ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokasto, Barany to bardzo mądre ludzie są, znam kilku Baranów i nie moge powiedzieć, ze sa to zwykli tuzinkowi ludzie, nie wiem czy to przypadek, ale wszystkie Barany jakie znam sa wielkimi zdolniachami umiejącymi sobie radzić w życiu :) Życzę Ci aby Antoś był Baranem :lol2: no może takim bez rogów :lol2:

Fajnie wiedzieć jaki jest mój mąż :D, bez rogów oczywiście :lol2:. Alu coś jeszcze wiesz o tych barankach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wiedzieć jaki jest mój mąż :D, bez rogów oczywiście :lol2:. Alu coś jeszcze wiesz o tych barankach ;)

 

Mój mąż tez baran jest i myślę, ze wiele o nim dobrego mogłabym powiedzieć, najważniejsza jego cechą jest to że nie lubi być w konflikcie z innymi osobami i robi wszystko, zeby tak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż tez baran jest i myślę, ze wiele o nim dobrego mogłabym powiedzieć, najważniejsza jego cechą jest to że nie lubi być w konflikcie z innymi osobami i robi wszystko, zeby tak było :)

O to mój M ma tak samo :yes:

Daila :) mogę Ci co nie co powiedzieć :). Uparte są, ale nie za wszelką cenę - jeśli jednak uważają, że mają rację to będą jej bronić do grobowej deski :rolleyes:. Natomiast czy baran to wojownik i zdobywca? Wojownik na pewno :yes: ciekawe czy każdy :).

Dziękuję yokasto. Uparty tak ,ale ja bardziej, więc musi ustąpić:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki cieszę się niezmiernie, że pogawędkę miłą sobie Ucięłyście:wiggle:;)

Ilonko pokoje są w osobnym watku - zdjęciowym, link w sygnaturce.;)

Yuczko ale czemu Myślisz o innym oleju, nie jesteś zadowolona z Biofy? Podziel się spostrzeżeniami bo ja właśnie na ten olej mam zamiar przejść:rolleyes:;)

Atena - dziękuję:hug:

 

Dziewczynki a teraz krótki wywód odnośnie znaków zodiaku, ja dzieciństwo spędziłam z Rybką - moim bratem, jak dla mnie znak super.:wiggle:

Od ponad 4 lat mam Barana - Łukaszek jest z 22 marca i Bogu dziękuje, że mam tylko jedno dziecię spod tego znaku;), nie wiem do końca czy to kwestia znaku zodiaku tak do końca ale moje Dziecko ma tak silna osobowość , że często mnie to przeraża. Inteligentny to fakt, uparty jak stado osłów, indywidualista jak cholera i dąży do celu - po trupach, zawsze chce postawić na swoim, za wszelką ceną to piszę ja Skorpion - idealny znak zodiaku:P;) Mamusie przyszłych Baranków - nastawcie się na ciężką pracę;)

Aniu - Yokasto Czy Ty coś wklejałaś i usunęłaś? bo ja widzę edytowane posty.... U mnie śmiało wklejaj wsio co tylko zechcesz;)

Kochane moje Dziewcynki - teraz będzie do tych, które czekają na wielki dzień - nie myślcie zbyt wiele o porodzie...prawda jest taka, że tego nie da się zaplanować, przewidzieć i nie ma co sobie zbytnio głowy zaprzątać, nie piszę żebyście się nie bały bo wiem, że się nie da, sama mam dwójkę dzieci i dobrze pamiętam swoje 2 porody - czasem myślę , że zbyt dobrze pamiętam;)ze swojego doświadczenia powiem Wam, że dla mnie poród był wielkim zaskoczeniem bo spodziewałam się , że będzie dużooooo, dużoooooo gorzej, ja się dwukrotnie bardzo pozytywnie rozczarowałam ( oba były SN, bez znieczulenia) i gdyby przyszło mi przechodzić przez to po raz trzeci to byłabym już totalnie relax;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka biofa jest oki ale .... jak mam zapłacić prawie 50 pln za 0,2 l (przesyłka plus 6,60 eur) i jeszcze czekać na dostawę (mają mieć dostawę pod koniec listopada) ... to się mi to nie uśmiecha. Wolałabym sobie kupić puchę i trzymać w domu i w miarę potrzeby olejować. Duża biofa to kwota rzędu 150 pln. Nie wiem ile kosztuje tem V3V ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka biofa jest oki ale .... jak mam zapłacić prawie 50 pln za 0,2 l (przesyłka plus 6,60 eur) i jeszcze czekać na dostawę (mają mieć dostawę pod koniec listopada) ... to się mi to nie uśmiecha. Wolałabym sobie kupić puchę i trzymać w domu i w miarę potrzeby olejować. Duża biofa to kwota rzędu 150 pln. Nie wiem ile kosztuje tem V3V ?

 

Mam dokładnie to samo odczucie:yes:

Ja prosiłam zawsze (hehe, 2 razy;)) kuzynkę, żeby mi odebrała i prywiozła za pierwszym razem ustaliłam przez tel. zamówienie i ona mi tylko odebrała, a za drugim razem pojechała po prostu mi kupić. I pani skasowała ją 75zł za puszeczkę, bo podobno zdrożały... Jak będę musiała raz jeszcze kupić znów najpierw dogadam telefonicznie, ale wolałabym jakąś alternatywę... No właśnie, wie ktoś ile kosztuje ten V3V?

 

Generalnie olej dobry, ale nie mam porównania i nie wiem, czy warto przepłacać:rolleyes:

 

No i jeszcze uwaga, ale pewnie wszystkie które olejujecie to wiecie, że na szmacie, ktorą się olejuje może dojść do samozapłonu? I mogę to potwierdzić!!! Widziałam na własne oczy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuka zastanawiałąm się jeszcze czy nie kupić tej dużęj puchy 2,5l. Szczelnie zamknąć albo przelać do słoika i jeszcze folią aluminiową i do worka. Wtedy 50% takiej wychodzi. A najlepiej kupić dużą i rozlać (robimy tak z dziewczynami na forum perfumowym). Może byś była chętna ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą puszkę v3v - 0,5, nie kosztowała zawrotnie dużo. Nasz ciąg blatów ma łącznie 7m, olejuję od roku co jakiś czas kosmetycznie (wg schematu który podałam) czyli myję blat, czekam aż wyschnie i przecieram szmatką po całości. Olej jeszcze mam - 1/3 puszki ?

 

Anetko, wyszłam co do wielkiego dnia z takiego samego założenia :). Edytowałam post z imieniem :yes:i z czymśtam niepotrzebnym żeby nie śmiecić :) bo się tu wczoraj rozgadałam jak u siebie :oops:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...