Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na ja mam nadzieję, że poradzę sobie bez antybiotyku ale mowę prawie mi odebrało...

 

Anetko kochana duo zdrówka:hug::hug:

Ale z chrypką nie ma żartów- byłaś u lekarza? Mnie dopadło tak w czerwcu i bez antybiotyku się nie obeszło (na szczęście biorę go bardzo, bardzo rzadko) I jeszcze lekarz mnie ochrzanił, że tak późno przyszłam. Dostałam taką 3-dniową dawkę i szybko minęło.

Leć do lekarza i zdrówka raz jeszcze:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieczynki moje kochane dziękuję bardzo za troskę:hug: u mnie lepiej, mogę już nawet krzyknąć więc chyba jest nieźle;)

Aga do lekarza się nie wybieram bo telefonicznie się konsultowałam i mam po prostu przeczekać. Aguś te trzydniowe antybole to straszne cholerstwo jest - podobno straszne spustoszenie sieją w organizmie. mój lekarz absolutnie je odradza bo po nich system immunologiczny jest zachwiany....Ja generalnie wychodzę z założenia, że antybiotyk to w ostateczności...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że antybiotyki to ostateczność. Niestety zazwyczaj trafiam na lekarzy, którzy traktują je jak lek na wszystko. Kiedy wiosną wylądowałam z moim bąkiem na izbie, pani doktor zanim miała wyniki badań, kazała założyć małemu wenflon i podać antybiotyk. Miał gorączkę i biegunkę. Okazało się, że młody złapał wirusa i to co zleciła Pani doktor było zupełnie bez sensu. Nie wspomnę już o tym , że pielęgniarki dopiero za 5!!!! razem założyły poprawnie igłę.

 

Anetko ponieważ nie mam własnego wątku mogę tu u Ciebie poprosić o kilka rad i podpowiedzi? Mam wnętrzarskie dylematy;)

Edytowane przez justa*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

Anetko duzo zdrowka !!!! na gardlo polecam plukanie ziolowymi mieszankami lub woda z sola (u mnie dziala lepiej niz tabletki do ssania i inne takie, choc nie lubie tego uczucia, ale pomaga)

 

Dodałabym do tego zestawu roztwór nadmanganianu potasu,pospolicie zwany kalią .Zdrówka życzę Anetuś .:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jednak trzeba będzie wziąć antybiotyk ,może to jest infekcja bakteryjna?a gorączkę masz?

Anetko wiesz coś na temat rozkładanych ektorpów ,będą jeszcze w sprzedaży?bo na stronie ikei widzę tylko pokrowce na nie;)a też chciałam go kupić do gościnnego

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko...zdrówka życzę:) Ja się trochę podratowałam z gardłem ale pracuję z dziećmi i cały czas chorują, więc łapię co chwilę! Ostatnio na chrypkę i bóle gardła w aptece polecili mi tabletki do ssania orofar...pomagają:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś te trzydniowe antybole to straszne cholerstwo jest - podobno straszne spustoszenie sieją w organizmie. mój lekarz absolutnie je odradza bo po nich system immunologiczny jest zachwiany....Ja generalnie wychodzę z założenia, że antybiotyk to w ostateczności...;)

 

Kurczę Anetko, a mi lekarz mówił zupełnie coś innego- że te 3-dniowe są dużo lepsze od zwykłych:confused: Na pewno żadne antybiotyki zdrowe nie są- ja też borę w ostateczności. Nic Ci nie lepiej, biedulko?:hug:

Jeżeli nie jesteś uczulona, to bierz sobie kilka razy dziennie łyżeczkę miodu:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...