Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

ANETKO-DZIECI MASZ OBLEDNE!!Nocnik na glowie rozlozyl mnie na lopatki:rotfl:

 

Jesli moge przesle zdjecia gdzies kolo weekendu-musze wgrac program a na to tez nie mam czasu.....BOZE jaka ja niezorganizowana jestem...

I koniecznie sie musze z Toba zeskaypowac-tak jak kiedys proponowalas-tylko dziecko musze komus odsprzedc..

Doszly mnie sluchy ze ty z poludniowo-wschodniej Pl jestes-a skad jesli moge zapytac.

Bardzo prosze o email bi SE skasowalam...

 

BUZIALE WIELKIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzę, że rajstopkowa dyskusja się wywiązała;) ja czasem Łukaszkowi zakładam...sporadycznie jak np idziemy na sanki a akurat wszystkie leginsy w praniu (nie uzywamy kalesonek, jedynie leginsy;)) do przedszkola spodnie dresowe i na to kombinezon i jest git. w przedszkolu ściągam jedynie ocieplane spodnie i dziecko zostaje w dresach albo struksach, dzinsów nie zakładam bo mam podobna awersję jak do czapek i rajstopek;)

A nakładka naprawdę rewelacja, polecam;) u nas Łukaszkowi służy jedynie do wykonania nr 2 bo siusia na stojaka;)to chyba u Tatusia podpatrzył;)

My w zeszłym roku mielismy rozprawę na temat koloru różowego...Łukaszek namiętnie zakłada sonie spineczki i gumki Mani, był czas, że chciał sukienki i dopytywał się dlaczego on nie ma nic różowego , załatwiliśmy sprawę [po męsku, że różowy to dla dziewczynek i po temacie;)choć ja jestem daleka od generalizowania typu samochodziki sa dla chłopców a lalki dla dziewczynek, moje dzieci bawią się czym chcą i Łukaszek jako jeden z pierwszych prezentów dostał lalkę bobasa no ale co do rózowego to stanowisko mam jasne;)

Gumisiu zaraz Ci privka skrobnę;)

Ola ja w zeszłym roku świat się nie mogłam doczekać a jak dom był nieskończony to juz w Oslo wizję snułam, jak to bedzie fajnie wyczarowywać świąteczny nastrój wreszcie u siebie...no ale w tym roku...kurna jakbym nie czuła magiii swiąt...może faktycznie będzie koniec świata:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba tak jest ,że jak się jest nacodzień ,z dala od domu ,to jakoś bardziej się chce ;).Jak po 2 miechach wracam do Pl ,to dostaję takiego Powera ,że przez pierwsze dni mogłabym w ogóle nie spać :o.Po prostu szkoda mi czasu ;)

Ściskam :hug:

to prawda;)

 

Kowbojka - pierwsza klasa, przecudowna ta Twoja córcia :rolleyes: I jaka pomysłowa:)

 

Mówi niespełniona mama córki;)

Dziękuję Natalio:hug:

 

Anetko, ale się cieszę, że zdążyłam zobaczyć Manię :wiggle:

Jest cudna i jak pięknie pozuje :rolleyes:

Dziękuję, że jesteś :hug:

Ewuś :hug:

:hug::hug:

Chyba nie zdążyłam na zdjęcie :( Nic w sumie dziwnego, skoro strasznie Was ostatnio zaniedbuję :(

Aniu wystarczy zerknąć na poprzednią stronę;)

 

Anetko ja sie nie zgadzam na zaden koniec swiata:rotfl: jak juz w koncu lece na swieta do Pl to ma byc koniec. o nie jak stanowczo ZABRANIAM:mad::lol2:

Kasiu ale Ty lecisz w piątek a koniec świata ma być dopiero 21:lol2:

:lol2::lol2::lol2:

Marysia męskie serca łamać będzie, bez dwóch zdań:)

Mój bączek w tym samym wieku i w dodatku z końca stycznia, na nudę narzekać nie mogę;)

taaaaaa Ojca i brata wokól palca sobie owinęła :lol2: Mania z 30 stycznia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłodka z Mani kowbojka!

Mają dzieciaki pomysły, co?

Oj mają Madziu, mają;) gdzie Ty sie Kochana podziewasz, hmmmmm?:hug:

Zdążyłam na fotki:) Mania przesłodka:hug:

i się pocieszyłam, że nie tylko ja weny ozdabiania światecznego nie mam - chyba w weekend zatrudnię rodzinke:)

Dzięki Aguś, no to jest nas więcej cierpiacych na brak weny;)

 

Hej Anetko:bye:

No i jak wróciły Ci już chęci do dekorowania?:rolleyes::hug:

U mnie nadal brak czasu:bash:

Aguś nic sie nie zmieniło, w domu mam jedynie kalendarz adwentowy;)

Ale tylko 7 dni jest do 21.12 i ja stanowczo sie nie zgadzam :lol2:

Moj Mieszko tez ze stycznia tylko ze z 27 :D

Kasiu o ile dobrze pamiętam to to bedzie mój trzeci koniec świata, więc powinnismy dac rady;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...