Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Anetko, a co tak cichutko siedzisz? :D A zielona kropeczka świeci :lol2:

Szpiegu Ty mój:hug: u mnie laptop włączony od rana a ja z doskoku zasiadam...Martuś wiem obiecałam odpisać na privki już kiedyś ale nastrój mam podły i nie chcę , żeby i Tobie się udzieliło....obiecuję odpisać :hug:

A jak Grey? skończony Maleńka???:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szpieg :lol2:

Anetko, ale mi nie musisz nic odpisywać, ostatnio jedynie wysyłam Ci nasze stare fałdy brzuszne:lol2:

Ja dziś jeszcze w domu, ale jutro już młodego zostawiam z teściową i do pracy jadę na dłużej bo ostatnio to tylko na chwilę wpadałam ...

Jutro też może z Karolką odwiedzimy naszą Lady i jej małą córeczkę, jeszcze jej nie widziałam. Przy okazji opierdzielę Lady, ze olała kuliżanki z fm :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpieg :lol2:

Anetko, ale mi nie musisz nic odpisywać, ostatnio jedynie wysyłam Ci nasze stare fałdy brzuszne:lol2:

Ja dziś jeszcze w domu, ale jutro już młodego zostawiam z teściową i do pracy jadę na dłużej bo ostatnio to tylko na chwilę wpadałam ...

Jutro też może z Karolką odwiedzimy naszą Lady i jej małą córeczkę, jeszcze jej nie widziałam. Przy okazji opierdzielę Lady, ze olała kuliżanki z fm :mad:

Tak, tak opierdziel Lady, za to że się do nas nie odzywa zołza jedna i Królewna się nie pochwaliła...Dopiero po opierdzielu ją od nas wyściskaj, Maleńką też:hug::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że książka Cię wciągnęla, jak diabli:lol2::lol2::lol2:

 

Taaa:lol2:, teraz Grey leży na stole w jadalni i patrzy na mnie spode łba :lol2:

Wczoraj jak czytałam w tle w tv leciała perfekcyjna pani domu, zainetresowała mnie bardziej niż książka i przynajmniej dziś umiem składać perfekcyjnie prześcieradło z gumką :lol2:

Mam nadzieję że, za tą olewkę Pana Greya, klapsów dzisiaj nie dostanę:lol2:

 

Lady wycałuję i opierdzielę, wedle życzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko Ty chyba masz warzynik w skrzyniach ? Możesz coś o tym napisać, coś doradzić ? Jakieś fotki ?

 

Mirelko ja miałam jedną skrzynkę na próbę bo ja nigdy wczesniej warzywnika nie miałam , jesienią zdjęłam tą skrzynkę i przygotowałam sobie ziemię w sumie na 3. Zrobiłam jeden błąd - ziemnię miałam w tej skrzynce za wysoko - ok 15 cm wyżej jak podłoże i bardzo mi przesychała.teraz ziemia będzie minimalnie wyżej a skrzynki jedynie "wyznaczą" warzywnik. pomiędzy nimi planuję dać matę i wysypać kamykiem. generalnie jestem zadowolona z takiego rozwiązania więc przy skrzynkach zostanę. nie mam fotki , wklejałam gdzieś w galerii, jak znajdę to przekopiuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pod nowy warzywnik usunęłam darń, przekopałam wszystko jesienią teraz musze tylko męża zmolestować żeby mi deski zrobił. Ja niczym nie impregnuję bo każdy impregnat w ziemię i do warzyw przelezie. deski najwyżej co 3 lata bede wymieniać.

Mirelko czytam u Ciebie o warzywniku i widzę , że Ty kurcze wyższą szkołę jazdy szykujesz..... tą folię kubełkową to tylko pod samą deską klaść będziesz czy jak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...