Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

można na śniadanie pojechać i do ciastka czy kiełbaski jest gratis :rolleyes:

 

Nieee.. no niech jedzie Kobitka, niech kupuje.. a jak co to kawę mam jeszcze .. mleko też.. i damy radę;)

 

Tak kusicie, że zaraz w samochód wsiadam i będę w Ikea na śniadanie:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zołza, zołza. Mąż mówi, ze złośliwa bardziej niż nowotwór.:lol2:

ale taki mam charakter, a jak się dodatkowo nakręcę to.........

 

zona m -uwierz mi ze ja to mam dopiero papure rozdarta....

ALE WIEM JAK CIEZKO MNIE SIE DOM BUDOWALO I WYKANCZA W NIESKONCZONOSC,ILE KOSZTOWALO TO NASZE MALZENSTWO I WIELE INNYCH I STARAM SIE MYSLEC ZE BUDOWA TO NIE BULKA Z MASLEM I STRASZNA PRZYKROSC BYM KOMUS SPRAWILA JAKBYM WYTKNELA ZE MI SIE NIE PODOBA...W TAKI SPOSOB JAKI TY TO ROBILAS-tak pisze w czasie przeszlym bo mysle ze dzis wszyscy jakies wnioski z tego "zajscia" wyciagna:yes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dobrze, że napisałaś zaraz... bo to kawałek na to śniadanie byś miała.. :lol2:

W drodze powrotnej byś znowu zgłodniała .. i obiad by się gdzieś zjadło.. w drugiej Ikei .. po drodze :rotfl:

 

SOM JAJA:lol2::lol2::lol2:

Spac mialam a ja z czerwonym siedze-taaaak lampke sobie nalalam,pol karpatki zjadlam i jeste happy:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa a myślisz, ze nam lekko było? budowa na odległość, zmiana środowiska i to totalna o 180 stopni. Nowe szkoły dla dzieci. Wszyscy znajomi zostali w mieście a my na wsi. ale przywykłam i juz bym nie chciała wracać na stare śmieci. Oblukaj jeśli możesz jutro w Ikea ,dokładnie nowego Sztokholma, tkaniny i dywany. Podotykaj proszę i pomacaj czy to warte jazdy 250 km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa a myślisz, ze nam lekko było? budowa na odległość, zmiana środowiska i to totalna o 180 stopni. Nowe szkoły dla dzieci. Wszyscy znajomi zostali w mieście a my na wsi. ale przywykłam i juz bym nie chciała wracać na stare śmieci. Oblukaj jeśli możesz jutro w Ikea ,dokładnie nowego Sztokholma, tkaniny i dywany. Podotykaj proszę i pomacaj czy to warte jazdy 250 km.

 

No wlasnie-wiec znasz ten miod-ja na odleglosc 7 lat,bez dzieci bo sie nie dalo,z mega wyrzeczeniami,wrocilam z chorym mezem,ja- w 6 miesiacu ciazy-tylko ja wlasnie nie rzucilam Ci ze mi sie panel ze zmywarki nie podoba a ty mnie zbesztalas a ja tylko tapete kobicie chcialanm pokazac bo kupila te samo i prosila na priva o pokazanie:p

Zagladnij do watku o stolach i krzeslach-kobita ostatnio prosi o doradzenie jakie krzesla-a ty tylko jedno zdanie a czlowiekowi sie przykro robi-mozna se darowc:yes:

Wlasnie o to chodzi zeby z tych naszych bolaczek wiekszych innym nie robic:no:-winka sie napic o dupie-marynie poklechac a jak juz cos co nam sie nie podoba-przemilczec

Teraz dam ci HUGA:hug:-ZEBY NIE BYLO ZE SIE ZNECAM:lol2:

Jutro obmacam wszystko co da sie obmacac i sie napatoczy:lol2::lol2:-OBIECUJE:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa.. to gdzie Ty mieszkasz??????? :o

Że o piątej wyjazd...

Kuźwa.. nienawidzę 5 godziny na zegarku.. i to baaardzo...

ja 5 też nie nawidzę a 5.30 mogłaby dla mnie nie istniec - wtedy wstaja moje dzieci:mad::mad::mad:

 

SOM JAJA:lol2::lol2::lol2:

Spac mialam a ja z czerwonym siedze-taaaak lampke sobie nalalam,pol karpatki zjadlam i jeste happy:lol2:

Gumisia a Ty tą karpatkę to nowa zrobiłaś czy zapieczony budyń wcinasz???? ja aroniówke popijam ale kurna na jednym kieliszku się skończy co by Mańka kaca nie miała:P

 

Gumisiowa a myślisz, ze nam lekko było? budowa na odległość, zmiana środowiska i to totalna o 180 stopni. Nowe szkoły dla dzieci. Wszyscy znajomi zostali w mieście a my na wsi. ale przywykłam i juz bym nie chciała wracać na stare śmieci. Oblukaj jeśli możesz jutro w Ikea ,dokładnie nowego Sztokholma, tkaniny i dywany. Podotykaj proszę i pomacaj czy to warte jazdy 250 km.

Budowa tak naprawdę to wyzwanie dla każdego, mało kogo stać na to , żeby wszystko zlecić i z walizka wejść i zamieszkać...

Żono a gdzie Ty mieszkasz??? odległośc do I mamy podobną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia tylko obcych jajek nie macaj z rozpędu:lol2::lol2::lol2:

 

A wlasnie ZE BEDE:lol2:-MOJE OSOBISTE ZOSTAJA W DOMU Z DZIECKIEM:lol2::lol2::lol2:TAK DAWNO NIC NIE MACALAM ZE BIERE CO SIE NAPATOCZY:lol2::lol2::lol2:

 

JEM ZAPIECZONY BUDYN Z JEDNA CZESCIA CIASTA:lol2::lol2::lol2:

JA JUZ TROSZKE ALKOHOLU PROBOWALAM POMIMO ZE KARMIE I NA MOJEGO oLINKA TO NIE DZIALA-ANI LEPIEJ NIE SPI ANI NIE TANCZY:)

 

GRYFPC-MOZESZ NAWET DO KATOWIC DO IKEI WPASC:lol2:-JA STAWIAM-KAWE ZNACZY SIE:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta.. chyba na dwóch biegunach mieszkacie, bo w sumie do siebie macie 2X więcej;)

 

Właśnie Gumisia o to chodzi.. jak się nie podoba to zamilcz, albo powiedz, że masz odmienny gust...

Ot wszystko...

Ja też jestem gadułą... kiedyś bolał mnie język, dziś palce od klawiatury... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta.. chyba na dwóch biegunach mieszkacie, bo w sumie do siebie macie 2X więcej;)

 

Właśnie Gumisia o to chodzi.. jak się nie podoba to zamilcz, albo powiedz, że masz odmienny gust...

Ot wszystko...

Ja też jestem gadułą... kiedyś bolał mnie język, dziś palce od klawiatury... :rolleyes:

 

DOBRE:lol2:

Arnika-a Ty znasz moja wies czy sobie wyguglowalas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta s - witam i serdecznie gratuluję interesujących i konsekwentnie wykonanych wnętrz! Tyle tytułem usprawiedliwienia mojego faux pas z poprzedniego posta, bo tak chyba powinienem zacząć ;) Dość tego podlizywania... tak na poważnie, wnętrza w naszych klimatach i podobają nam się "serialnie". Ja trącam lampką z białym winem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...