Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeżuuuu .. jak ja kocham moją parterówkę.. i nie mam ani jednego progu...

Gumisia.. a nie możesz mieć swojej galerii tajnej przez poufną.. i linka z hasłem dajesz tylko tym co chcesz?

progów nie mam ale schody do sypialni i owszem:lol2:kolejny dom bedzie parterowy:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika-nie wiedzialam ze jest taka mozliwosc wiec nie rozwazalam,zreszta jak mowie krzesla wymienilam i niczego nowego w najblizszy czasie nie wprowadze bo kasy brak a klechac moge u was jak mi pozwolicie-ofcourse:lol2:

 

Gryfpc-dziekuje;)

 

Kobity i ja tu gadu-gadu a moje dziecie poszlo spac o 21,30 i ja juz dwa razy ze skarpety wykakiwalam bo sie dwa razy obudzil....MATKA POLKA ALKOHOLICZKA:lol2:IDZIE SPAC BO JUTRO NA JAJA DO IKEI SIE WYBIERA-WPADNE WIECZORKIEM ZDAC RELACJE CO WYMACALM CO OBWACHALAM:lol2:

NIESAMOWICIE MILO BYLO Z PANIAMI SIE POSMIAC I OD SZAROSCI SIE ODERWAC ALE TERAZ TO JESZCZE TYLKO MALENKI KAWALECZEK KARPATKI I ZMYLAM DO LOZKA:lol2::hug:

WSZYSTKIM-NAWET ZONIE M:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka przybylam tutaj ze schodowego :p.... moje , Twoje , Gumiskowe posty wykasowane .... cholerka , ta roznica czasu i nie moglam sledzic o co kaman ............. przeczytalam Wasze dzisiejsze wpisy ( troche tego bylo ) i dalej nie kumam :p.... a moze to i dobrze .

 

Milej niedzieli dziewczyny :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka przybylam tutaj ze schodowego :p.... moje , Twoje , Gumiskowe posty wykasowane .... cholerka , ta roznica czasu i nie moglam sledzic o co kaman ............. przeczytalam Wasze dzisiejsze wpisy ( troche tego bylo ) i dalej nie kumam :p.... a moze to i dobrze .

 

Milej niedzieli dziewczyny :bye:

 

Edytko:hug:

Nie kumasz bo tu LIBACJA BYLA:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie gardło od śmiechu boli...

Mąż się dzisiaj dopytywał dlaczego się tak chichrałam..

Nooo o koguta poszło.. i o macanie...

Gumisiowa już na nogach...

Sprawdzaj Dziewczyno wszystko co się napatoczy w tej Ikei...

Aneta.. hmmm nie wiadomo.. może dzieci zakumały, że jest o 5,30 noc jeszcze...

A swoją drogą.. co one tak wcześnie wstają????

Idę po drugą kawkę.. :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...