Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

zainspirowana praca naszego forumowego Kubelka wzielam sie za swoje graty i tak...okno, z ktorego bedzie lustro do sypialni wyczyszczone, teraz musze je pomalowac i zawiezc do szklarza;), drzwi na zagłówek leżą i kwiczą - miałam w planach zająć się nimi dzisiaj ale dupa blada bo mąż złapał jakies choróbsko i zaległ w wyrku więc mam na ogonie dzieciaki i ta robota musi poczekac:rolleyes: ale za to mam juz gotowy podziadkowy stolek, czyscilam i czyscilam ale farby bylo tyle, ze idealnie sie nie dalo wiec uznalam ze taki tez jest fajny, poolejowalam na bialo no i jest, mnie sie podoba

 

 

http://img716.imageshack.us/img716/8840/img1527b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img696.imageshack.us/img696/3408/img1532m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img824.imageshack.us/img824/8186/img1533cp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img577.imageshack.us/img577/5198/img1534r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneta, no to pięknie cię załatwił pan kolega z tym obiciem:o

Ja też uważam że ta druga tkanina nie pasuję do białych krzeseł, zresztą przecudnej urody, swoją drogą masz dar do wyszukiwania takich cudów:P

 

Aneciu, ale ja tu powiem nieskromnie, widzę plusy tej historii:rolleyes:, bo właśnie też poszukuję szarej tkaniny na swoje krzesła do jadalni, których choć jeszcze nie mam, ale już wiem że tuning murowany;)

 

Monia dzięki :hug:

 

To co Anetka, która pierwsza zamawia na próbę, może ty? bo ja krzeseł jeszcze nie mam :lol2::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko współczuję tych nerwów , strasznie szkoda tych krzeseł i znając siebie to pewnie walnęłabym coś facetowi , a znając mojego męża to nawet by mnie do niego nie wpuścił. Ale nie ma tego złego , znajdziesz coś równie ładnego , a materiał na podusie;)

Taborecik fajnie wyszedł , tak właściwie to nawet nie musiałaś go postarzać - jest super. Widzę ,że trafił do łazienki ... idealne miejsce i jak się domyślam posłuży Okruszkowi jako dojście pod umywalkę:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze wezme material nr 1;) , cena niewielka wiec jesli okaze sie nie teges nie bedzie placzu ;)teraz tylko jeszcze sznurek musze znalezc i krzesla moga jechac;)

Co do Pana krzeslowego - ja ten caly misz masz zobaczylam w domu. chcialam sie tym zajac ale maz wzial to na siebie bo zna moj temperament i niewyparzony jezor:P. W kazdym razie jak zobaczylam te krzesla to nie wiedzialam kogo udusic w pierwszej kolejnosci - faceta, ze tak spieprzyl czy Slubnego ze ten badziew przyjal...:sick::rolleyes:na szczescie wszyscy zyja a mi juz przeszlo...podobno pieklo jest wybrukowane dobrymi intencjami, no przeciez facet chcial dobrze...:lol2:

Kubelku no Mlody sie tym stolkiem strasznie cieszy bo od razu jak wpadl w moje rece to i nim pomyslalam i jak go przygotowywalam to Okruszek mi "pomagal"w pracach nad swoim nowym mebelkiem.Jak zobaczyl go gotowego na tarasie to przytachal do lazienki i stwierdzil , ze to bedzie jego stolek do siusiania i mycia raczek..;).ja mialam w planach umiescic go w wiatrolapie ale w lazience tez ok...;)

Elena kamien to skiffer - przytachany z No;)

Bylam dzis z dzieciakami w lesie i w zieleniaku - przytachalismy do domu dynie, orzechy i inne dary natury ni i teraz mamy swoj warzywniak na kuchennym parapecie przy wejsciu :lol2:- foty za chwilke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...