Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu Yokasiu widziałam Twojego Słodziaka ale napisać nie mogłam bo najpierw Manię karmiłam, potem gości mieliśmy, Antoś cudnyyyyy. Oczywiście nie mam nic przeciwko Abyś wklejała zdjęcia i pisała u mnie , będzie mi bardzo miło:hug::hug::hug:

Malkul ja tego samego linka wstawiłam kilka postów wyżej:lol2::lol2::lol2:tośmy się zgrały:lol2::lol2::lol2:

Dziewczyny jestem jędza...cieszę się, że Wasze trawniki nie wyglądają lepiej bo jest szansa, że i mój odżyje wraz z wiosną:D

Trzymajcie kciuki - u nas pierwsza noc bez cycia - zepsuł się i mleczko się skończyło:lol2:...Młoda rano spróbowała - smak musztardowy jej nie przypasował , spokojnie przyjęła info o zepsutym cyciu - zobaczymy jak noc minie:)

 

Żono my kupiliśmy taki przyrząd na baterie - wbija się go w ziemię i on wydaje dźwięki odstraszające krety i nornice. Fakt na trawniku kopców nie ma ale tam gdzie mam nasadzenia i włókninę to masa tuneli i dziur - myślę , że to robota nornic ale za diabła nie mogę ich się pozbyć...pozostaje mi jedynie chyba się przyzwyczaić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jedza jestes to SE walnij nicka-JESTEM ZOLZA....:lol2:

nie będę naszej Kolezance konkurencji robić:cool:

Anetko trzymam kciuki za Manie zeby wytrwala bez cysia :hug:

Ja jak odstawilam Mieszka to za kazdym razem jak widzial stanik (nie wazne gdzie- dom, sklep) to przytulal sie do niego i mowil "moj cycus":lol2:

 

Mania pewnie szybko nie zapomni, na razie sama mówi, że się zepsuł i nie ma mleczka i ma buzkę w podkówkę i taką minę, że aż mnie ściska...no ale muszę być twarda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jem koktajl ze świeżutkich truskawek(może Chińskie albo Hiszpańskie.. ale truskawki) i oplułam monitor...

Wy znów o wibratorach- kogutach.. :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Agata- stolica gór to Zakopiec... chyba, ze nie o te góry chodzi tylko te co czarownice na Łysą przylatują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...