Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko - znowu wow :eek:

Przepiękne dekoracje. Takie naturalne i niby minimalistyczne a śliczne! W życiu nie wpadłabym na to, że skorupki po jajkach mogą tak dobrze wyglądać jako ozdoba :yes:

A dzieciaczki Twoje to cud, miód, malina po prostu. Są śliczni po mamusi zresztą co widzę na zdjęciach :D Stół na Wielkanoc pięknie przyozdobiony, a torcik urodzinowy Łukasza genialny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam na zdjęcia :wiggle: :lol:

 

Oj piękne ozdóbki(mam takie same jaja z ptaszkami :)) - tylko nie zdążyłam zaaranżować :lol2:

 

A dzieciaki-prześliczne i przesłodkie :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Ps dziekuję za namiary na domek :hug: :hug:

ps2 mówisz że macie już wiosnę? :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki moje Kochane mogłabym czytać bez końca te wszystkie komplementy:hug::lol2:

Mania ma ogrom sukienek ...pisałam juz kiedyś, że będąc w ciąży i wiedząc że będzie Zosia albo Marysia po prostu w szał zakupowy wpadałam i chciałam wykupić wszystkie kiecki w sklepach (może dlatego że sama w sukienkach nie chodzę) i tym sposobem mam srylion sukienek , większość nie użyta ani razu:lol2::lol2::lol2: W PL jeszcze nie kupowałam bo wciąż na zakupowych zapasach jedziemy:yes: mam kilka swoich ulubionych marek ale, że u mnie teraz program mocno oszczędnościowy to na markowe ciuchy szlaban:cool:

Ilonko zestaw łącznie z butami to Burberry:cool: a sukieneczka w kratkę to szwedzka firma Polarn o Pyret - wklejam linka po angielsku http://www.polarnopyretusa.com/ jestem pewna, że Ci się spodoba:yes::) ja uwielbiam ich ciuszki za prostotę, super naturalne materiały i jakość, póki co w Pl niedostępne:(

Ivy ale Ty spostrzegawcza Jesteś z tym fartuszkiem:lol2::lol2::lol2: polowanie na jajka czekoladowe było w trakcie upychania naczyń w zmywarce:lol2:

 

apropo skorupek po jajkach to ja od lat jestem nimi zauroczona bo są po prostu genialne - nawet nawrzucane do szklanego naczynia wyglądają według mnie fajnie. W tym roku kupiłam sobie pistolet z klejem na gorąco i zrobiłam wianek brzozowo - skorupkowy i kilka stroików na stół, w przyszłym roku mocniej zaszaleję ze skorupkami tylko wcześniej muszę zacząć je zbierać:lol2:

 

Karola Twoja synowa jeszcze z pieluchą:lol2: ale postaram się ja odpieluchować zanim ją Zięciowi oddam:lol2::hug: u nas porażka, nie ma mowy żeby usiadła na nocniku czy nakładce...nie działają zachęcacze , które u Łukaszka się sprawdziły, czekam aż się zrobi ciepło wtedy będę ją bez pieluchy w samych majteczkach puszczać i niech sika po nogach:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...