Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry Dziewczynki!

Awatarek - to nie ja:lol2: Potrzebowałam odmiany...Kasia bingo:hug:

Edyta u mnie niesmiało słoneczko się przebija, mam nadzieję że w końcu doczekamy się wiosny, w przeciwnym razie i moje rosliny w garażu korzenie zapuszcza:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia ale "nie w temacie" to na FM jest sporo treści:cool: Mój wątek w takim razie prawie w całości powinnam usunąć:yes::cool:

Anetko, to chyba nie do końca tak.

Wolnoć Tomku w swoim wątku ;)

A w wątkach tematycznych, jak nazwa wskazuje, powinno być chyba tematycznie.

Wiesz, gdybym szukała jakiejś konkretnej informacji, to by mnie szlag trafił, gdybym co rusz musiała przekopywać się przez pogaduchy zupełnie niezwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, to chyba nie do końca tak.

Wolnoć Tomku w swoim wątku ;)

A w wątkach tematycznych, jak nazwa wskazuje, powinno być chyba tematycznie.

Wiesz, gdybym szukała jakiejś konkretnej informacji, to by mnie szlag trafił, gdybym co rusz musiała przekopywać się przez pogaduchy zupełnie niezwiązane.

Aniu zgadza się ale nie tylko w schodowym pojawiły się personalne wycieczki...i odbieganie od tematu, tyle, że ten wątek od kilku dni mocno na cenzurowanym jest.... Moze powinnam odpocząć od FM i nabrać dystansu bo mam wrażenie , że ktoś tu jakiegoś złośliwego wirusa zapuścił:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak Narendlika napisala :)

 

a we wlasnych watkach mozemy pleplac do woli. ja w tematycznych tez wole merytorycznie choc coraz mniej chetnie juz tam zagladam przez ciagle awantury i pochwalanie jedynego slusznego kierunku kolorystyczno-ukladowego ;). podziwiam ludzi, ktorzy chca tam jeszcze pokazywac swoje schody/salony/lazienki/kuchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu zgadza się ale nie tylko w schodowym pojawiły się personalne wycieczki...i odbieganie od tematu, tyle, że ten wątek od kilku dni mocno na cenzurowanym jest.... Moze powinnam odpocząć od FM i nabrać dystansu bo mam wrażenie , że ktoś tu jakiegoś złośliwego wirusa zapuścił:cool:

Anetko, czyli moderatorzy nie nadążają. W końcu to też tylko ludzie. Ludzie, którzy, o ile mi wiadomo, charytatywnie tu robią.

Spokojnie, za kilka dni na cenzurowanym będzie co innego.

A ja tam wolę, żebyście paplały tutaj. Bliżej mi do galerii :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też paplam.. i jakoś dobrze mi tu i tam..

Ale tematyczne wątki rzeczywiście powinny być tematyczne.. Bez krytyki, bez obrażania innych,bo tak jak TARcia napisała... po co pokazywać coś innego, po co się o coś pytać, jak dostaniesz zjeb.ę.....

Dobrze, że ja nie mam schodów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...