Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

JA JESTEM NA TAKIM ETAPIE KARMIENIA ZE NIE MUSZE SIE SPECJALNIE SCHYLAC ZEBY CYCKAMI PODLOGI DOSIEGNAC:mad:

KTOS MI KIEDYS PERFIDNIE POWIEDZIAL ZE KOBIETA PO 6 MIESIACACH KARMIENIA TO SUTKI MA JAK WENTYLE OD KAMAZA:lol2::lol2:

jA KARMIE 16:lol2::lol2:

jAK SIE DOROBIE TO BEDE CELEBRYTKA BO DO DOKTORA SZCZYGLA DO TV NA OPERACJE POJDE:lol2:

Gumisia jak sie zleję w swoje tapicerowane krzesło to Masz jak w banku , że Twoje 4 zarekwiruję w ramach rekompensaty:lol2::lol2::lol2: tak na marginesie - spisz w biustonoszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola nie ma mowy:lol2::lol2::lol2: u mnie firanek ani zasłon nie uświadczysz więc przyjemności jedynie w sypialni albo....łazience:lol2::lol2::lol2: czyli co??? ja codziennie po moich dzieciach na klęczkach pod stołem podłogę sprzątam i to jest gwarancja , że nie będę mieć skarpet???:lol2:

 

ODJECHALAM CALKOWICIE:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia jak sie zleję w swoje tapicerowane krzesło to Masz jak w banku , że Twoje 4 zarekwiruję w ramach rekompensaty:lol2::lol2::lol2: tak na marginesie - spisz w biustonoszu?

 

 

JUZ NIE BO NA PEWNYM ETAPIE OLALAM ZE MAM WENTYLE I MI WSZYSTKO ZACZELO WISIEC-TAK NIEWYSPANA JESTEM:mad::lol2:

 

A le ja mam nowe i ich nie widzialas i moga ci sie nie podobac-biale skorzane tapicerowane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo nieee... to u Ciebie nie pomoże...

U Ciebie to co innego...

 

Przychodzi do doktora baba z wieeelką dupą i małymi cyckami..

Lekaż zobaczył dupe i ledwo od śmiech się powstrzymał..

Co panią sprowadza? pyta..

- panie doktorze,, ja mam takie małe piersi.. co ja ma zrobić aby były większe..

Lekarz myśli, myśli..

Proszę wziąć papier toaletowy i pocierać codziennie, nawet kilka razy dziennie między piersiami..

- I co to pomoże ( pyta pacjentka)

lekarz na to.. - A dupie pomogło..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUZ NIE BO NA PEWNYM ETAPIE OLALAM ZE MAM WENTYLE I MI WSZYSTKO ZACZELO WISIEC-TAK NIEWYSPANA JESTEM:mad::lol2:

 

A le ja mam nowe i ich nie widzialas i moga ci sie nie podobac-biale skorzane tapicerowane:)

to zakładaj - ja się ze swoim nie rozstaję:no: - jedynie do kąpieli no i mam takiego jednego co namietnie mi go ściąga od czasu do czasu:lol2::lol2::lol2: wentyli nie mam i skarpet tez nie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem bierną raczej forumowiczką, bo i chwalić się póki co nie ma czym, ale czytam ten i inne wątki od dłuższego czasu i powiem Wam, bo już

nie mogę wytrzymać , że jesteście fantastyczne i macie poczucie humoru jak trza. I mam nadzieję, że za jakiś czas zapukam do Was z prośbami licznymi o rady.

Jesteście naprawdę mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo nieee... to u Ciebie nie pomoże...

U Ciebie to co innego...

 

Przychodzi do doktora baba z wieeelką dupą i małymi cyckami..

Lekaż zobaczył dupe i ledwo od śmiech się powstrzymał..

Co panią sprowadza? pyta..

- panie doktorze,, ja mam takie małe piersi.. co ja ma zrobić aby były większe..

Lekarz myśli, myśli..

Proszę wziąć papier toaletowy i pocierać codziennie, nawet kilka razy dziennie między piersiami..

- I co to pomoże ( pyta pacjentka)

lekarz na to.. - A dupie pomogło..?

 

nO TERAZ TO JA NAROBIE W SWOJE TAPICEROWANE:lol2::lol2:

 

Przychodzi baba do apteki i mowi do aptekarza ze ARSZENIK potzrebuje bo chce meza otruc

On jej na to ze nie moze jej sprzedac..

ALE Panie -maz mnie zdradza!!!

-Ja rozumiem ,ale sprzedac Pani nie moge..

-aLE CZY PAN ROZUMIE TYLE LAT MALZENSTWA A ON MNIE Z JAKS BAB ZDRADZIL

-JA ROZUMIEM ALE NIE MOGE PANI POMOC

BABA WYCIAGA ZDJECIE MEZA Z ZONA APTEKARZA JAK SEX UPRAWIAJA

-APTEKARZ:-TRZEBA BYLO MOWIC ZE PANI RECEPTE MA:mad::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem bierną raczej forumowiczką, bo i chwalić się póki co nie ma czym, ale czytam ten i inne wątki od dłuższego czasu i powiem Wam, bo już

nie mogę wytrzymać , że jesteście fantastyczne i macie poczucie humoru jak trza. I mam nadzieję, że za jakiś czas zapukam do Was z prośbami licznymi o rady.

Jesteście naprawdę mega :)

 

Biore to wszystko na klate-THANKS:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj, czekaj.. co to są skarpety????

Wiola....obwisłe cycki:lol2::no::no:

Kuźwa.. a ja muszę obiad gotować... Jak zwykle...

moja Mama z Oslo 2, 3 razy w roku przylatuje ....więc obiad u Mamusi to u nas nie często:lol2::lol2::lol2:

 

Chociaż jestem bierną raczej forumowiczką, bo i chwalić się póki co nie ma czym, ale czytam ten i inne wątki od dłuższego czasu i powiem Wam, bo już

nie mogę wytrzymać , że jesteście fantastyczne i macie poczucie humoru jak trza. I mam nadzieję, że za jakiś czas zapukam do Was z prośbami licznymi o rady.

Jesteście naprawdę mega :)

Morlena witaj :welcome: zapraszamy - wpadaj kiedy tylko Masz ochotę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nO TERAZ TO JA NAROBIE W SWOJE TAPICEROWANE:lol2::lol2:

 

Przychodzi baba do apteki i mowi do aptekarza ze ARSZENIK potzrebuje bo chce meza otruc

On jej na to ze nie moze jej sprzedac..

ALE Panie -maz mnie zdradza!!!

-Ja rozumiem ,ale sprzedac Pani nie moge..

-aLE CZY PAN ROZUMIE TYLE LAT MALZENSTWA A ON MNIE Z JAKS BAB ZDRADZIL

-JA ROZUMIEM ALE NIE MOGE PANI POMOC

BABA WYCIAGA ZDJECIE MEZA Z ZONA APTEKARZA JAK SEX UPRAWIAJA

-APTEKARZ:-TRZEBA BYLO MOWIC ZE PANI RECEPTE MA:mad::lol2:

Gumisia ja Cię utłukę... nie ważne jak wyglądają Twoje krzesła - rekwiruję 4:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...