Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko, a masz w całości fotkę komody hemnesa? ciekawa jestem jak wygląda, może w swoich bym wymieniła na jakieś inne:rolleyes:

Marta nie mam, komoda jest drewniana - ta najwieksza i zostala przemalowana no i nowe galki tez sie jej trafily, stoi w bawialni. cykne fotke ale nie wiem kiedy bo przystawiona kartonami, ktore znioslam ze strychu i rozpakowac musze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaintrygowałaś:rolleyes:, przemalowana, nowe gałki.... no właśnie jeszcze bawialni nie pokazywałaś;)

nie pokazywalam bo bawialnia nadal czeka na swoje 5 minut, wciaz nie wiele w niej zrobione...brakuje mnostwo rzeczy, ktore trzeba przywiezc z Ikea, a ta najblizsza oddalona o 280 km od nas...no i tak zwlekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta mam cos dla Ciebie;)

 

http://img9.imageshack.us/img9/8092/img1596hm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

komoda za mna stoi wiec dzis jeszcze jej nie zobaczysz, jak widac nie wiele jeszcze tam jest ale mlody i tak ma radoche bo zabawki sprzatamy tutaj tylko raz w tygodniu, a ja jestem szczesliwa bo w jego sypialni porzadek i nie musze sie martwic, ze zeby strace na zabawkach:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko dekoracje jesienne cudne bardzo wpasowane w piękną elewacje ceglaną :p

Oj jak ja żałuję, że nie było mi dane Was odwiedzić i na własne oczy te piękności zobaczyć.....

Gałki porcelanowe kredensu urocze ..... i pozostałe też ma się rozumieć :)

 

ja tez zaluje, ze sie nie udalo :(ale zaproszenie wciaz aktualne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawialnia to podstawa, twoja świetna, u mnie też jest na szczęście. W sypialniach dziecięcych też planuję tak jak ty, kilka zabawek dla ozdoby, reszta gratów w bawialni.

Telewizor, plejstejszyn też w bawialni, żeby mi w salonie nie rozsiadali się z chipsami, na moich białych kanapach;)

 

Co planujesz jeszcze dokupić w ikei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawialnia to podstawa, twoja świetna, u mnie też jest na szczęście. W sypialniach dziecięcych też planuję tak jak ty, kilka zabawek dla ozdoby, reszta gratów w bawialni.

Telewizor, plejstejszyn też w bawialni, żeby mi w salonie nie rozsiadali się z chipsami, na moich białych kanapach;)

 

Co planujesz jeszcze dokupić w ikei?

Tak bawialnia to wybawienie ;)zwlaszcza, ze kilkulatki lubia i powinny bawic sie "warstwowo" - Wiesz co mam na mysli?u nas jest skladanie zabawek jak mlodemu juz balagan przeszkadza w tygodniu a w soboty rano wszystko laduje grzecznie w kuwetach i mozna spokojnie posprzatac, no i tak w kolko;). chce kupic obok tego wysokiego regalu jeszcze taki niski, sofe, musze jeszcze zamowic u stolarza podobna szafke jak ta na buty ale na puzle i inne dzieciece pierdololo...my w salonie tv nie mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie Anetka;-)) no dzieci miodzio i wogóle;-)

 

a gdzie te gałki kupowałas?

 

My do Ikea tez mamy cos koło 200km;-( i to za kazdym razem wielka wyprawa....

 

A gdzie kupiłas ten Domek co jest na regale? to ta latarenka?

 

Ania tak, to latarenka, a wszystko kupione w No

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł, ja dla swoich planuje jeszcze to:

http://img202.imageshack.us/img202/6548/imagefuncphpa.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

W razie jak za bardzo będą fantazjować ściągnę i będę wieszać jak ich nie będzie w domu żeby samej się pohuśtać:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...