Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I znów tu wlazłam i do tej pory zbieram szczękę z podłogi :jawdrop:, same cuda .

Dziś wpadłam na kawkę :) ale ze swoją by nie zabierać Ci czasu . A mogę prosić o namiary tego sprzedawcy? :rolleyes:

 

I jeszcze pytanko : Anetko a co daliście na ścianę przy indukcji , bo nie widzę . Pytam bo ja mam dostawioną szybę ale i tak jak smażę to mnie trafia ,że chlapie na boki ... nie wytrzymałam i musiałam poprawiać farbą . Ja mam pomalowaną kuchnię farbą lateksową ale to nic przy tłuszczu nie daje.

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku ja teraz dopiero pije, pozna poranna kawke;). ja mam tylko farbe Jotuna - zmywalna i jest ok, poki co ale ja niewiele smaze...mnie sie takie rozwiazanie najbardziej podoba i mam nadziej, ze zycie nie zmusi mnie do szukania czegos innego:rolleyes:

 

 

Dzis sie wybralam autobusem miejskim z mloda do jednego sklepu i jestem zbulwersowana bo za wozek z dzieckiem musialam zaplacic dodatkowy normalny bilet!!!!:jawdrop::sick: skandal! :mad::mad::mad:Brawo panie Tusk i kolesie!!! co za kraj! Daaaaleko nam bardzoooodo do Europy albo ja mam za duze oczekiwania w stosunku do wlasnego kraju! :rolleyes:

Tak mi sie cisnienie podnioslo, ze musialam Wam o tym napisac bo zla jestem jak osa. 2,50zl - niby nic i nie rzecz w pieniadzach ale kurde sam fakt!!! i znow dzisiaj zatesknilam za Oslo...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Tusk jest nie winny :no: u nas na Podhalu też wózki jadą za darmo :yes: to u Was są ":sick::mad::sick:" ( żeby nie nazwać złodzieje :oops::oops::cry:), że tak nazwę ;)

 

Anetko podgląda i podziwiam :rolleyes: jest cudnie z duszą i ohhh ahhh bardzo mi się podoba....:hug:

I jak też mogę... to bardzo proszę o namiar na tego rewelacyjnego stolarza.

 

Dzieciątka urocze :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, nasz kraj pod tym względem jest bardzo nieludzki. Ja całą ciążę ani razu nie miałam żadnej "taryfy ulgowej". W hipermarkecie do którego na ogół chodzimy jest kasa dla ciężarnych i niepełnosprawnych. Jest wiecznie zajęta przez "zwykłych" pełnosprawnych obywateli :) Czasem widuję panienki na szpilach. To wszystko zależy od kasjerek. Po prostu powinny uprzejmie przepraszać takie osoby. Kiedyś stanęłam do tej kasy. Kasjerka zamiast zacząć mnie obsługiwać zaczęła układać jakieś swoje papierki :/ Kiedyś też ktoś stojący przede mną w kolejce chciał być bardzo uprzejmy i wpuścił przed siebie jeszcze jedną osobę, nie patrząc, że za nim stoi baba z wielkim brzuchem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, ja chyba przestanę odwiedzać Twój wątek, bo prowokuje mnie do brzydkiego uczucia ZAZDROŚCI :sick: Ja te białe, postarzane mebelki jakoś bym zniosła, stół zniosłabym bez mrugnięcia okiem, gdyby nie zbliżenie na jego fakturę :mad:, ale jeszcze musiałaś przypomnieć, że masz taką cudowną ceglaną elewację!!! :bash:

Dobrze, że przynajmniej skórzane sofy mnie nie ruszają :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj namiar na Pana z Allegro http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=2164918 nie ma wystawionych wiele rzeczy ale mozna napisac maila czego sie potrzebuje i Pan chetnie cos podesle, ja zawsze tak robie i jestem bardzo zadowolona, naprawde moge Go z czystym sumieniem polecic!;)

faktycznie w tej konkretnej sprawie za szybko Tuska sie czepilam ale posrednio On w tym tez ma swoj udzial,:sick: juz obdzwonilam gdzie trzeba w tej sprawie i okazuje sie, ze takie decyzje sa podejmowane uchwala Rady Miasta na ich posiedzeniu, to odbylo sie calkiem niedawno ale i tak wysmaruje im pismo co sadze o ich prorodzinnej polityce i takiemu traktowaniu...:sick::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] juz obdzwonilam gdzie trzeba w tej sprawie i okazuje sie, ze takie decyzje sa podejmowane uchwala Rady Miasta na ich posiedzeniu, to odbylo sie calkiem niedawno ale i tak wysmaruje im pismo co sadze o ich prorodzinnej polityce i takiemu traktowaniu...:sick::p

 

ZUCH dziewczyna !!!!! ;)

 

Bardzo dziękuję za namiary :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku ja teraz dopiero pije, pozna poranna kawke;). ja mam tylko farbe Jotuna - zmywalna i jest ok, poki co ale ja niewiele smaze...mnie sie takie rozwiazanie najbardziej podoba i mam nadziej, ze zycie nie zmusi mnie do szukania czegos innego:rolleyes:

 

 

Dzis sie wybralam autobusem miejskim z mloda do jednego sklepu i jestem zbulwersowana bo za wozek z dzieckiem musialam zaplacic dodatkowy normalny bilet!!!!:jawdrop::sick: skandal! :mad::mad::mad:Brawo panie Tusk i kolesie!!! co za kraj! Daaaaleko nam bardzoooodo do Europy albo ja mam za duze oczekiwania w stosunku do wlasnego kraju! :rolleyes:

Tak mi sie cisnienie podnioslo, ze musialam Wam o tym napisac bo zla jestem jak osa. 2,50zl - niby nic i nie rzecz w pieniadzach ale kurde sam fakt!!! i znow dzisiaj zatesknilam za Oslo...:rolleyes:

 

To jest ta smutna części polskiej rzeczywistości . Niestety mało osób rozumie i zwraca uwagę na kobiety w ciąży czy z małym dzieckiem. Niejednokrotnie spotkałam się z życzliwością u bardzo młodych ludzi niż u osób starszych , które ten etap w swoim życiu mają już dawno za sobą. Miała przypadki bardzo niemiłego zachowania np. potrafili zamknąć mi przed samym wózkiem drzwi sklepu . Mam nadzieję, że ja nie będę zgorzkniałą, niezadowoloną i złośliwą babą na starość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam wrażenie, że Polska to jednak niecywilizowany kraj. Brak jakiegokolwiek wsparcia dla matki z dzieckiem - mam tu na myśli politykę pracy, ale również brak jakichkolwiek udogodnień - jakbyśmy nie istniały. Myślę, że to dlatego, że w rządzie jest nadal za mało kobiet.

 

Tak na marginesie, w Poznaniu wybudowano przedszkole 700 metrów od pasa startowego lotniska :jawdrop: Piękny budynek, w środku przestronne sale, małe kino, kolorowy plac zabaw, wystarczy przejść przez ulicę do parku (który notabene miał odgradzać mieszkańców od hałasu z lotniska, tylko że przedszkole jest pomiędzy lotniskiem a tym parkiem) - po prostu cuda wianki, ale co z tego? Samoloty przelatują kilka metrów nad dachem :sick: A ściany czy okna wcale nie są dźwiękoszczelne - zresztą, nawet takie nie uchroniłyby od tego hałasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko,pozwolisz,że i ja się rozpanoszę w Twoim pięknym domku?!

Bardzo mi się podoba,bardzo!!!Piękne mebelki,świetna kuchnia i łazienka,dodatki,zaczątki ogrodu,taras.Mogłabym wymieniać i wymieniać :)

 

Żałuję tylko,że nie załapałam się na zdjęcia maleństw,będę innym razem polować.

 

Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku ja teraz dopiero pije, pozna poranna kawke;). ja mam tylko farbe Jotuna - zmywalna i jest ok, poki co ale ja niewiele smaze...mnie sie takie rozwiazanie najbardziej podoba i mam nadziej, ze zycie nie zmusi mnie do szukania czegos innego:rolleyes:

 

 

Dzis sie wybralam autobusem miejskim z mloda do jednego sklepu i jestem zbulwersowana bo za wozek z dzieckiem musialam zaplacic dodatkowy normalny bilet!!!!:jawdrop::sick: skandal! :mad::mad::mad:Brawo panie Tusk i kolesie!!! co za kraj! Daaaaleko nam bardzoooodo do Europy albo ja mam za duze oczekiwania w stosunku do wlasnego kraju! :rolleyes:

Tak mi sie cisnienie podnioslo, ze musialam Wam o tym napisac bo zla jestem jak osa. 2,50zl - niby nic i nie rzecz w pieniadzach ale kurde sam fakt!!! i znow dzisiaj zatesknilam za Oslo...:rolleyes:

 

Anetko, niestety natykając się na kolejne absurdy jeszcze nie raz zatęsknisz za Oslo :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he - dobre - do samolotu można wózek dziecięcy zabrać bezpłatnie, a w komunikacji miejskiej trzeba płacić. Nonsens totalny. :(

 

Anetko co zaglądam to jakieś piękności widzę. Więc już nie piszę tych samych ochów i achów. Podoba mi się wszystko :yes: :yes: :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta weź mi kurna powiedz jak przy dwójce dzieci udaje Ci się utrzymać taką piękna, czyściutką, połyskującą podłogę? :jawdrop: I to nie tylko u Ciebie tak jest. Łażę po wielu dziennikach gdzie cała dzieciarnia w domu a podłoga jak świeżo pastowana :mad: ja nie wiem ale u mnie przejdzie się parę razy w klapkach i smugi, ślady i w ogóle. Nie jakieś chamskie ale ja je widzę i mnie to mierzi :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, jest po prostu bosko. Te mebelki przepiękne ale najbardziej urzekają Twoje okna. Piękne okna bez firan, zasłon - cudo.

 

Jesli chodzi o bilety to nie Tuski tylko decyzja danego miasta. U nas w Poznaniu wózek i dzieciątko przewozi się za darmo. Wszystkkie autobusy są niskopodlogowe, ze można rzeczywiście samodzielnie z dzieckiem sobie poradzić natomiast tramwaje są wymieniane i mają zniknąć te ze schodami. Natomiast jak wyjeźdzam do rodzinnego miasta to niestety nie dość że za wózek muszę płacić to jeszcze musze pokonać bardzo wysokie schody, nie ma też wyznaczonego miejsca na wózek. ogólnie masakra.

 

Pozdrawiam

 

P.S. śliczne dzieciaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, dziekuje:hug:

 

no coz wracajac do absurdow to pelno ich wszedzie...nie tylko w Polsce...przedszkole przy lotnisku to juz poprostu mega przegiecie...nie chce drazyc tematu na jakie bariery w Pl napotykaja mlode mamy i kobiety w ciazy bo mnie krew zalewa...a szkoda energi marnowac na cos czego zmienic nie mozemy...jedno wiem na pewno jesli chcemy wielkich zmian trzeba zaczac od wlasnego podworka a tam nikt niedociagniec nie widzi bo wszyscy sie koncentruja na "duzych "sprawach...:rolleyes::p

 

mam krzeslowy dylemat...moje krzesla byly odnowione w lokalnym warsztacie konserwatorskim no i jestem zla jak cholera bo krzesla sa zrobione bez zarzutu - elementy drewniane, dalam panu tez material - pan stwierdzil, ze on na tapicerce sie nie zna wiec je odnowi a my zawieziemy do tapicera, tyle ze ja glupia zostawilam ten material u niego...:bash::bash::bash:pan nie wiem - co mu do lba strzelilo porwal sie na tapicerowanie no i wyszla mega kicha...bylismy z nimi u tapicera i rachunek jest taki, ze materialu , ktory na nich jest nie da sie uzyc ponownie - Tkanina od Laury Ashley wiec chyba nie musze pisac jaka jestem wku.....:sick:wiecej go nie mam, bo przewidywalam obicie tylko 4 krzesel a nie 8 a na domiar zlego ta tkanina jest juz niedostepna wiec krzesla musze ubrac w cos innego.:mad:

 

tak mialo byc, tyle ze bardziej fachowo, byl jeszcze po wierzchu szary sznurek ale przyklejony jak fale dunaju wiec od razu go sciagnelam

 

http://img684.imageshack.us/img684/5826/img1490d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img11.imageshack.us/img11/4882/img1491o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img839.imageshack.us/img839/1785/img1495dm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Mam inny material - mial byc uzyty na poduchy do lawki w wiatrolapie (tez od Laury) no i sie zastanawiam czy bedzie pasowal, co sadzicie?:confused:

tak moze byc z nowym materialem:rolleyes:

 

http://img560.imageshack.us/img560/8310/img1496m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img580.imageshack.us/img580/4682/img1497as.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

uzyc tego czy dac sobie z nim spokoj i szukac czegos innego?:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...