Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

http://2.bp.blogspot.com/-baECGGWXqmU/UBUIwMOoE1I/AAAAAAAACTs/w5O3JIByWBs/s400/Happy+New+Year+Wallpaper+2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje:hug:Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia i witam się w Nowym Roku:hug::hug::hug:

Mam nadzieję, że 2013 będzie dla nas wszystkich Dobrym Rokiem. Ten miniony był dla mojej rodziny bardzo trudny, właściwie to był dla nas najtrudniejszy czas...więc bez żalu pożegnaliśmy 2012 i przywitaliśmy Nowy Rok z nadzieją, że ten okaże nam więcej łaskawości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje:hug:Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia i witam się w Nowym Roku:hug::hug::hug:

Mam nadzieję, że 2013 będzie dla nas wszystkich Dobrym Rokiem. Ten miniony był dla mojej rodziny bardzo trudny, właściwie to był dla nas najtrudniejszy czas...więc bez żalu pożegnaliśmy 2012 i przywitaliśmy Nowy Rok z nadzieją, że ten okaże nam więcej łaskawości;)

 

Wierzę mocno, że tak będzie i z całego serca jeszcze raz Wam tego życzę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko życzę Wam, żeby Rok, który właśnie się rozpoczyna był pełen pozytywnych chwil, przeżyć, pełen miłości i zrealizowanych planów! Żeby cieszył Was każdy drobiazg, bo właśnie radość z drobiazgów daje prawdziwe Szczęście! Życzę Wam, żebyście doświadczali go na każdym kroku! buziaki dla Was, Kochani moi! :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANETKO-WROCILAM Z TWOJEJ GALERII I MUSZE SIE OTRZASNAC Boze jak u Ciebie cudnie-nie chcesz mnie adoptowac!!!bede ci sprzatac,gotowac i myc okna i trawe ci okosze!!!!!!!!!!!!!!!!!please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Widzialam Twoj karnisz-jest super -tylko pytanie techniczne-czy on jest z tworzywa?Bo wiesz te moje zaslony sa bardzo ciezkie-to welurowy material i jest ich duzo...Musze miec cos mega mocnego,ale Twoj bardzom mi sie podoba-prosze o namiary na sklep.WSZYSTKO MI SIE PODOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRZYGARNIJ MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANETKO-WROCILAM Z TWOJEJ GALERII I MUSZE SIE OTRZASNAC Boze jak u Ciebie cudnie-nie chcesz mnie adoptowac!!!bede ci sprzatac,gotowac i myc okna i trawe ci okosze!!!!!!!!!!!!!!!!!please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Widzialam Twoj karnisz-jest super -tylko pytanie techniczne-czy on jest z tworzywa?Bo wiesz te moje zaslony sa bardzo ciezkie-to welurowy material i jest ich duzo...Musze miec cos mega mocnego,ale Twoj bardzom mi sie podoba-prosze o namiary na sklep.WSZYSTKO MI SIE PODOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRZYGARNIJ MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Gumisia o matko...zarumieniłam się:oops::oops::oops:bardzo dziękuję;) mogę Cię adoptowac ale w umowie adopcyjnej poza spaniem nie będzie niczego więcej na S;)

Karnisz jest metalowy - do wyboru był 1 albo 2 drążki i jako zakończenia były kulki i coś jeszcze ale nie pamiętam, jak i nie pamiętam sprzedawcy z Allegro...przejrzałam historie ale lipa....w domu spróbuję przejrzeć jeszcze historie przelewów i może dojdę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Roku 2013,

Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju

życzy Maja

 

http://www.onsecrethunt.com/wp-content/uploads/2012/12/Happy-New-Year-2013-Wallpaper-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko wiem, że jesteś z Bieszczad. Rozmawialiśmy wczoraj z P. że niestety z długich wakacji nici w tym roku. Pojedziemy na weekend długi conajwyżej. Chcieliśmy w Twoje rejony. Masz namiar na jakieś gospodarstwo w dziczy ? Warunki nie muszą byc luksusowe ale cena jest dla mnie dosyć ważna :(.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam się Aneto w Twoim wątku raz jeszcze! Chyba kiedyś się już witałam...:rolleyes: Dziecko mi mi pamięć odbiera:sick::p

 

Widzę, że w białej łazience kinkiet masz dość wysoko zamontowany. Na jakiej jest wysokości? Czy światła wystarcza?

Chciałabym taki zamontować na suficie ponieważ u mnie lustro jest do samej góry i na ścianie się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...