Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

A wlasnie ZE BEDE:lol2:-MOJE OSOBISTE ZOSTAJA W DOMU Z DZIECKIEM:lol2::lol2::lol2:TAK DAWNO NIC NIE MACALAM ZE BIERE CO SIE NAPATOCZY:lol2::lol2::lol2:

 

JEM ZAPIECZONY BUDYN Z JEDNA CZESCIA CIASTA:lol2::lol2::lol2:

JA JUZ TROSZKE ALKOHOLU PROBOWALAM POMIMO ZE KARMIE I NA MOJEGO oLINKA TO NIE DZIALA-ANI LEPIEJ NIE SPI ANI NIE TANCZY:)

 

GRYFPC-MOZESZ NAWET DO KATOWIC DO IKEI WPASC:lol2:-JA STAWIAM-KAWE ZNACZY SIE:lol2:

o matko ale będzię się działo:lol2::lol2::lol2: Gumisia grzeczna badz i nie macaj wszystkich jajek :lol2::lol2::lol2:

 

Aneta.. chyba na dwóch biegunach mieszkacie, bo w sumie do siebie macie 2X więcej;)

 

Właśnie Gumisia o to chodzi.. jak się nie podoba to zamilcz, albo powiedz, że masz odmienny gust...

Ot wszystko...

Ja też jestem gadułą... kiedyś bolał mnie język, dziś palce od klawiatury... :rolleyes:

Arnika popieram:hug:mnie jak się coś nie podoba to sie nie wychylam, no chyba że ktoś koniecznie chce poznać moje zdanie:rolleyes:

ja tez z tych gadatliwych:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneta s - witam i serdecznie gratuluję interesujących i konsekwentnie wykonanych wnętrz! Tyle tytułem usprawiedliwienia mojego faux pas z poprzedniego posta, bo tak chyba powinienem zacząć ;) Dość tego podlizywania... tak na poważnie, wnętrza w naszych klimatach i podobają nam się "serialnie". Ja trącam lampką z białym winem...

To ja sie dolaczam do zachwytow:lol2: z czerwonym:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta s - witam i serdecznie gratuluję interesujących i konsekwentnie wykonanych wnętrz! Tyle tytułem usprawiedliwienia mojego faux pas z poprzedniego posta, bo tak chyba powinienem zacząć ;) Dość tego podlizywania... tak na poważnie, wnętrza w naszych klimatach i podobają nam się "serialnie". Ja trącam lampką z białym winem...

Dziękuje bardzo:wiggle: u mnie z duchem skandynawskim - pozostałości po 10 letniej bytnosci w Oslo:lol2: To na zdrowie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa.. chyba znam.. przynajmniej bywałam tam kiedyś..

Męża najlepszy kolega tam się ożenił, osiadł i wybudował.... ale drogi im się rozeszły.. życie...

 

 

Dobre Aneta... dobre...

 

A ja chyba in koguto wpadnę do tej Ikei i poobserwuję, która to laska puszczona/spuszczona bez męża i dziecka lata i obmacuje koguta... :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa.. chyba znam.. przynajmniej bywałam tam kiedyś..

Męża najlepszy kolega tam się ożenił, osiadł i wybudował.... ale drogi im się rozeszły.. życie...

 

 

Dobre Aneta... dobre...

 

A ja chyba in koguto wpadnę do tej Ikei i poobserwuję, która to laska puszczona/spuszczona bez męża i dziecka lata i obmacuje koguta... :rotfl::rotfl::rotfl:

 

Kobito-szukaj szalonej bo ja dobrze po porodzie jeszce z domu nie wyszlam a dziecko ma 16 miesiecy-ale sie bedzie dzialo:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops ;) :D

a miało być miło:lol2::lol2::lol2:

 

a kiedy mają budować bo ja do Rzeszowa tylko 120 km i drogą fajna, godzinka i jestem.

gryf a zdecydowałeś już o płytkach do łazienki? Decyzje podjęte?

podobno w tym roku ma się zacząć inwestycja....

 

 

A ja chyba in koguto wpadnę do tej Ikei i poobserwuję, która to laska puszczona/spuszczona bez męża i dziecka lata i obmacuje koguta... :rotfl::rotfl::rotfl:

Matko jutro w pomponiku o naszej Gumisi będzie:lol2::lol2::lol2: " wygłodniała matka, żona nie przepuściła żadnym spodniom":lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FJU FJU ALE SIE BEDZIE DZIALO:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Moj M patrzy na nie jak na oblkana a ja rze do laptopa:lol2::lol2::lol2:

Gumisia pisałyśmy w tym samym czasie:lol2::lol2::lol2: mój sie pewnie zastanawia czy mi nalewka nie zaszkodziła:lol2::lol2::lol2: kurna na bank nie naleje mi drugiego kieliszka:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...