Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko -powiem Ci, jak ja szukałam i znalazłam pracę na 0,3 etatu:eek: - byłam wniebowzięta. Dyrektorka, chcąc mnie zniechęcić, potrajała trudności - praca 3 razy w tygodniu. Ja na to-świetnie! Ona-brak nostryfikacji dyplomu ( studia zagramaniczne) pociągnie za sobą pensję podstawową. Ja z uśmiechem-nie szkodzi, uzyskam nostryfikację. I co? Po parunastu latach w moim zawodzie osiągnęłam sporo, finansowo też jest dobrze ( zawsze mogłoby być lepiej:cool:)

 

Myślę, że przeprowadzka do dużego miasta zwiększy Twoje szanse na pracę:yes:

Tylko że teraz chyba nie najlepszy okres na sprzedaż domu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Was zima:eek: mam nadzieje ze kwiatkom nic sie nie stanie :(

 

To samo pomyślałam:eek: U mnie jest tak podobna ilość śniegu...:bash: mam nadzieję, ze śnieg ochroni pierwsze kwiatuchy...:)

Anetko, super, ze koncercik udany:cool:

 

Ja wrócę tylko na chwilkę do tematu swojej firmy, który poruszałyśmy wcześniej- mam wielu znajomych prowadzących własną działalność i mówią, że mają o wiele więcej swobody niż jak pracowali na etacie. Owszem, jest więcej papirologii i nikt inny Twoich spraw nie załatwi, ale za to mają sporo wolnego czasu w ciągu dnia i sami sobie są szefami- bezcenne. Ja myślałam dla Ciebie o czymś malutkim, może niszowym- nie wymagającym wielkiego zaangażowania, a przynoszącym znośne dochody.:) Rozejrzyj się w swojej okolicy czego tam najbardziej brakuje... albo działaj internetowo na terenie całego kraju.:yes:

 

Trzymam kciuki, żeby się poukładało i bardzo dziękuję za cudowną instrukcję olejowania:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko :hug:

A ja właśnie myślałam sobie, że u Ciebie musi być bardzo zimowo brrr... U nas nie ma (na szczęście) śniegu. Dzisiaj świeciło cały dzień słoneczko i ładowało mój wewnętrzny akumulator :). Tylko jest tak okropnie zimno, że trudno uwierzyć, że mamy już drugą połowę marca.

 

Popieram Agę :yes:

Znajdź w sobie proszę wiarę w to, że jeśli jest w PL grupa osób, którym może się udać, to z pewnością Ty do niej należysz. Masz dużą wiedzę, inteligencję (w tym tę szczególną - inteligencję społeczną), świadomość rzeczywistości (rozumiem ją jako atut, bo wiesz z czym walczyć), zdolności organizacyjne, empatię i tak niesamowicie ogromne pokłady serdeczności, że łatwo zjednasz sobie ludzi (zarówno w zespole jak i wśród ewentualnych klientów).

Pierwszy krok już zrobiłaś - napisałaś o swoich "demonach". Czas iść dalej :yes: No dobra, niech będzie, że drugi krok też masz za sobą ----> ZUMBA (ale fajnie :wiggle:) Jestem pewna, że niebawem przeczytam o trzecim :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anetko!

Powróciłam :)

Melduję,że przepis "na Marysię" sprawdził się w 100% :hug:

I Marysia (ups ) Pola :lol: śpi obok :D

 

Nadrabiam zaległości forumowe :cool: i na razie wpadłam do Ciebie tylko się przywitać ;)

 

Buźka!

Lady!!! Ogromne gratulacje!!!:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...