Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gumisia Ty jesteś niemozliwa:lol2::lol2::lol2:

Arnika ja wiem, że Masz rację ale wiesz...w miare jedzenia apetyt rośnie...a ja z tych niecierpliwych - nie do końca wiem czego chcę ale chcę juzzzzz:lol2::lol2::lol2:

Kamilcia zazdroszczę tych pchlich targów - u nas nic takiego się nie odbywa:no:

 

 

Odnośnie wątku schodowego to ja mam nadzieję, że się ktoś ustosunkuje z jakiego powodu tam posprzątał:mad: i dlaczego tylko nasze wypowiedzi:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiałki

 

Powróciłam z wątku schodowego i widzę, że usunięto nasze posty.....Na pocieszenie - żonę m tez okrojono ( tak mi się zdaje).

Człowiek hcce dobrze, broni innego i to on po dupie dostaje. O co kaman ?

Taka bestia, mistrz zamieszania, dalej będzie ludziom życie zatruwać.....

U mnie już w ignorowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłej nocy, ja ze swej strony przepraszam, czasami może i mam jęzor zbyt niewyparzony. Ale taka jestem i już. Udanych zakupów w Ikea.

p.s. ja nikomu inwektywami nie jadę....

 

Normalnie mnie zatkalo:jawdrop::jawdrop:-czyli masz jakies ludzkie uczucia:lol2:-przeprosiny prawie przyjete:lol2:-tylko SIE JESZCZE TROSZKE PODASAM I tak milej do ludzi w przyszlosci-sama zobaczysz ile Ci to radosci przyniesie:D

Ja konstruktywnie nauke pisowni od Ciebie przyjme a Ty konstruktywnie pomysl nad soba:lol2:

Dzieki za zakupy:D

 

Arnika-co Ty ja mam karte IKEA FAMILI i kawe gratis mam to ja Cie zapraszam:lol2:

Edytowane przez GUMISIOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłej nocy, ja ze swej strony przepraszam, czasami może i mam jęzor zbyt niewyparzony. Ale taka jestem i już. Udanych zakupów w Ikea.

p.s. ja nikomu inwektywami nie jadę....

Żono zółza z Ciebie nieziemska:yes::D ja naprawdę pisałam do Ciebie w dobrej intencji- absolutnie nie chciałam Cię obrazić, ponawiam propozycję z wątku schodowego - poczytaj swoje posty ale jako adresat...przemyśl i... daj się polubić:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...