Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Kobitki wiec tak

Pojechalam do Ikei na JAJA:lol2:,ALE SIE NIE ZALAPALAM BO CHYBA WSZYSTKIE CHLOPY WIDZIALY W MOIM OKU TEN BLYSK:cool:-I mialam wrazenie ze sie jakos na boki rozlaza...Moze jednak widac ze desperatka jestem:lol2:

 

Kolekcja nowa-WYMIATA!!!

Sofy SA MEGA-musze powiedziec ze normalanie pomimo designu nie zachwycam sie sofami z Ikei poniewaz jakos te obicia i pokrowce jakoscia mi nie zalatuja,ale ta nowa kolekcja jest cudna i pieknie,pozadnie obszyta-zadnej fuszery-jakbym miala gdzie i jakbym kase miala to bym przytargala

Fotele sa MEGA-jak wyzej bardzo pozadnie wykonczone

Krzesla-sliczne i stoly tez ,ale musze powiedziec ze stoly i stoliki kawowe z nowej kolekcji juz taka solidnoscia nie zalatuja-ale pierwsze wrazenie wizualane i design-SLICZNY

Sypialnia-MEGA!!!!

Tekstylia-jak dla mnie takie sobie-nie moje kolory wiec moge nie byc obiektywna-jakosc tekstyli jak na Ikee przystalo

Zdecydowanie za drogie taleze z nowej kolekcjii-nie powoiem bo ldne ale widzialam jakies 2 sztuki zapakowane i chyba 90 zlotych za 2 sztuki chcieli...

Moze dla mnie duzo bo ja mam caly zestaw z kubkami i filizankami,po 12 talerzy za 240 zlotych-bialy arcoroc-zaden szal ale komplet a tutaj 2 sztuki ladne ale tez bez szalu za 90...

 

Ja zgodnie z karteczka i planem przytaskalam 3 kwiatuszki i 2 krzeselka dla Olinka ,acha i wyskokiem byla drewniana miska i tarka za 7 zlotych:lol2:

Zadnych szalenstw bo budzet mocno ograniczony;)

 

Straszliwie do Arniki chcialam wpasc i kawy wiadro wypic ale kuzynka dziecka zabrala:bash: i musialam sie dostosowac:rolleyes:-CO SIE ODWLECZE TO NIE UCIECZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko termos GC zalinkowalas z tej nowej zaokraglanej serii, ja mam ten http://www.inspiration.dk/produkt/255063/rosendahl-grand-cru-termokande cena w zlotych to podziel korony na pol, ale jak pisalam w promocji mozna i za polowe kupic ;) wlasnie ja zaluje, ze one tylko litrowe sa, ledwo sie herbaty czlowiek napije i juz pusto :)

 

a jeszcze teraz sobie poraz kolejny poogladalam Twoj watek zdjeciowy i zwrocilam uwage na karafki na wode, w kredensiku, masz w roznych rozmiarach te z szeroka obraczka? bo ja mam jedna i w innym size nie widzialam, te wezsze na octy i oliwy to tak.

A o skorupach moge pisac i pisac, ja do tego jeszcze filizanki zbieram rozne, (ostatnia made in Czekoslowakia kupiona w Danii ) miejsca w witrynie zaczyna brakowac, kiedys w nowej kuchni trzeba bedzie zmontowac jakas szafe szklana na cala wystawke :)

no właśnie nie wiedziałam czy Masz na myśli ten klasyczny GC czy ten wyoblony;) to mam y te same termosy w takim razie:) karafki są tylko w jednym rozmiarze, ja mam ich kilka -4 dokładnie wszystkie takie same:) te na octy i oliwy są chyba w jednym rozmiarze...ja mam w jednym a chciałam na oleje większe a na octy mniejsze, te duże są na wina i one na oleje według mnie nie teges...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiedziałam czy Masz na myśli ten klasyczny GC czy ten wyoblony;) to mam y te same termosy w takim razie:) karafki są tylko w jednym rozmiarze, ja mam ich kilka -4 dokładnie wszystkie takie same:) te na octy i oliwy są chyba w jednym rozmiarze...ja mam w jednym a chciałam na oleje większe a na octy mniejsze, te duże są na wina i one na oleje według mnie nie teges...;)

 

zludzenie optyczne czyli :) ja te na wode mam jedna i po dwie te wezsze nizsze i wyzsze, stoja puste poki co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia dzięki za info:hug:kurde - wizualnie mi się podoba , jeszcze jak napisałaś że jakościowo tez ok to chyba się pochoruję.... ja mam w podobnym stylu sofę w bawialni - ale ona oryginalny, leciwy duński design, przytachana z No no i w beżyku delikatnym;)

talerze drogawe jak na I:rolleyes:

 

Ty się lepiej przyznaj co jeszcze kupiłaś bo tak pomalutku lista robi sie dłuższa i dłuższa....przywiozłaś drobiazgi a zielona sofa i fotele jutro przyjadą zamówionym transportem:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zludzenie optyczne czyli :) ja te na wode mam jedna i po dwie te wezsze nizsze i wyzsze, stoja puste poki co :)

ja mam sporo karafek na alkohol więc tą z GC sobie odpusciłam, mam 4 te niższe - 2 na oliwy z nalewakami i 2 na octy ale, żeby nie wietrzały to mam zakorkowane - korki też z GC;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia dzięki za info:hug:kurde - wizualnie mi się podoba , jeszcze jak napisałaś że jakościowo tez ok to chyba się pochoruję.... ja mam w podobnym stylu sofę w bawialni - ale ona oryginalny, leciwy duński design, przytachana z No no i w beżyku delikatnym;)

talerze drogawe jak na I:rolleyes:

 

Ty się lepiej przyznaj co jeszcze kupiłaś bo tak pomalutku lista robi sie dłuższa i dłuższa....przywiozłaś drobiazgi a zielona sofa i fotele jutro przyjadą zamówionym transportem:lol2::lol2::lol2:

 

ANETKA-UWIERZ ZE CHCIALABYM ALE KASA NIE PUSZCZA:sick:

Kredyt zaciagnelam na otwarcie biznesiku i musze byc mega spieta..NIESTETY ..A biznes nadal nieaktywny a pierwsza rata sie zbliza:sick:

Ostnie poprawki strony internetowaej i takie tam jeszcze ...

ALE JAK SIE ROZKRECE I PREZESOWA PELNA GEBA BEDE:lol2: TO I TOBIE SOFKE WYSLE:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coo Ty.. wyglądały pewnie jak z tej reklamy z garbuskiem...

Nie martw się Gumisia ja też tak wyglądałam kiedyś.. Jedna para stanęła na parkingu i obserwowali mnie jak ja to pakuję do maleńkiego samochodziku... z otwartymi dziobami...

 

Własnie zastanawiam się gdzie najtaniej kupić pianki aby poszyć poduchy na krzesła... może fajnie by wyglądał komplet obrus + poduchy w tej samej tkaninie.. czy muże nie daje się tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak - wrzuc nawet w wątek fotki , może ktoraś się skusi ;) a reszte ustaleń na PW ;)

 

ja póki co mam jedną nadprogramową lampę-zwis do kuchni.

:no::no::no: już kiedyś o tym rozprawiałyśmy - to wbrew regulaminowi a ja po ostatnich harcach na wątku schodowym na cenzurowanym raczej jestem więc ryzykować nie będę:) był kiedyś pomysł, żeby stworzyć wątek i wymieniać się przedmiotami ale o ile mnie pamieć nie zawodzi Góra się nie zgodziła....:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa to kciuki trzymać będę za powodzenie interesiku :) nie ma jak u siebie :)

 

 

nowości Ikeowe oglądam póki co tylko w necie i dobrze, ze jakość porządna, bo na marną jakość to ceny nie za bardzo zachęcające .... talerz zwyklak ( jak dla mnie ) za 45 zł to przesada jednak... to w końcu Ikea tylko ;) no, ale to sezonowa kolekcja - pewnie na koniec wyprzedadzą, albo wrócą do Szwecji z nimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...