Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rany co za cudo!!!!!! Nie mam słów, ona jest przepiękna!!!!! Nie mogę się napatrzeć !!!! Chcę to zdjęcie!!! Te oczęta...nie mogę....

 

Mój też chory w dniu urodzin:(

 

Anetko zdrówka Wam życzę i ucałuj tego słodziaka:hug:

 

Ta fotka Mani powinna wisieć na bilbordach , jestem pewna że wzrosła by liczba ciąż:D jak tak na nią patrzę to nawet ja zapragnęłam mieć kolejne dziecko ;)

Dzieki Martus :hug: teraz chyba taki chorobowy czas, w zeszły piątek u mojego syna w przedszkolu było 7 dzieci:jawdrop: w tym Okruszek;). Kochana ja nie wiem w czym problem jak zapomniałaś jak się to robi to dam Ci wskazówki;)....a zapomniałam u Ciebie napisać, mogę Was wszystkich na ferie zaadoptować, wiec szykujcie narty i przyjeżdżajcie, lekcja z edukacji seksualnej "sposób na Marysie "tez będzie;)

 

Anetka dobrze że jesteś :)

Iskierka CUDOWNA :rolleyes: NAJSERDECZNIEJSZE życzenia dla NIEJ!!! :)

 

Przy okazji i ja dopytam o stół, czy te 2m na 1m w życiu codziennym waszej 4rki są wystarczające, za małe, za duże?? ? dostawki mają po 0,5metra tak??

 

A stolik kawowy też z tej samej fimy z Oslo przywieziony??? :confused:

Ida dziękuję :) na codzien mamy 2x1 i to w zupełności wystarcza dla naszej czwórki;), spokojnie dzieciaki rozkładają się z farbkami i my z 2 laptopami wiec chyba jest ok, przy posiłkach tez super bo wszystko się mieści na stole przy tej szerokości, półmiski, salaterki, misy i ogromne talerze. Stolik z tej samej serii co jadalniany i tez z Oslo;)

Jesssu Anetko-ona jest boska:jawdrop:

 

 

Biore sie dzisiaj za chlopa:lol2:

dziękuje Gumisiu;) no jakby nie patrzeć to jest w niej i boski "element";) Bierz się za chłopa bo robota naprawdę przyjemna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ostatnio myslalam o Lady's mlodszej i starszej:yes: szkoda ze juz nie zaglada na forum :(

ano szkoda ale moze jeszcze za nami zateskni....chociaz odrobinke i skrobnie co nieco:cool:

Kasiu a jak sie udala Wasza niespodzianka z wizyta w Pl, nikt nie dostal zawalu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aneta,

 

Jestem u Ciebie pierwszy raz, chciałam coś o wątku napisać, ale zobaczyłam zdjęcie Twojej córeczki.

 

Jest absolutnie prześliczna.

 

Ponieważ już nie pamiętam co chciałam napisać, to tylko pogratuluję dymnym Rodzicom, a dla Jubilatki najlepsze życzenia. [ATTACH=CONFIG]167687[/ATTACH]

 

Witaj :welcome: bardzo, bardzo dziekuje:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano szkoda ale moze jeszcze za nami zateskni....chociaz odrobinke i skrobnie co nieco:cool:

Kasiu a jak sie udala Wasza niespodzianka z wizyta w Pl, nikt nie dostal zawalu????

 

Anetko udala sie w 100% :lol2: Rodzice nie mogli uwierzyc jak stanelam w drzwiach z Miesiem:lol2: a moja Babcia... echhhhhhhh ale byli wszyscy szczesliwi :D takich Swiat nie mialam od 2003r.... na Wigilii bylo nas 16 i siedzielismy do 24.00:lol2: Babcia ostatnia poszla do domu :D a ma 87 lat :D

 

Uciekam dokonczyc ksiazke bo mnie wciagnela na maxa :D milych snow :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny:hug:

Kasiu super, że udało Wam się do końca utrzymać w tajemnicy wyjazd a Rodzina na pewno będzie długo wspominać to szalenstwo:yes::D

Ida ja miałam zamawiać wszystko w Manufakturze Drewna, właściwie to już miałam pieniądze wpłacać ale w Oslo w jednym ze sklepów z okazji 50 lecia była mega promocja cenowa i tym sposobem mam stoły z House Doctor i kanapy Natuzzi :);) no grzechem byłoby nie skorzystać;):D podobały mi się jeszcze inne meble ale wtedy finansowo nie mogłam sobie pozwolić na większe zakupy i do dziś mi żal;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko wszyscy zgodnie stwierdzili ze udala nam sie niespodzianka, a oto nam chodzilo :D

Napisz prosze jak Okruszek sie odnalazl w przedszkolu? Nie mial problemu ze zmiana otoczenia?

Kasiu Łukaszek generalnie trudno odnajduje się w nowych sytuacjach, tak naprawdę dopiero po roku poczuł się dobrze w przedszkolu. Dla niego (dla mnie zreszta też) najmniej fajne jest to ciągłe siedzenie "w środku"....u nas dzieci zdecydowanie za mało przebywają na świeżym powietrzu....czasem nawet przez tydzień nie wychodzą:bash: i to był najgorszy punkt bo mlody ciagle mówił, że chce zostać w domu i bawić się w ogrodzie....

Teraz jest dobrze, chodzi chętnie i czuje się z przedszkolem związany;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...