Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

yuka zastanawiałąm się jeszcze czy nie kupić tej dużęj puchy 2,5l. Szczelnie zamknąć albo przelać do słoika i jeszcze folią aluminiową i do worka. Wtedy 50% takiej wychodzi. A najlepiej kupić dużą i rozlać (robimy tak z dziewczynami na forum perfumowym). Może byś była chętna ?

Dobry pomysł!! Na razie jednak dla porównania spróbuję ten z casto i ew. jak nie zda egzaminu to będę kombinować:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja całe życie byłam przygotowywana na cesarskie cięcie (spora wada wzroku), aż tu nagle okazało się, że według najnowszych badań poród ma niewiele wspólnego z utratą wzroku przez krótkowidzów :roll: Dobrze, że dowiedziałam się o tym odpowiednio wcześniej (4 miesiąc), bo są podobno kobiety, które krótko przed porodem poznają tę nowinę :o

 

Anetko, dziękuję, wiedziałam, że miałaś osobny wątek na zdjęcia, ale jakoś wypadło mi z głowy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko dzięki za odpowiedź,,,ja Cię może trochę zadziwię tym co powiem,ale swój blat traktuję olejem jadalnym ,tak mi zalecili panowie -stolarze...tylko trzeba olejować często i szukam jakiejś alternatywy...poza tym w pobliżu zlewu mam trochę jaśniejszy kolor;)

Yokasta .-śliczny zaczątek pokoiku...gratuluję :yes:

Wpadnijcie do mnie na chwilę ..potrzebuję porady na cito!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według najnowszych badań poród ma niewiele wspólnego z utratą wzroku przez krótkowidzów

 

..tylko z ciśnieniem śródocznym czy jakim tam, które dość luźno jest skorelowane z krótko/dalekowzrocznością :yes:

też się dowiedziałam w połowie ciąży, jak poszłam do okulisty po skierowanie:)

 

a co do olejowania - mam nadzieję że samozapłon ścierki mi nie grozi, bo używam pędzla :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy, mam nadzieję że będzie lepiej :). Reni, no nie wierzę :D. Ilonka, u nas tu stały jeszcze kartony z rzeczami z poprzedniego lokum, trzeba było w końcu się za to zabrać. Atenko, widać? To dobrze :lol2: ile ja się namęczyłam żeby napchać wypełnienie w trąbę :o.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anetko,

 

jeszcze raz obslinilam Twoje zdjecia;) mam pytanie o lampy nad sofami w salonie...co to takiego? jakie wysokie(dlugie)? zastanawialam sie, czy u siebie dac jakies blisko sufitu lampy na listwie (mamy 245 do podlogi - tak mi sie wydaje:rolleyes:) ale te Twoje zwisy tez fajnie wygladaja.....

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja z innej beczki czy Wam wiadomo coś na temat rozkładanych Ektropów??? nie widzę ich w ofercie Ikea, czyżby wycofali te rozkładane?????:jawdrop:

 

Witam!:welcome:

Przyznaję się do cichego podglądania, podczytywania i podziwiania!

Melduję, że w ubiegłym tygodniu zakupiłam w IKEA w Poznaniu rozkładanego Ektorpa dwuosobowego, jest jedynie problem z pokrowcami, chciałam biały i uzyskałam informację, że owszem będą, ale dopiero w okolicach 20 STYCZNIA!

Ofertę śledziłam od kwietnia br. i czekałam na rozkładane Ektorpy, w końcu na początku listopada napisałam do nich, i w odpowiedzi uzyskałam informację, że są już od dawna tylko nie umieścili ich jeszcze w ofercie na stronie internetowej:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anetko,

 

jeszcze raz obslinilam Twoje zdjecia;) mam pytanie o lampy nad sofami w salonie...co to takiego? jakie wysokie(dlugie)? zastanawialam sie, czy u siebie dac jakies blisko sufitu lampy na listwie (mamy 245 do podlogi - tak mi sie wydaje:rolleyes:) ale te Twoje zwisy tez fajnie wygladaja.....

 

Maja

Lampy to Northern Lightting, model Berg, stąd http://northernlighting.no/ jak wejdziesz w produkty to na samym dole strony pierwsza od lewej.Moje zdjęcia nie oddają jej urody ale na stronie widać ich piękno, któro mnie urzekło. Wymiary są różne, jak Będziesz chciała to sprawdzę wymiary jakie ja mam ale w necie chyba sa podane rozmiary;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, łóżeczko w pokoju Marysi to Ikea? Bardzo mi się podoba: jest proste, klasyczne, białe bez udziwnień (co akurat jest rzadko spotykane, jeśli chodzi o mebelki dla dzieci) takie, jakiego szukam.

Jaki masz tam materac?

Tak Ilonko łózeczko to Ikea, materac mam z Tempura. Wiem że Ikea teraz ma calkiem niezle dziecięce materacyki w ofercie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzwoniłam do Ikea, Ektropy są rozkładane ale...okazało się, że mieli dużo reklamacji na te wcześniejsze modele (powodem był mechanizm) i od jakiegoś czasu jest inny producent, stad oferty brak w necie. jestem uratowana bo juz zaczynałam się na siebie wściekać , że wcześniej nie wybrałam się na zakupy....;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...