Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

no ja właśnie też niczego nie dostałam bo jakoś nie lubię po kimś, dlatego moje po domu jak biegały to stare rajstopki i poplamione body,wyglądały jak bardzo ubogie dzieci:)

 

To mogą sobie nasze dzieci przybić pionę :p:lol2:

Moje też po domu w rajtach i body powyciąganym;)

 

Aneciu, Manie to ja bym udusiła z miłości, taka lalusia z obrazka;) A z tym nocnikiem:lol2: ja bym już foto w ramki oprawiła :)

 

Dziewczęta, a ja szaleję z ozdobami:rolleyes: hamuję się jak mogę, ale w jakiś szał pał wpadłam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To mogą sobie nasze dzieci przybić pionę :p:lol2:

Moje też po domu w rajtach i body powyciąganym;)

 

ja już nie chciałam pisać o powyciąganych rękawach:)

 

Dziewczęta, a ja szaleję z ozdobami:rolleyes: hamuję się jak mogę, ale w jakiś szał pał wpadłam :o

 

drugi rok z rzędu? trzeba będzie brać z ciebie przykład, mi to się najbardziej nie chce ze strychu powyciągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi rok z rzędu? trzeba będzie brać z ciebie przykład, mi to się najbardziej nie chce ze strychu powyciągać

 

Nio! z zeszłego roku część wywiozłam do pracy, resztę zostawiłam i trochę dokupiłam :rolleyes:

Reni nie brać ze mnie przykładu;) To choroba mam nadzieję nie zarażam ;)

 

 

Anetko my z nocnikiem się nie roztajemy wszędzie zabieramy:rolleyes: Pierwszy raz w tym roku polecieliśmy bez nocnika na wakacje, stres był, ale jakoś się młody w końcu przełamał i zaakceptował kibelek (oszukaliśmy go że w hotelu nocnik zabroniony :lol2:) Za to w domu to drugie tylko w nocnik i najlepiej w salonie przed tv:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJelka a ile młody ma lat?

 

mój 2 w kwietniu i dalej w pampy... nocnik służy do nie wiem czego - chyba z nakładką spróbuję

 

Madziu, młody w lutym 4 skończy:)

 

U nas nakładka nie przeszła, bo jak siadał to nie dało się siusiaka upchać:rolleyes::o i z tym drugim to ok. , ale siku lądowało na podłodze:o

Po drugie trzeba go było trzymać pod paszki, a on się wtedy skupić nie mógł, przy tym drugim :rolleyes: bo on chcie siam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki u nas rajtuzki sporadycznie bo ja mam rajtuzkowo - czapkową fobie, zakładam w ekstremalne mrozy więc swoich dzieci krzywdzić tez nie chcę;) Mania w rajtuzkach czasem biega ale do tego sukienusia bo kupiłam ich tyle jakbym co najmniej trojaczki miała:)

 

Marta zapraszam - Przyjezdzaj i sciskaj do woli, podzielę się Mania a co;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa apropo nakładek...nie wiem jak to jest ale te nasze nakładki to jakieś dziwaczne są, niektóre się nie trzymają toalety;) ja mam 2 takie http://www.smyk.com/babybjorn-nakladka-na-deske-sedesowa-bialo-czerwona,p1049473356,swiat-niemowlaka-p i gorąco polecam - są rewelacyjne, mają regulację i pasują do każdej toalety no najważniejsze - siusiak się mieści bez problemu;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PL nie ma sklepu online niestety :/

 

ehh zainwestuja w nakładkę tylko właśnie co z siusiorkiem...no nic tania jest zaryzykują.

 

U nas rajtuz też nie ma - kupuję kalesonki bo nienawidzę sama rajstop i młodego nie męczę, mam wrażenie że kleją się do nogi i są sztuczne :) taka mała fobia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rajtuz....:rolleyes:

To ja mam wyjątkowego syna:rolleyes:, on kocha różowy :jawdrop:, a do przedszkola chce (w sezonie zimowym) tylko w rajstopkach, ewentualnie w leginsach:o

 

Ja jestem zadowolona, bo na drogę ubieram go w te nieszczęsne rajty, na to ocieplane portki i już przebierać go w przedszkolu w dres nie muszę , tylko te ocieplane spodenki ściągam :rolleyes:

Widzę jak matki przebierają chłopców z tych rajstop (bo nie chcą) biorą specjalnie drugie spodnie i skarpetki...

Z dziewczynką takiego problemu nie ma :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, Mania cudowna. Świetne zdjęcie ma. Będzie miała co wspominać ;)

 

My mieliśmy nakładkę bez regulacji, z podwyższeniem na siusiaka i rączkami po boka, żeby dziecko się trzymało. Zarówno starsza jak i młodszy krótko z tego ustrojstwa korzystali. Woleli bez ;)

Młody siada dosyć daleko na desce, więc nie ma problemu z siusianiem i wszystko trafia do toalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...