Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko-ja z pokojem nic nie pomoge bo kredens to nie moje klimaty,ale zostawiam wielkiego przytulaska i nie wiem czy wiesz ze caly czas siedze w Twojej kuchni:lol2:-tylko mi kawy nikt nie robi:lol2::lol2::lol2::-P

u mnie samoobsługa, Możesz sobie zrobić sama wedle swoich upodobań:lol2:

Co do kredensu to też nie do końca moja bajka ale jakoś muszę z tym żyć:lol2::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko cieszę sie, że zdrowiejesz :)

 

odnosnie kredensu - pomimo, iż lubie ektropy, to tutaj mi juz nie pasuje

czy ten kredens mozna rozlozyc ?? tzn zostawic tylko dol ?? (ale nie wiem co wtedy z gorna czescia :(

bo znalazlam takie cos

http://flagportaldesign.com/wp-content/uploads/2012/08/empire-Sideboard-Dining-Room.jpg

 

wtedy sofe w podobnym stylu - idealnie gdybys znalazla taka pikowana w kremie (tylko do scian mi nie pasuje..... )

lampy duze przysadziste - i chyba niz poza kredensem, sofa i tym krzeslem tam bym nie dawala

ten pokoj bedzie inny od pozostalych wnetrz, ale skoro chcesz go urzadzic pod kredens to chyba wyjscia nie ma

bedziesz miala jedno pomieszczenie w innym stylu, ale tez moze byc piekne

 

jak znajde cos jeszcze to wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki jestem, miałam straszne urwanie głowy ale już zrobiło się spokojnie:yes::D

Ale już dobrze Anetko?:hug:

 

Kredens był stosunkowo niedawno w renowacji i sama renowacja kosztowała 3,5 tys.nie chcę go profanować innym kolorem:D

 

Sporo:oAle warto było, bo jest piękny:wiggle:

 

choć przyznam, że miałam przez jakiś czas zamiar zachlapać go na biało ale jak zobaczyłam na allegro jak wygląda eklektyczny kredens w białej szacie to zostawiam go w tym mega ciemnym brązie:yes:

 

I dobrze, że go takiego zostawiłaś Aneciu, bo każdy eklektyczny mebel w bieli wygląda fatalnie- zgadzam się.

Myślę, ze reszta gabinetowa jak będzie lekka, to całość nie przytłoczy.:no:

 

Miłego wieczoru:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przyszłam się u Ciebie przywitać :hug:

Czy te 1,5 snu to cd pełni czy coś Wam dokucza? :(

 

Tak na szybko zerknęłam na regał w gabinecie.

Jest olbrzymi ale piękny :yes:, kolor masz rację idealny, biel odebrała by mu szlachetności :yes:

 

Może znajdę czas na odnalezienie inspiracji, bo chyba coś kojarzę w takim klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kredens zostaje w takim wydaniu jak widać:yes: słabo u mnie z tą gabinetową koncepcją ale jakoś dam radę:D

 

Przejrzałam na szybko trochę moich zbiorów ale nic nie mogę na szybko znaleźć :(

Kurcze kojarzę, białe wnętrze,z białymi deskami na podłodze, bardzo surowe wnętrze, i taki właśnie mocny brązowy mebel, do tego poduchy i koce w kolorowe wzory..............ale to chyba nie Twój klimat :p

 

Admete no do nas znowu jakieś przeziębienie się przypałętało...:bash:

 

Rany boskie a co to nas i Was tak męczy :mad:

Kochana oby szybko przeszło :hug: i zostało tylko małym przeziębieniem :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam na szybko trochę moich zbiorów ale nic nie mogę na szybko znaleźć :(

Kurcze kojarzę, białe wnętrze,z białymi deskami na podłodze, bardzo surowe wnętrze, i taki właśnie mocny brązowy mebel, do tego poduchy i koce w kolorowe wzory..............ale to chyba nie Twój klimat :p

 

 

Rany boskie a co to nas i Was tak męczy :mad:

Kochana oby szybko przeszło :hug: i zostało tylko małym przeziębieniem :hug:

Mania ma katar a u maluchów to i taki drobiazg niczym koniec świata, nie mogła oddychać przez noc więc się darła...bidulka...

co do gabinetu to ja z kolorami nie chcę szaleć bo nie bardzo się czuję w takich ekspresyjnych wnętrzach....wolałabym isc w tym kierunku co reszta domu z kredensowym akcentem:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w Twoim wątku, choć podczytuję od dawna :) masz piękny dom,gratuluję konsekwencji i oryginalności.

 

A jeśli mogę tak od razu to mam pytanie dot.garderoby (tej ze zdj w galerii) jaka jest szerokość pomieszczenia, czy jest wygodna w codziennym korzystaniu? Ja chyba będę miała podobną szerokość i zastanawiam się czy nie poszerzyć kosztem sypialni.

Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę zdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko ,mnie się bardzo Twój kredens podoba :yes:choć według mnie bardziej pasowałby bliżej jadalni. Ale w gabinecie tez bedzie fajnie wygladał. ztym ,ze ja osobiście "uszczupliłabym "mu zwieńczenie ,,zdjęłabym tę drabinkę :D ale to oczywiście jest tylko moje zdanie..A jaki kolor pokrowca do ektorpa planujesz? ''

Zdrówka dla Mani :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczynki Kochane:hug::hug::hug:

noc lepiej, mam nadzieję że na przeziębieniu się skończy i nie wykluje się z tego nic poważniejszego...Póki co kaszel i katar bez temperatury ale ten katarek daje Mani do wiwatu bo bidulka nie może przez nosek oddychać i płacze w nocy....ale nie narzekam bo to przecież drobiazgi bez których nie da się dzieci wychować:yes::D

Co do kredensu...wolałabym go nie mieć:p sprzedać go i urządzić gabinet według pierwotnego planu no ale jak już ustaliliśmy - zostaje. Na pewno nie chcę go w salonie ani jadalni, jedyne miejsce gdzie może egzystować to gabinet właśnie. Ta "drabinka" na samej górze jest mobilna więc wyląduje na strychu i tym samym kredens stanie się ciut mniej ozdobny. Sofę chcę w szarym obiciu i coraz bardziej przychylam się do słów Asi , że Ektorp może przytłoczyć ten pokój, chyba jednak skłaniam się do Karlstada...ja jestem monotematyczna więc kolorystyka poza tym ciemnym brązem pozostaje taka jak w całym domu - biały, szary i czarny:lol2: tzn taki mam plan ale w ogóle nie czuję tego gabinetu:no: wydaje mi się że z tym kredensem wszystko będzie zgrzytać...nie zamierzam iśc w kierunku mebli z epoki kredensu bo jeden mega ozdobny mi wystarczy...myślałam raczej o mega prostych formach...proste nóżki, jak fronty to gładkie no ale sama nie wiem....Przez chwilę myslałam, żeby udać że kredensu nie ma , urządzić całośc po mojemu a on poprostu będzie sobie siedział cichutko w tym kątku gdzie teraz ale obawiam się , że na finishu może być przysłowiową "pięścią u nosa"...

Kurcze nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...