Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Anetka - za materiał też bym ukatrupiła !!!

 

A krzesła są piękne i tylko z szarścią. Ten drugi materiał mi nie pasuje. Materiał z allegro za to jest też fajny. Ten pierwszy chyba najlepszy.

 

Okno w jesiennej odsłonie jest piękne. Świetnie wyszło.

 

Na fotki córeczki sie znowu nie załapałam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witaj Aneto! sledze Twoj watek juz od kilku dni, wiec postanowilam sie wreszcie przywitac. trafilam do Ciebie przez przypadek. przegladalam czyjs dziennik i zobaczylam Twoje zdjecie :) pierwsza mysl: gdzies juz ja widzialam! nie udzielam sie zbyt czesto, ale zagladam prawie codziennie na forum no i dlatego te zdjecie wydalo mi sie znajome :D

masz piekny domek i sliczne dzieciaczki!

pozdrowionka z No:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę bawialni,u Nas Lenka ma swój kącik w salonie no i u siebie w pokoiku.

Gałeczki do szafeczki śliczniutkie,każda jedna :D

to byla jedna z lepszych budowlanych decyzji;), co prawda nie mamy pokoju goscinnego - bo 2 pokoje mialy byc wlasnie tam ale doszlismy do wniosku, ze bardziej potrzebujemy bawialni anizeli pokoi goscinnych i tym sposobem goscie beda spac w gabinecie na rozkladanej sofie.:lol2:

zabawki w salonie tez przerabialismy - oczywiscie ze sie da ;), u nas jedynie problem ze skladaniem ich byl - mlody sie buntowal wiec czesto to my musielismy je skladac, teraz tez mu pomagamy oczywiscie w porzadkach ale raz w tygodniu a on caly szczesliwy w tym swoim krolestwie zabawek , na poczatku kilka razy pytal czy jestem pewna, ze ta rozlozona kolejka (ulubiona zabawka)moze zostac na noc, bo nie mogl biedny uwiezyc:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Aneto! sledze Twoj watek juz od kilku dni, wiec postanowilam sie wreszcie przywitac. trafilam do Ciebie przez przypadek. przegladalam czyjs dziennik i zobaczylam Twoje zdjecie :) pierwsza mysl: gdzies juz ja widzialam! nie udzielam sie zbyt czesto, ale zagladam prawie codziennie na forum no i dlatego te zdjecie wydalo mi sie znajome :D

masz piekny domek i sliczne dzieciaczki!

pozdrowionka z No:bye:

Witaj :bye:a w ktorej czesci No pomieszkujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko,

bawialnia boska!!! - gorąco popieram ideę dużej przestrzeni dla dzieci, by miały gdzie się wyszaleć, no i by upchnąć tam wszystkie zabawkowe graty:)

I bardzo się cieszę, że u nas też jest zaplanowana - ogromna, 35 m po podłodze:)

My mamy podobny metraz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrzarsko nie wiele sie dzieje ale powiesilismy kilka obrazow;)

 

w holu, na gorze

 

http://img231.imageshack.us/img231/7037/img1292od.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

anioly, malowane przez znajoma malarke zawisly w sypialni

 

http://img37.imageshack.us/img37/5266/img1293k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka, czy Ty pokazywałaś sypialnię ? :)

Te deski ślicznie wyglądają :jawdrop:.

nie pokazywalam bo nie ma co pokazywac:no::). sypialnia wciaz czeka, zeby ja domeblowac i dopiescic. poki co to mamy tam tylko lozmo i obrazy:lol2:

a deski to swierk syberyjski potraktowany opalarka gazowa, szczotka druciana i impregnatem:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta obrazy cudne....W bieszczadzkich knajpkach można kupić takie piękne dzieła sztuki. Młodzi artyści ( i nie tylko młodzi ) wywieszają na sprzedaż w takich zaludnionych miejscach swoje dzieła . Niektóre są naprawdę godne uwagi .....

 

Bawialnia to najlepszy pomysł pod słońcem ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczynki sypialni nie pokaze:no: bo naprawde nie ma w niej nic...oprocz tego co juz zobaczylyscie - sciana z 2 obrazami ,jest jeszcze tylko lozko...:cool:

My juz po wyjezdzie do Wrocławia z ktorego wrocilismy podlamani bo pani kardiolog nie widzi sladow po kawasaki ale za to Okruszek ma wade serca:bash:, ma otwor owalny miedzy przedsionkami, pani doktor okreslila, ze ani maly ani duzy - sredni - 5mm. Dosc czesta wada i jest szansa, ze moze zarosnie ta dziura choc mlody ma juz 3,5 roku wiec roznie moze byc...jak nie zarosnie to czeka go operacja - wprowadza mu do serca cewnik i zaloza cos w rodzaju "parasolki":rolleyes:, za rok kolejna wizyta i bedziemy wiedziec co sie z ta dziura dzieje- czy zarasta czy nie , a ewentualny zabieg okolo 6 roku zycia.Niby nie koniec swiata ale podcina skrzydla... :(Pani kardiolog znany specjalista wiec mylic sie mogla ale zachodzimy w glowe jak w Oslo mogli to przegapic...:jawdrop:Okruszek po kawasaki mial 3 razy robione usg serduszka, pierwsze w obecnosci konsylium- 4 kardiologow dzieciecych...:bash::bash::bash:dobrze ze nasz pediatra uslyszal jakies szmery i zasugerowal konsultacje bo w przeciwnym razie pojecia bysmy nie mieli ze Lukaszek ma problem z serduszkiem...ot kolejnego psikusa plata nam los...ale damy rade...tylko to czekanie....;)

ale zeby nie bylo, ze tylko smuty nas dopadly to jest tez optymistyczny akcent wizyty we Wroclawiu:) a nawet kilka bo spedzilismy milo czas z Rodzina - moim Bratem i jego Zona, bylismy w Zoo i spotkalismy sie z nasza forumowa Lasche - powiem krotko - Fantastyczna babka - naladowana pozytywna energia, Chlopcy tez cudowni - mojemy synkowi bardzo przypadli do gustu , no super bylo - szkoda tylko ze Wroclaw tak daleko od nas. Laschenko raz jeszce wielkie dzieki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...