Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zamiast mi tyłek lać (choć jeśli od lania schudnie to wal:lol2:) wsiadaj w auto i przyjeżdżaj, do wieczora zdążysz -zostawię kawałek dla Ciebie:lol2::lol2::lol2::hug:

Marta Ty się nie migaj tylko napisz na pv co wyeliminowałaś z diety i ile posiłków dziennie jadłaś, daj wskazówki to będzie mi łatwiej :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka zdjęć

tak wyglądała nasza "zewnętrzna "choinka....to tak w ramach poświątecznych porządków u mnie:D

 

http://img853.imageshack.us/img853/6678/img0756kv.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

to z dzisiaj po powrocie z nart:)

 

http://img853.imageshack.us/img853/8001/img0765g.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img266.imageshack.us/img266/8085/img0770g.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

zaraz bedzie urodzinowo:)

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast mi tyłek lać (choć jeśli od lania schudnie to wal:lol2:) wsiadaj w auto i przyjeżdżaj, do wieczora zdążysz -zostawię kawałek dla Ciebie:lol2::lol2::lol2::hug:

Marta Ty się nie migaj tylko napisz na pv co wyeliminowałaś z diety i ile posiłków dziennie jadłaś, daj wskazówki to będzie mi łatwiej :hug:

 

Aneciu...ja Ci napiszę co ja jem i jaki jest mój sposób na utrzymanie wagi, ale ostrzegam , że nie konsultowałam to z żadnym dietetykiem, ani to nie jest żadna dieta, jest to po prostu mój styl żywienia, przy którym się nie męczę, nie głoduję, bardzo mi pasuję i lubię to jeść:yes:

1. Przede wszystkim dużo wody- podstawa

2.Rano przed śniadaniem wypijam dwie szklanki wody, w tym jedna z naturalnym błonnikiem lub jak nie mam to coloc c -reguluje pracę jelit. jedna łyżeczka tego lub drugiego mieszam w szklance wody, wypijam i popijam drugą szklanką wody za pół godz. jem śniadanie

3. Dwie kromki pieczywa razowego ziarnistego, jem tylko rano, białego pieczywa w ogóle i w ogóle pieczywa przez reszta dnia

Przykład śniadania: dwie małe kanapki-ze wszystkim-ser wędlina-warzywo.... lub dwa jajka na miękko lub twarożek chudy......

4. za ok. 3 godziny po śniadaniu, jem jogurt owocowy, kefir lub owoc

5. Ok. 14 obiad zawsze bez ziemniaków , w ogóle je wykluczyłam , choć zdarza się , że skubnę frytka od dzieciów :D

Obiad to w różnej postaci mięso, ryba do tego surówka lub gotowane, duszone warzywa

6. Kolacja, zdarza się, że nie zjem (jak przesadzę z obiadem, lub był późny;) Czasem zjem tylko jabłko....lub sałatka w mieszanki sałat i do tego dodatki- warzywa, tuńczyk , łosoś lub feta.....lub twarożek chudy z jogurtem naturalnym, szczypiorkiem i rzodkiewką np.

 

Moje porcje nie są zbyt wielkie, ale nie też jak dla wróbelka, nie najadam się do syta, tylko tak żeby czuć lekki niedosyt, ale po chwili po zjedzonym posiłku on mija...

Cukier w minimalnych ilościach, do herbaty- sok malinowy do kawy słodzik...Ciasta , słodycze bardzo rzadko bo też aż tak nie przepadam za nimi i mogę się obejść, ale wiadomo raz na kilka dni mam chcicę to coś tam słodkiego oszamię, no ale nie zaraz 3-4 pączki i nie wieczorem :D

 

To tak pokrótce moje zasady żywienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, a tu fotki nowe , a ja gadam o głupotach :eek:

 

Anetko te Twoje dzieci to są tak urodziwe, że marnują się w domu, do tv z nimi niech robią karierę :lol2:

 

A i mamusia jak kwitnąco wygląda http://emotikona.pl/emotikony/pic/2zlosc.gif Ślicznie wyglądasz , nie rozumie z czego ty się chcesz odchudzać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, a tu fotki nowe , a ja gadam o głupotach :eek:

 

Anetko te Twoje dzieci to są tak urodziwe, że marnują się w domu, do tv z nimi niech robią karierę :lol2:

 

A i mamusia jak kwitnąco wygląda http://emotikona.pl/emotikony/pic/2zlosc.gif Ślicznie wyglądasz , nie rozumie z czego ty się chcesz odchudzać :rolleyes:

 

Marta bo ja się publicznie tylko w ubraniu pokazuję:lol2::lol2::lol2: na jednym zdjęciu widać Kochana moją drugą brodę:lol2::lol2::lol2:

Dzieki za rady:hug:kurcze ja muszę ewidentnie ze słodyczy zrezygnować i zacząć się ruszać:yes: i więcej pić, ja od zawsze za mało piję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta bo ja się publicznie tylko w ubraniu pokazuję:lol2::lol2::lol2: na jednym zdjęciu widać Kochana moją drugą brodę:lol2::lol2::lol2:

Dzieki za rady:hug:kurcze ja muszę ewidentnie ze słodyczy zrezygnować i zacząć się ruszać:yes: i więcej pić, ja od zawsze za mało piję...

 

Jak założę obcisły golf i schylę głowę to też mam drugą głowę :lol2: Anetko to ewidentna wina stroju, twojej pozycji i fotografa, ze źle Cię uchwycił :lol2:

 

Ograniczyć słodycze, pić i będziesz jak szczypiorek :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się trzeciej brody doliczyłam na kilku zdjęciach, ale MarJelka ma rację - to ewidentnie wina fotografa:P i tego będę się trzymać!;).

 

Anetko, Dzieci i Wy cudni jak zwykle, a choinka oświetlona jak z bajki:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...