Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

My teraz mam materac Ikea - śpi się dobrze :D ale nie mam porównania z innym bo w poprzednim domu miałam łóżko tapczanowe;)

 

ja też mam fazę ostatnio na małe dzieciaczki :hug: bo moja przyjaciółka urodziła w zeszły piątek - przynajmniej mogę sobie u niej do woli ponosić:)

 

ale wizja trzeciej cesarki i moje problemy cytologiczne skutecznie moje chęci osłabiają:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My spimy na materacu z Ikea - twardym - jesteśmy mega zadowoleni, poprzedni mieliśmy z Tempura ale miękki i był strasznie niewygodny, mylę że najważniejsze to dobrać odpowiednią twardość. Ja słyszałam o materacach z Ikea same dobre opinie, natomiast o tych dziecięcych (kipowałam 5 lat temu) już nie. Myślę, że przez te 5 lat Ikea dopracowała i ten produkt;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w grę wchodzi jedynie Ektrop rozkładany bo potrzebuję go do gabinetu, który ma też funkcję pokoju gościnnego, póki co mam tam ogromny materac. Jak kupimy sofę to jest nadzieja, że w końcu weżmiemy się za urządzenie gabinetu bo póki co leży i kwiczy...mam tam jedynie stary kredens i wspomniany materac;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam dziewczyny :) nie mam się gdzie pochwalić to skorzystałam z gościnności Anetki, dziękuję :hug:.

 

Na łóżku panieńskim ;) mam materac z ikea, ma już parę ładnych lat i bardzo sobie chwalę - zarówno ja jak i goście którzy u nas nocują. Co prawda mam wrażenie, że już nie jest taki twardy jak był ale nadal się dopasowuje do kształtu ciała :yes: i nie był jakiś taki najdroższy z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, jak tam zdróweczko????

 

Aniu...śliczny fragmencik pokoiku:):) Też czekam na cały:) A kiciunię z przyjemnością zobaczę:) Może być u mnie...:):)

 

Całuski dziewczynki....miłego weekendu życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja u Ciebie :bye:

Tak mi żal Twojej Kruszynki,nie dałam rady przeczytac całego Twojego wątku,ale częśc mam za sobą.

Piękny masz domek,śliczna szafeczka na botki,łazienka,kuchnia,kanapa świetna:yes:.Czy mogę prosic namiary na tę kanapę?

Czyżbyś tez miała rozbudowę domku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...