Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Anetko Łukaszka tez chętnie wysciskam.

Mój M jest na diecie, w dwa tygodnie już 4 kg stracił, dietę ma wysokobialkowa zawsze sobie ja stosuje i naprawdę szybko widać efekty. Do tego w soboty i niedziele je normalnie, nawet słodycze oczywiście z umiarem tak dla oszukania organizmu.

dawaj adres, jutro ich wyslę:D

ja mam alergię na samo słowo dieta:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki korale kupione wiele lat temu na...mój .slub....obkupiłam się okrutnie bo nie mogłam się zdecydować jakie dodatki założyć:D , Mąz mi pomógł bo przed slubem dostałam od niego komplet z pereł:lol2: no a ta cała reszta została, korale założyłam pierwszy raz , niemal dekadę przeleżały:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anetko,

ale CUDOWNA, ciepła i piękna z was Rodzinka! :D:hug:

Dzieciaczki przesłodkie, a Iskierka jak urosła :eek: Toż to prawdziwa panna już jest i Łukaszek jaki duży:D

Zazdroszczę Ci bardzo bliskości gór:yes: super, że dzieciaczki i razem z nimi Wy możecie sobie poszaleć kiedy tylko przyjdzie Wam na to ochota:)

Tulipany w środku zimy to czad i aż mi się wiosny zachciało:lol:

Buziaki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, udało się na zdjęcia załapać :)

Cudne masz dzieciaczki, do schrupania i wyściskania.

Chociaż jakby tak wszystkie ciotki forumowe rzuciły się ściskać Twoje maluchy, to nie wiem, ile by dla Ciebie zostało :lol2:

 

Też uwielbiam tulipany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załapałam się na fotki dzieciaczków - śliczne , cudowne i takie słodziutkie.

 

Anetko przeczytałam w opisie pod zdjęciem że właśnie byliście na nartach a napisz gdzie? My na Śląsku tak jak Wy teraz na Podkarpaciu mamy ferie zimowe i wybieramy się na tydzień w Bieszczady do Woli Matiaszowej niedaleko Polańczyka. Chcemy zabrać ze sobą narty aby trochę pośmigać :). Będziemy z dziećmi i najmłodszy 5 latek w tym roku zaczyna swoją przygodę z nartami za to mąż lubi już bardziej ekstremalne zjazdy. Polecisz nam coś?

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załapałam się na fotki dzieciaczków - śliczne , cudowne i takie słodziutkie.

 

Anetko przeczytałam w opisie pod zdjęciem że właśnie byliście na nartach a napisz gdzie? My na Śląsku tak jak Wy teraz na Podkarpaciu mamy ferie zimowe i wybieramy się na tydzień w Bieszczady do Woli Matiaszowej niedaleko Polańczyka. Chcemy zabrać ze sobą narty aby trochę pośmigać :). Będziemy z dziećmi i najmłodszy 5 latek w tym roku zaczyna swoją przygodę z nartami za to mąż lubi już bardziej ekstremalne zjazdy. Polecisz nam coś?

pozdrawiam :)

 

Bastki mój syn dopiero w tym roku zaczął przygodę z nartami i ja na początek polecam Weremień (w Lesku), łagodny stok idealny do nauki i fajni instruktorzy ale twój Maż nie poszaleje, dla niego lepsza byłaby Laworta (w Ustrzykach Dolnych):yes:na Laworcie też działa jakaś szkółka ale moje dziecko na sam widok góry nie chciałoby nart włożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpisanie:)

Anetko czy to jest ten stok dla dzieciaków? http://www.lesko-ski.pl/galeria/lesko-ski-zima

 

Bastki tak to ten. Jak będziesz chciała to dam Ci numer do instruktorów:) i oczywiscie jak Bedziecie w Bieszczadach to koniecznie daj znac - kawki się napijemy:yes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastki sa na miejscu - jest ich ok 10 ale teraz sa ferie i moze sie okazać, że jesli nie zarezerwujesz lekcji na konkretna godzine to nie bedzie mial kto jezdzic z Twoim dzieckiem. My zawsze telefonicznie dopinamy termin i godzine. my mieszkamy od stoku jakies 10km:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...