Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Dziewczynki nawet pod karą chłosty nie przyznam się publicznie ile ważę :lol2: musicie mi uwierzyć na słowo, że dużo za dużo:bash::bash::bash: a ten podbródek i twarz w kształcie księżyca w pełni to na pewno nie wina fotografa :D wciąż w ciążowych ubraniach chodzę choć Mania ma już 2 lata bo nie mieszczę się w ciuchy sprzed ciąży a że ciągle się łudzę , że uda mi się wrócić do "mojego" rozmiaru to nie kupowałam nowej garderoby...tym sposobem większość moich ciuchów wisi na wieszakach a ja od czasu do czasu do nich zaglądam wściekła:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki Kochana:hug: A Ty juz w domku czy nadal w podróży?

 

A ja już w domku:D. Stęskniona ale wypoczęta na maxa:cool:. Księciunio właśnie rozpala w kominku Młoda szykuje deser... Młody nakrywa do stołu, przygotowuje herbatkę... no normalnie bajka:cool::cool::cool:... home sweet home... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko pożycz mi Marysie na kilka dni, wyściskam ją i oddam w całości:D

 

A ty w Bieszczadach mieszkasz:cool: to ja sobie rezerwuje pokój na nastepny sezon zimowy:D

Marysię pożyczam w zestawie ze starszym bratem:lol2: jak szaleć to szaleć:lol2:

u nas sezon zimowy dopiero się zaczął:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko (moja imienniczko) miałam już okazję widzieć Wasze fotki i muszę powiedzieć , że piękna z Was rodzinka :D

 

Wow Anetko śliczne masz dzieciaczki.Chłopczyk taki kochany,a córeczka taka urocza i piękna :yes:

Anetko bardzo ładnie wyglądasz :cool:

 

Anetko i ja się powtórzę, że śliczna z was rodzinka :) dzieciaki do zacałowania!!!!!

 

Anetko:hug: coś wspaniałego :rolleyes: a Ty kwitnąca! Widocznie na wiosnę :D.

 

Ślicznie wyglądacie :cool:

A Marysię ,to zgłoś do reklamy Kinder czekolady :yes:,serio mówię :yes:,szukają teraz dzieci :yes:

Dziękuję Dziewczynki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeruniu,ale masz cudniaste te dzieci!I mala juz ma 2 latka:DPamietam jak mieszkalam w UK i podgladalam Twoj watek pisany z Oslo i wszyscy trzymali kciuki bo jechalas na porodowke a to juz 2 LATA!!!!CZAS TAK SZYBKO LECI:yes:

 

Co do diety-dajcie spokoj dziewczyny,ja yez ciagle nosem krecilam ze troszke by wypadalo zeszczuplec,teraz po 14 miesiacach karmienia dupke mam jak maly orzeszek a nogi jak patyki,since pod oczami i wygladam 10 lat starzej:(Wiec cieszcie sie tym zdrowym cialkiem,mieciutkim,rozowiutkim,zdrowiutkim:D

 

POZDROWIENIA I ZDROWIA DLA CALEJ RODZINY:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeruniu,ale masz cudniaste te dzieci!I mala juz ma 2 latka:DPamietam jak mieszkalam w UK i podgladalam Twoj watek pisany z Oslo i wszyscy trzymali kciuki bo jechalas na porodowke a to juz 2 LATA!!!!CZAS TAK SZYBKO LECI:yes:

 

Co do diety-dajcie spokoj dziewczyny,ja yez ciagle nosem krecilam ze troszke by wypadalo zeszczuplec,teraz po 14 miesiacach karmienia dupke mam jak maly orzeszek a nogi jak patyki,since pod oczami i wygladam 10 lat starzej:(Wiec cieszcie sie tym zdrowym cialkiem,mieciutkim,rozowiutkim,zdrowiutkim:D

 

POZDROWIENIA I ZDROWIA DLA CALEJ RODZINY:hug:

a widzisz Gumisiu u mnie karmienie nie wpłynęlo dobrze na figurę:bash: tak po krotce - biore dupkę jak orzeszek i patykowate nogi nawet z tymi sincami:lol2::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rajciu, ale cudowna rodzinka:cool: Fantastyczne zdjęcia:yes:

I z czego Ty się dziewczyno chcesz odchudzać? Laska z Ciebie nieziemska:yes: Naprawdę kwitnąco wyglądasz:hug:

 

Yuuupiii :D :D :D

Imprezaaaaaa :D :D :D

Czuję się jakbym była z Wami :hug: Super Anetko, że dzielisz się z nami :hug:

 

Gumisiu zazdroszczę Ci tej dupki i nóżek :D

Dzięki Dziewczynki Kochane:hug:

 

już kiedyś pisałam o tym...internet to magia ....manipulacji:lol2: przeciez wiadomo, że nie pokazywałabym Wam zdjęc na których wygladam fatalnie albo takich na których moje dzieci nie wyglądają dobrze....to co udostępniam to te wybrane:lol2::lol2::lol2:

Ja nigdy w dorosłym życiu nie byłam chuda, ja z tych "apetycznych "jestem a teraz dodatkowo do tych "apetycznych " kształtów mam 10 kg ekstra, których MUSZĘ się pozbyć bo po prostu źle się czuję a do tego fatalnie wyglądam i czuję się jak foka:lol2: więc Kochane moje dziękuję za komplementy :hug:ale moje lustro i waga nie kłamią a szkoda:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzadko ostatnio jestem na forum, a dziś coś mnie tak przyciągało i to ewidentnie na Twój wątek... teraz już wiem czemu :)

Śliczności dzieciaki a jaka radość i ciepełko bije ze zdjęć :) Wszystkiego najlepszego dla małej jubilatki :)

 

Ps. Doskonale Cię rozumiem z tym jak trudno zakończyć karmienie, ostatnio karmiłam jeszcze 2 mies. po drugich urodzinach (i to z wielkim płaczem odstawianego :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, ja też raczej z tych "apetycznych", najlepiej to wyglądałam i najmniej ważyłam jak moja starsza córcia skończyła 7 m-cy... A potem było już tylko gorzej;) W ciąży z młodszą byłam na diecie i niewiele przytyłam, ale po porodzie sobie odbiłam i pomimo karmienia również prawie dycha została mi na plusie:bash: A na diecie byłam tylko raz w życiu (nie liczę tej ciążowej) i wytrwałam 3 dni:D To zdecydowanie nie dla mnie:no: Ale kiedyś wezmę się za siebie na pewno:yes:;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki nawet pod karą chłosty nie przyznam się publicznie ile ważę :lol2: musicie mi uwierzyć na słowo, że dużo za dużo:bash::bash::bash: a ten podbródek i twarz w kształcie księżyca w pełni to na pewno nie wina fotografa :D wciąż w ciążowych ubraniach chodzę choć Mania ma już 2 lata bo nie mieszczę się w ciuchy sprzed ciąży a że ciągle się łudzę , że uda mi się wrócić do "mojego" rozmiaru to nie kupowałam nowej garderoby...tym sposobem większość moich ciuchów wisi na wieszakach a ja od czasu do czasu do nich zaglądam wściekła:bash:

aneta moja córa 2,5 roku a ja ciągle nie taka jakbym chciała :(

pod wszystkim co tu napisałaś podpisuje się ręcami i nogami... jakbym o sobie czytała ... więc akurat doskonale Cię rozumiem :)

Pozdrawiam serdecznie

ja od poniedziałku hihi zaczynam dietę i to od najbliższego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzadko ostatnio jestem na forum, a dziś coś mnie tak przyciągało i to ewidentnie na Twój wątek... teraz już wiem czemu :)

Śliczności dzieciaki a jaka radość i ciepełko bije ze zdjęć :) Wszystkiego najlepszego dla małej jubilatki :)

 

Ps. Doskonale Cię rozumiem z tym jak trudno zakończyć karmienie, ostatnio karmiłam jeszcze 2 mies. po drugich urodzinach (i to z wielkim płaczem odstawianego :( )

Dziękuję bardzo:hug:mi strasznie cięzko skończyć z karmieniem...Mania jest taka swiadoma i rezolutna, sama bierze mnie za rękę prowadzi na sofę albo na fotel i mówi co mam robić....poza tym nie ukrywam , że mam ogromną przyjemnośc z cielesnego kontaktu z córeczką...jak nic muszę gdzies z domu na weekend wybyć i mój Mąż sam musi przeprowadzić akcję odwykowa....w przeciwnym razie obie się zapłaczemy:yes::(

 

Anetko, ja też raczej z tych "apetycznych", najlepiej to wyglądałam i najmniej ważyłam jak moja starsza córcia skończyła 7 m-cy... A potem było już tylko gorzej;) W ciąży z młodszą byłam na diecie i niewiele przytyłam, ale po porodzie sobie odbiłam i pomimo karmienia również prawie dycha została mi na plusie:bash: A na diecie byłam tylko raz w życiu (nie liczę tej ciążowej) i wytrwałam 3 dni:D To zdecydowanie nie dla mnie:no: Ale kiedyś wezmę się za siebie na pewno:yes:;)

ja po łukaszku w 3 miesiące wróciłam do formy a teraz lipa, nawet hormony badałam bo myslałam, że może mi tarczyca swiruje ale jest ok, ja wcale dużo nie jem...ale gubia mnie słodycze i brak ruchu....tak myślę

 

aneta moja córa 2,5 roku a ja ciągle nie taka jakbym chciała :(

pod wszystkim co tu napisałaś podpisuje się ręcami i nogami... jakbym o sobie czytała ... więc akurat doskonale Cię rozumiem :)

Pozdrawiam serdecznie

ja od poniedziałku hihi zaczynam dietę i to od najbliższego :)

ja też mam mocne postanowienie od "jutra":lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...