Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Mania! STO lat!!! :wave:[ATTACH=CONFIG]167955[/ATTACH]

 

 

 

 

 

Moja Młoda i Księciunio świętują razem 3... no popatrz jaka zbieżność dat u nas;).

Asiu dziękuję bardzo:hug::hug::hug:

No widzisz jak się "zgrałyśmy";) Wszystkiego najlepszego dla Księciunia i Młodej:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko tutaj tez duzo czasu dzieci sa na swiezym powietrzu i Mieszko jest z tego zadowolony. Dodatkowo podoba mi sie tutaj indywidualne podejscie do dzieci w klasie. Np. jak rok temu zaczynali czytac to nie wszystkie dzieci dostaly od razu ksiazki. Tylko te ktore byly na to gotowe.Wywiadowka (dwie juz mam za soba :D) tez jest przeprowadzana w cztery oczy miedzy Rodzicami, a wychowawca. Dyrektorka zna wszystkie dzieci po imieniu (ja bylam w szoku:jawdrop:) i codziennie rano chodzi i rozmawia z dziecmi.

Pytalam Cie o Lukaszka poniewaz bylam strasznie ciekawa jak wplynela na Niego zmiana otoczenia i szkoly. Wiele razy zastanawialam sie jak by to bylo w Mieszka przypadku.... ale chyba nie bedzie okazji sie przekonac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta Ty się dzisiaj pytasz o walkę kilogramami jak tam pewnie pączków pełno na stole:D:popcorn:

 

Nie uwierzysz, u mnie nie ma ani jednego złamanego pączka, ni faworka :eek: Chyba że myślisz o stole Anetki :D

No faktycznie wybrałam sobie dzień na takie głupie pytania o kilogramy :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymam kciuki, żeby szybko się poukładało :hug:

Nawet w kociołku zamieszam :stirthepot:

Aniu dziękuję:hug:

 

Anetko,

dla Cudnej Iskierki zdrowia i radości!!!!

Dziękuję bardzo Sharlot:hug:

 

Anetko tutaj tez duzo czasu dzieci sa na swiezym powietrzu i Mieszko jest z tego zadowolony. Dodatkowo podoba mi sie tutaj indywidualne podejscie do dzieci w klasie. Np. jak rok temu zaczynali czytac to nie wszystkie dzieci dostaly od razu ksiazki. Tylko te ktore byly na to gotowe.Wywiadowka (dwie juz mam za soba :D) tez jest przeprowadzana w cztery oczy miedzy Rodzicami, a wychowawca. Dyrektorka zna wszystkie dzieci po imieniu (ja bylam w szoku:jawdrop:) i codziennie rano chodzi i rozmawia z dziecmi.

Pytalam Cie o Lukaszka poniewaz bylam strasznie ciekawa jak wplynela na Niego zmiana otoczenia i szkoly. Wiele razy zastanawialam sie jak by to bylo w Mieszka przypadku.... ale chyba nie bedzie okazji sie przekonac...

Kasiu no i to jest podejście do ucznia....łukaszek od wrzesnia ostatni rok w przedszkolu, potem szkoła bo jego rocznik juz obowiazkowo idzie choć ja osobiście jestem przeciwnikiem wysyłania 6 latków do szkoły:bash::bash::bash:jak dla mnie to pomyłka :bash:

Aneciu, przyszłam cię wkurzyć z samego rana ;):lol: Jak tam twoja walka z kilogramami ?

 

To ja lecę dalej(bo zaraz opierdziel dostanę) paaaaa;)

 

Nie uwierzysz, u mnie nie ma ani jednego złamanego pączka, ni faworka :eek: Chyba że myślisz o stole Anetki :D

No faktycznie wybrałam sobie dzień na takie głupie pytania o kilogramy :stirthepot:

Marta domyślam się, że odegrać się chcesz za te ponaglenia u Ciebie z fociami jędzo:lol2::lol2::lol2::hug:a kilogramy jak były tak są bo czekam na wskazówki od Ciebie ale chyba lecytynkę Ci zafunduję kochana:hug:

 

U mnie też nie ma bo w cukierni w której kupuję to na zapisy :eek::lol2:, a jak i na diecie jestem.

Marta mi wreszcie zaczyna waga spadać jak zaczęłam ćwiczyć, bo już myślałam, że trza znów garderobę wymieniać :D

ja nic nie kupuję bo wciąż mam nadzieję wrócić do formy sprzed ciąży:lol2:tylko jakoś motywacji mi brak;)

 

U mnie tez nie ma, mąż na diecie, ale sobie pozwolę na jednego;)

a u mnie dzisiaj była masa paczków bo rodzice mojego Męża już z nimi byli o 8:lol2: ja skusiłam się na 3, nie żebym nie dała rady więcej zjeść ale resztki zdrowego rozsądku w końcu się odezwały:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marta domyślam się, że odegrać się chcesz za te ponaglenia u Ciebie z fociami jędzo:lol2::lol2::lol2::hug:a kilogramy jak były tak są bo czekam na wskazówki od Ciebie ale chyba lecytynkę Ci zafunduję kochana:hug:

 

 

Ech ty to mnie nie znasz do szpiku kości :lol2::lol2:

 

Lecytynka by się przydała to fakt ;) A tak poważnie to nie wiem jakiej rady udzielić na te zbędne kilogramy, u mnie to jakoś gładko poszło, ale nie ma recepty chyba....Ja zmieniłam styl odżywiania naprawdę nie wiele, podejrzewam, że bardziej stres tak na mnie działa, wtedy chyba szybciej spalam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...