Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam do Ciebie słabość, mimo, że jeszcze nigdy nie miałyśmy przyjemności....

Byłaś pierwszą na forum, którą ( że się tak wyrażę) przeleciałam ;)

 

ach, to Ty byłaś. miło mi. wiesz, nie pamiętam, czy była przyjemność czy też nie, schlana byłam mocno wtedy :D :D :D

spotkałyśmy się gdzieś u Lasche przelotem, chyba :)

 

ale cicho, ćśśśś, bo tu dzieci... wprawdzie już z głową w nocniku, ale jednak dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta chyba już pytałąm,ale wyleciało z głowy...

Czy brak kafli za kibelkiem w szaro-ceglanej łazience jest ok? nie przeszkadza,tak zamierzałam, potem zmieniłam,że dam cegły,ale chyba farba i tak lepsza?

ten kolor szary w całym domu,co to ?

aha no i czym malowałas cegły na biało?farbą ścieną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko do zobaczenia za miesiac :hug: troszke wczesnie ale zostawiam juz swiateczne zyczenia :hug:

 

 

http://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gifhttp://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gifhttp://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gif

 

 

Zdrowych - bo to najważniejsze.

Pełnych miłości - bo to sens życia.

Wiary - bo pozwala przetrwać trudne chwile.

Nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe.

Dla Anetki z Rodzinka zyczy Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak patrzyłam (a patrzyłam), że nie zauważyłam tego zdjęcia :D Pomroczność ciążowa ;)

 

Cudna ta Twoja Maleńka :)

Dzięki Aniu:hug:

 

Aneta, ale mi humor ta kowbojka nocnikowa na biedronie poprawiła :D :D :D

ściskamy z zimowego pod-Poznania :)

A Ty mi zawsze hymor poprawiasz :hug:myślę, że nie tylko Siner Cię "przeleciała" jednym tchem;)

 

Mania jest rewelacyjna, ma genialne pomysły;)

Anetko ale nie pisałas mi Marysia ( chyba ?)

 

narendilko... a jak pozna takiego samego kowboja ? Znakiem rozpoznawczym na randce w ciemno, będzie zdjęcie z dzieciństwa, z nocnikiem na głowie ....

i co teraz droga mamusiu ?

Młodzież, jest teraz co najmniej dziwna. Im bardziej pojechana panna tym lepiej... Wiem co mówię - mam duuuuuuuuuuuuuuuużo młodszego brata :yes:

o matko, mam się bać???;)już teraz?;)

 

Aneta chyba już pytałąm,ale wyleciało z głowy...

Czy brak kafli za kibelkiem w szaro-ceglanej łazience jest ok? nie przeszkadza,tak zamierzałam, potem zmieniłam,że dam cegły,ale chyba farba i tak lepsza?

ten kolor szary w całym domu,co to ?

aha no i czym malowałas cegły na biało?farbą ścieną?

ja mam wszedzie Jotuna serię lady, w łazience i kuchni do pomieszczeń wilgotnych, kod 9500N, nie dałabym cegły za toaletą bo byłaby problematyczna w utrzymaniu czystości, farba jest super, przecieram i jest naprawdę ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykłe drewniane polskie jakieś - w sumie jak nie umiał chodzić to siedział na sankach - teraz to filozofuje i raz bierze pluszaki, mi każe siadać, chce ciągnąć i tak w kółko....

mnie dobija 1 - ubieranie w zimę - macie jakieś sprawdzone mega ciepłe kombinezony - ale nie żeby jakieś nadmuchane były.

Myslałam o reima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko mam do ciebie prośbę o podanie namiarów na ten okap biały w kuchni. Jak się go użytkuje, jesteś zadowolona?. Ja właśnie szukam go do swojej kuchni więc jeżeli możesz to proszę o pomoc:rolleyes:

Okap to faber Mirror biały jak dla mnie jest rewelacyjny, fajny w utrzymaniu czystości, filtry wrzucam do zmywarki i sa czysciutkie,mimo tego, że szklany to łatwo się czyści, dodatkowo jest pilot (ja uzywam sporadycznie). jest mega silny, ja nawet jak smażę cebulę, to ustawiam max na 70%mocy.

Anetko (i inne dziewczyny), jakie sanki z oparciem polecacie dla dzieci? Dla 3,5 latka konkretnie?Jakies konkretne firmy? Czy najzwyklejsze drewniane??

hmmmm ja miałam najpierw plastikowe, a potem Młody przesiadł się na "narto sanki"...tak się to chyba nazywa:rolleyes: takie z kierownicą, i na nich zjeżdzamy nawet razem, tzn Łukaszek i jedno z nas.Mania jeżdziła na takich drewnianych z oparciem ale teraz siada z Łukaszkiem;)

 

ja mam zwykłe drewniane polskie jakieś - w sumie jak nie umiał chodzić to siedział na sankach - teraz to filozofuje i raz bierze pluszaki, mi każe siadać, chce ciągnąć i tak w kółko....

mnie dobija 1 - ubieranie w zimę - macie jakieś sprawdzone mega ciepłe kombinezony - ale nie żeby jakieś nadmuchane były.

Myslałam o reima

Ja bardzo lubię Reimę i właściwie większośc kombinezonów mam od nich, fajne sa też te deszczowe, nieprzemakalne. Kupuje też Polarno o Pyret http://www.polarnopyret.com/ ale one tylko w Skandynawii, niestety w Pl nie ma :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...