Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Dziewczyny ja się zgadzam Wami , tyle że uważam że brak w tym wszystkim konsekwencji...

Jak pojawia się w poscie reklama - zaraz można zobaczyć "moderowano - reklama" jak znika cały dzień to nie ma nic, wystarczyłoby również napisać - moderowano...na pewno ukróciłoby to dyskusję typu kto i dlaczego ,chociażby i tą moją...Ja rozumiem, są zasady, reguły ale uważam , ze to nie fajne jak CIę wycinają bez słowa...

 

Kasia ja podobnie jak Ty , tez mam wszystkie płyty i kolejnej doczekać się nie mogę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj tam nie ma co, trzeba sie cieszyc tutaj, zaraz Gumiska wpadnie i rozbawi towarzycho do lez :D

 

a za Adele nie przepadam, moze 2-3 utwory do strawienia, reszta z lekka przygnebiajaca, nie na moje ucho:cool: zauwazylam ze wole sobie skladanki z ulubionych robic niz sluchac plyty jednego wykonawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na malopolskiej bialej i czarnej liscie umiescilam wykonawce ktory zniszczyl mi czesc systemu grzewania ( niekompetencja totalna ) i ten post zostal usuniety WHY !!!! ja sie pytam ????? :(...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja się zgadzam Wami , tyle że uważam że brak w tym wszystkim konsekwencji...

Jak pojawia się w poscie reklama - zaraz można zobaczyć "moderowano - reklama" jak znika cały dzień to nie ma nic, wystarczyłoby również napisać - moderowano...na pewno ukróciłoby to dyskusję typu kto i dlaczego ,chociażby i tą moją...Ja rozumiem, są zasady, reguły ale uważam , ze to nie fajne jak CIę wycinają bez słowa...

I tu masz rację, Anetko.

Taka informacja sporo wątpliwości by rozwiała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC KOBITY-MAM PROBLEMY Z NETEM-MOZE ZDAZE WAM COS WYSLAC NIM ZNOU ODLACZA PRAD..

 

Edytko M-NO WLASNIE-KILKA OSOB ZNA MOJA HISTORIE Z OKNAMI AVANTE

Przyjezdzali kilkukrotnie na regulacje dwoch okien tarasowych,skrzydla ciagle opadaly i ocieraly sie o siebie czego efektem sa poobijane ramy okienne.

Ich dealer wypial sie na mnie tlumaczac ze nie mnie za regulacje 400 zl skasuje bo byli u mnie juz kilkukrotnie.Talk byli ale poprawic fuszere ktora mozntazysci zrobili a nie regulowac okna.

Zerwane skrzydlo drzwi tarasowych nad glowa dziecka-waga skrzydla prawie 90 kg-autoryzoawanu dealer ktory jest 25 km odemnie nie przyjezdza pomimo tego ze pani z dzialu reklamacji mowi ze tak ma zrobic-mowi to mnie,ale dogaduja sie pomiedzy soba i pani z Avante dzwoni ze jednak dealer nic tu nie pomoze i oni do mnie przyjada-poki co mam sie nie denerwowac tylko czekac -jestesmy priorytetem.

Okno zerwalo sie 4 sierpnai,przyjechali 16 wrzesnia!!!!!

Okazalo sie i oczywiscie nikt za to odpowoedzialnosci nie wzial ze zamontowali na zlychzawiasach!!!!Przewiercali mi ramy,upaprali elewacje,ubili szybe-trwalo to 3 miesiace!!!!Koniec oncow oba okna zaczely sie sypac calkowicie!!!Pomimo zamkniecia mozna bylo wejsc do domu bo ramu wogole nie domykaly sie do siebie...

Cala zime mialam wlozone po 5 par rajstop pmiedzy prog drzwi a skrzdla bo wlewalo mi sie do domu-notabene drzwi w dolnej czesci nie maja uszcelek ani niczego innego-dziury normalnie dziury.

DZWONILAM DO DZIALU REKLAMACJI.WYLAM DO PREZESA AVANTE I NAPISALAM NA STRONIE O OPINIACH NA TEMAT DEALERA ZE PO WZIECIU KASY WYPIELI SIE PRZY PROBLEMIE!!

Moij wpis rowniez zniknal.....

Po pismach reklamacyjnych dealer odbil pilke i splawil mnie do gwaranta czyli Avante piszac ze oni taka sympatia do mnie palali a ja tak sie o nich wyrazam...

Avante na esej od prawnika dwustronnicowy odpisal w "5 zdaniach"-ze reklamacji nie uwzglednia sie bo nieszcelnosc okien(czyli dziura pomiedzy progiem a skrzydlami)nie jest ich wada to norma w tego typu produktach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JA SIE KUR.A PYTAM dlaczego mnie nikt o tym niepoinformowal jak kupowalam te tarasowki!!!I jeszce ramki wewnatrzszybowe cieplochronne za doplata wzielam a dziury na dole jak H>>>>

Wykonczyli mnie nerwoow i psychicznie i pozostala mi tylko droga sadowa,ale mam okna ktore znowu opadly bo Avante bylo u mnie niby usterke usunac 13 lutego po 3 tygodniach jak otwarlam tarasowe -juz zamknac sie ich nie dalo.

I moge se owszem do sadu isc-tylko jestem klebkiem nerwow bo wypierniczylam na te 2 tarasowe 6500!!!I mnie to kosztuje juz emocjonalnie i finansowo- tak duza korporacja wysle prawnika do sadu i nawet nie wiedza ze sprawa jest,,W razie przegranej to se w koszty wrzuca a ja w razie przegranej bo nikt mi niczego nie zagwarantuje ponioslam koszt okin,sprawy i nowych...

TAK WIEC 25 KWIETNIA MAM ZAPOWIEDZIANY DEMONTAZ I MONTAZ NOWYCH Z FIRMA OKNOPLAST=NA MOJ KOSZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I JAK SIE OKAZUJE FIRMA OKNOPLAST W SWOJEJ OFERCIE ROWNIEZ POSIADAL OKNA MOJEGO TYPU-MAJA 5 USZCZELEK W DOLNEJ CZESCI,SZCZOTKE I NAWEL SPECJALNA RYNIENKE KTORA ODBIJA WODE NA ZEWNATRZ....

GUZIK MAMY DO POWOEDZENIA JAKO KONSUMENCI!!!!GUZIK....A JAK SE CHCESZ BABO WALCZYC TO SIE WYKONCZ...

PRZEPRASZM ZE SIE TAK ROZPISALAM:cry:

 

humoru dzis nie bedzie....Gumiska znowu sie WKURWI.A:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia ja mam dość budowy i wykończeniówki przez takich nierzetelnych baranów właśnie:mad::mad::mad:my budowaliśmy na odległość - masakra, nigdy więcej, ja generalnie tak zniechęcona niektórymi ekipami jestem,że podziwiam Tych , którzy biorą się za budowę po raz drugi albo i trzeci:( u nas największa wtopa z podłogami na dole, kamień był położony i facet miał zrobić drewnianą na jednym poziomie z kamienną, jak przyjechaliśmy na budowę to się okazało, że drewniana jest 6mm wyżej, jak powiedziałam, że ma zerwać podłogę i zrobić na nowo to mi odpalił, że w takim razie on się powiesi :mad::mad::mad: K....wa nie miałam śmiałości sprawdzać czy nie blefuje:bash::bash::bash:notoryczne było zawyżanie cen po wykonaniu pracy bądź sytuacje, że przez tel ustalamy pewną kwotę - wykonawca przyjeżdża na miejsce i cena jest wyższa:( a już szczytem wszystkiego była sytuacja kiedy mieliśmy kolesi, którzy mieli nam wycenić wykończenie elementami drewnianymi wewnątrz domu i kominek, przyjechali wcześniej na budowę od nas, płytkarz który wówczas dla nas pracował na nasze polecenie wpuścił ich do środka , nim przyjechaliśmy to przejrzeli wszystkie pudełka z armaturą i ceramiką jaką kupiliśmy, jak przyjechaliśmy to oczywiście nie omieszkali skomentować , co i za ile kupiliśmy:mad: ich wycena nas powaliła i oczywiście nie skorzystaliśmy z ich usług, ta samą pracę zrobiono nam za 30 % ich kwoty:lol2::lol2::lol2: Sytuacji można by opisywać naprawdę wiele...łącznie z ogrodem, który finalnie (chociaż zrezygnowaliśmy z zagospodarowania 1/3 działki ) wyniósł 30% drożej aniżeli zakładaliśmy:bash::bash::bash:

 

Ja się odzwyczaiłam odrobinę od tego naszego olewnictwa :cool: w No właściciel wynajmowanego przez nas mieszkania kupił nową kabinę prysznicową z montażem ( tam nawet na zamontowanie kabiny musisz mieć atest od hydraulika, żeby w razie czego dostać odszkodowanie) a że tam pracują do 15, 16 więc na zmianę z mężem kilka razy się z pracy urywaliśmy a hydraulik nas olewał, po piątym razie zadzwoniłam do właściciela i powiedziałam, żeby sam tego montażu dopilnował bo my już więcej czekać na hydraulika nie będziemy - wieczorem dzwoni hydraulik i pyta nas czy następnego dnia wieczorem może przyjść i jak a godzina NAM pasuje, okazało się że właściciel zadzwonił na policję a ta do hydraulika :lol2::lol2::lol2: kabinę montował nam od 19 wieczorem tak się wystraszył:lol2::lol2::lol2: u nas możesz sobie do lustra pogadać bo cała reszta ma Cię w 4 literach - u nas najważniejsze jest sprzedać a potem...niech się martwi ten kto kupił:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to powinno być nagłośnione..

Dlaczego taka firma jak coś spartoli to ma nie mieć odpowiedniej cenzurki na necie, tym bardziej, że to na forum budowlanym.

I nie pitoleniem , że cały wątek jest likwidowany, czy wpisy z jednego dnia, bo odbiegają od tematu schodowego.. a właśnie powinno się takich partaczy wpisywać na czarną listę.. Dobrych na białą... no i ja bym poszła dalej.. tych od okien czy innych działów wstawiać cenzurki i dobre i złe do odpowiedniego tematycznego działu .. oraz na lokalnej społeczności.. Bo każda z nas w swój region zaglądała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta.. a mieli robić na fakturę??? Bo na fakturę to miałaś pewnie umowę.. jeśli bez umowy to klapa.. ale ustalenia ustne to też jest umowa i to obowiązująca...

Jak byś nie miała więcej kasy, to jak możesz zapłacić więcej...

No i ja też miałam taki przypadek pana co przyszedł mi wycenić kuchnię.. wiedziałam co chcę.. więc do 5-10cm miałam wszystko rozpisane.. W studio u niego kuchnia miała kosztować powiedzmy 9000zł.. przyjechał na pomiar.. wchodzi.. i co metr domu to cena wyższa.. chciałam, żeby garderoby z płyty zwykłe półki wycenił.. uwaga.. cena zatrzymała się za kuchnię(bez sprzętu) + garderobę na 40 000zł... :eek:

Oczywiście grzecznie podziękowałam, choć we mnie się gotowało... pan powuedział na odchodne, że sam dach kosztował mnie ze 40000zł, to co ja chcę, jak wykończeniówka jest droższa od budowania...

Czyli.. im dłużej szedł po domu , tym cena za ilość kroków wyższa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju straszne macie te doswiadzenia z budowy, tez mialam pare niefajnych sytuacji ale takich do ogarniecia. i mam jedna zasade nie place "przed" tylko "po". dla czesci moich wykonawcow nieakceptowalne było to, ze kobieta kieruje budowa i podejmuje glowne decyzje (nawet jesli zawodowo w branzy siedzi). ale to byl ich problem nie moj, choc 2 razy uslyszalam, ze oni od kobiety nie beda polecen przyjmowac. no coz - musieli posluchac - zeby sie zwijali jak im to nie pasuje :D

 

 

czas budowy jednak byl ciezki, bylam dosc zmeczona ale i tak mile wspominam. moze dlatego chcemy drugi domek stawiac, bo az tak zle nie bylo:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko zagłębię temat tej podłogi, bo nie bardzo kumam, jeśli deska jakakolwiek ma swoją produkcyjną grubość np 14 mm, a warstwa kleju jest nie wyczuwalna, a kamień był już położony i nie miał grubości takiej jak deska, to nie mozliwym jest kazać fachowcowi zrobić taką samą wysokość obu pasadzek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni moja podłoga jest kładziona na legarach, pomiędzy legarami jest wełna , na to płyta osb i do niej klejona 2,5cm deska dębowa, ewidentnie wykonawca podłogi dał ciała...

Arnika cześć prac robiliśmy z część bez...jak wspominałam o umowie bądź o fakturze to wielu wykonawców w ogóle nie chciało ze mną rozmawiać - bo oni tak nie pracują... ja na budowę miałam ponad 2 tys km, jakbym chciała zrobić wszystko z umowami to do dziś bym się w Oslo bujała.... Kuchnia to temat rzeka....facet ze studia kuchennego wycenił nam na 200% więcej niż zapłaciliśmy u naszego stolarza, materiały te same, osprzęt ten sam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC KOBITY-MAM PROBLEMY Z NETEM-MOZE ZDAZE WAM COS WYSLAC NIM ZNOU ODLACZA PRAD..

 

Edytko M-NO WLASNIE-KILKA OSOB ZNA MOJA HISTORIE Z OKNAMI AVANTE

Przyjezdzali kilkukrotnie na regulacje dwoch okien tarasowych,skrzydla ciagle opadaly i ocieraly sie o siebie czego efektem sa poobijane ramy okienne.

Ich dealer wypial sie na mnie tlumaczac ze nie mnie za regulacje 400 zl skasuje bo byli u mnie juz kilkukrotnie.Talk byli ale poprawic fuszere ktora mozntazysci zrobili a nie regulowac okna.

Zerwane skrzydlo drzwi tarasowych nad glowa dziecka-waga skrzydla prawie 90 kg-autoryzoawanu dealer ktory jest 25 km odemnie nie przyjezdza pomimo tego ze pani z dzialu reklamacji mowi ze tak ma zrobic-mowi to mnie,ale dogaduja sie pomiedzy soba i pani z Avante dzwoni ze jednak dealer nic tu nie pomoze i oni do mnie przyjada-poki co mam sie nie denerwowac tylko czekac -jestesmy priorytetem.

Okno zerwalo sie 4 sierpnai,przyjechali 16 wrzesnia!!!!!

Okazalo sie i oczywiscie nikt za to odpowoedzialnosci nie wzial ze zamontowali na zlychzawiasach!!!!Przewiercali mi ramy,upaprali elewacje,ubili szybe-trwalo to 3 miesiace!!!!Koniec oncow oba okna zaczely sie sypac calkowicie!!!Pomimo zamkniecia mozna bylo wejsc do domu bo ramu wogole nie domykaly sie do siebie...

Cala zime mialam wlozone po 5 par rajstop pmiedzy prog drzwi a skrzdla bo wlewalo mi sie do domu-notabene drzwi w dolnej czesci nie maja uszcelek ani niczego innego-dziury normalnie dziury.

DZWONILAM DO DZIALU REKLAMACJI.WYLAM DO PREZESA AVANTE I NAPISALAM NA STRONIE O OPINIACH NA TEMAT DEALERA ZE PO WZIECIU KASY WYPIELI SIE PRZY PROBLEMIE!!

Moij wpis rowniez zniknal.....

Po pismach reklamacyjnych dealer odbil pilke i splawil mnie do gwaranta czyli Avante piszac ze oni taka sympatia do mnie palali a ja tak sie o nich wyrazam...

Avante na esej od prawnika dwustronnicowy odpisal w "5 zdaniach"-ze reklamacji nie uwzglednia sie bo nieszcelnosc okien(czyli dziura pomiedzy progiem a skrzydlami)nie jest ich wada to norma w tego typu produktach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JA SIE KUR.A PYTAM dlaczego mnie nikt o tym niepoinformowal jak kupowalam te tarasowki!!!I jeszce ramki wewnatrzszybowe cieplochronne za doplata wzielam a dziury na dole jak H>>>>

Wykonczyli mnie nerwoow i psychicznie i pozostala mi tylko droga sadowa,ale mam okna ktore znowu opadly bo Avante bylo u mnie niby usterke usunac 13 lutego po 3 tygodniach jak otwarlam tarasowe -juz zamknac sie ich nie dalo.

I moge se owszem do sadu isc-tylko jestem klebkiem nerwow bo wypierniczylam na te 2 tarasowe 6500!!!I mnie to kosztuje juz emocjonalnie i finansowo- tak duza korporacja wysle prawnika do sadu i nawet nie wiedza ze sprawa jest,,W razie przegranej to se w koszty wrzuca a ja w razie przegranej bo nikt mi niczego nie zagwarantuje ponioslam koszt okin,sprawy i nowych...

TAK WIEC 25 KWIETNIA MAM ZAPOWIEDZIANY DEMONTAZ I MONTAZ NOWYCH Z FIRMA OKNOPLAST=NA MOJ KOSZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I JAK SIE OKAZUJE FIRMA OKNOPLAST W SWOJEJ OFERCIE ROWNIEZ POSIADAL OKNA MOJEGO TYPU-MAJA 5 USZCZELEK W DOLNEJ CZESCI,SZCZOTKE I NAWEL SPECJALNA RYNIENKE KTORA ODBIJA WODE NA ZEWNATRZ....

GUZIK MAMY DO POWOEDZENIA JAKO KONSUMENCI!!!!GUZIK....A JAK SE CHCESZ BABO WALCZYC TO SIE WYKONCZ...

PRZEPRASZM ZE SIE TAK ROZPISALAM:cry:

 

humoru dzis nie bedzie....Gumiska znowu sie WKURWI.A:mad:

 

Gumisiu Ty mnie byc moze uratowalas przed zyciowa porazka, bo ja tez chcialam miec drzwi tarasowe otwierane na zewnatrz, ale jak poczytalam o Twoich perypetiach z takimi oknami to sobie odpuscilam. Chociaz moze otwieranie w te czy w te strone roznicy nie robi, jesli doloza dodatkowe zawiasy, ale wolalam nie ryzykowac:sick:

 

W ogole te cale budowanie to jedna masakra. Ja dopiero w lipcu planuje do Pl jechac, a do tego czasu przez telefon bede "nadzorowac" wszystkie prace az do posadzek. Oczywiscie wiedze mam znikoma, wiec przed kazdym etapem musze sie douczac i zamiast tutaj u Was siedziec, to ja po tych "chlopskich" watkach latam:mad:

 

A co tam sie dzieje...... Tam to dopiero by sie posprzatac przydalo. 300 stron o pompach ciepla, z czego 250 nie na temat!!!! Z cudem graniczy znalezienie konkretnych informacji:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...