Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Coo Ty.. wyglądały pewnie jak z tej reklamy z garbuskiem...

Nie martw się Gumisia ja też tak wyglądałam kiedyś.. Jedna para stanęła na parkingu i obserwowali mnie jak ja to pakuję do maleńkiego samochodziku... z otwartymi dziobami...

 

Własnie zastanawiam się gdzie najtaniej kupić pianki aby poszyć poduchy na krzesła... może fajnie by wyglądał komplet obrus + poduchy w tej samej tkaninie.. czy muże nie daje się tak?

Wiola nie wiem czy tak się daje czy nie ale jesli Tobie się tak widzi to nie miej obiekcji;) ja chciałam kupić gotowe poduchy na moją nowa tarasową ławę ale nie mam wymiaru bo u mnie głębokość 60 cm....więc będę szyć sama, na razie szukam tkaniny, piankę kupię u tapicera - już kiedys kupowałam i użyłam do materacyka koło wanny i na przewijak, mają różnej grubości i ceny przyzwoite:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:no::no::no: już kiedyś o tym rozprawiałyśmy - to wbrew regulaminowi a ja po ostatnich harcach na wątku schodowym na cenzurowanym raczej jestem więc ryzykować nie będę:) był kiedyś pomysł, żeby stworzyć wątek i wymieniać się przedmiotami ale o ile mnie pamieć nie zawodzi Góra się nie zgodziła....:cool:

 

no to nie wiem- galerie na flickr załóż czy jak - przecież nie wyrzucisz, bo to zupełnie nieekologicznie jest . Widywałam na niektórych wątkach sporadyczne oferty tego typu i nie widziałam, żeby problem był. Co innego regularna sprzedaz lub założenie galerii tylko z takim zamiarem. No, ale ja długa przerwę w muratorowaniu miałam, to nie ogarniam tych zasad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sporo karafek na alkohol więc tą z GC sobie odpusciłam, mam 4 te niższe - 2 na oliwy z nalewakami i 2 na octy ale, żeby nie wietrzały to mam zakorkowane - korki też z GC;)

o widzisz ja tych malych z nalewakami jeszcze nie mam, trzeba sie zaczaic i jeszcze jest nowosc dozownik na kawke rozpuszczalna, moze sie przyda kiedys ;)

a z wianem to za 20 lat mozesie okazac, ze bedzie szal na design z naszych czasow i corcia bedzie zachwycona tym, co mama zachomikowala? tak jak ja biala haftowana posciela kupowana w PRL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko od aniołów :)

 

Aż boję się cokolowiek pisać i pokazywać :rolleyes:

Czuje się dobrze we wnetrzach, nazwijmy to artystycznych.....EKLEKTYCZNYCH :)

 

Wiem, że będzie re post ale plissssss łagodnie mnie potraktuj ;)

 

Nie bój żaby, nie gryzę. Mnie sie eklektyzm podba bardzo, tylko do tego trzeba mieć dryg. Ja niestety nie wiem jak to ugryżć , więc nie ruszam tego tematu. Ale gdyby ktos by to za mnie zrobił to czemu nie....

 

Dzien dobry, bo się nie przywitałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dziewczynki:hug:

Reni , Żona to i moja friendka więc możesz przytulać do woli:D

Ja lubię jak ludzie mówią wprost bez owijania w bawełne, sama też taka jestem ale uważam, że można być szczerym i nie sprawiać przy tym dużej przykrości:) I wcale nie oczekuję, że Żona przejdzie pod naszym wpływem głęboką matamorfozę ( bo to było by niewskazane:D) ale że odrobinkę stępimy Jej ostry język:lol2::lol2::lol2:

 

 

 

 

mam małą przerwę na uśpienie Marysi - to już zrobione i kawkę - pije i stukam bo u nas wiosna i ja od rana z sekatorem szaleje po ogrodzie:D Wycięlam już wszystkie trawy ozdobne i część bylin , tnę co popadnie - często nie wiedząc co:lol2::lol2::lol2: nie mam siły szukać po necie jakie rośliny mam i jak je traktować więc zdaję się na swoję niezawodną kobiecą intuicję:lol2::lol2::lol2: obym tylko nie musiała przez nią na nowo ogrodu zakładać:lol2::lol2::lol2:

 

A tak w ogóle to mam kilka nowych pomysłów na upiększenie i ulepszenie ogrodu :D Musze jedynie poczekać aż manna z nieba się posypie:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,ze mnie przygarnęłyście:hug:

 

Coś mentalnie nas jednak łączy, bo i ja dziś w ogrodzie cięłam, wyrywałam, pieliłam w korze. Wygląda na to, ze wszystkie rosliny po przycieciu są zielone w srodku, niektóre juz mają pąki. Jedynie nie jestem pewne perukowca podolskiego, bo był połamany, pogryziony przez psa, potem odbił pięknie ale chorował. Po przycieciu po ziemi jest zielony ale tylko w połowie.

A pozatym w garażu czeka na posadzenie 10 iglaków i dwie wierzby pendule, takie odwrócone gałązkami do dołu. można by juz cos działać w ogrodzie, ale mokro jeszcze strasznie, ziemia jak gąbka sie ugina. No ale u nas 2 dzień słońce swieci, więc moze osuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...