Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Wiolus bo wibro to czasem niezbędny sprzet w domu ;) :D a te odstraszacze na krety to g.... daja mamy kilka bzycza tylko. nornice wyploszyl bialy a kretom podrzuciłam tabletki.

 

Arnis a czemu ty takie swinstwo jesz, ja ci dam u mnie mamowych truskawek pysznych, co prawda mrozone ale po odmrożeniu niebo w paszczy i sa swojskie nie pryskane, no po prostu mamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ledwo siedzę, ale musiałam do Was zerknąć. Dziś cały dzień w ogrodzie, sadzenie, przesadzanie, mycie klinkieru z zasolenia zimowego, mycie kostki etc. Posadziłam do gazonów kłącza kanny,

https://www.google.pl/search?q=kanna&client=firefox-a&hs=I95&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=35xpUceWMMbcOe2egZAP&ved=0CC0QsAQ&biw=1920&bih=940#imgrc=_

 

dwa kolory, co by ładnie rosły, bo mi w reklamówce już pędy popuszczały. Szkoda,z e w naszym klimacie trzeba na zimę wykopywać bulwy. W zeszłym roku posadziłam jedną a wykopałam dwa wiadra-nowych.

 

Dzisiaj też jadłam truskawki, babcia wnukom kupiła, a mama zjadła.:sick: no zołza i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TARcia.. bo mąż nabył na rynku, ze śmietanką zrobił.. on uwielbia truskawki.. ja też.. I jedne Hiszpańskie a drugie Greckie były.. pewnie sama chemia.. ale jak i on i ja widzieliśmy, to jak dzieci.. chciało się lata...

 

Kana tak ma , że rośnie jak głupia...

Ja w zeszłym roku nie wykopałam.. ciekawe czy przeżyła;) nowe wezmę od sąsiadki.. ale ma tylko jeden rodzaj.. I sporo zachodu z kanami jest, ja nie mam gdzie przechowywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszyć ''mię'' tu, w zeszłym roku na weekend majowy to już listki wystawały z ziemi. Nie ma mroźnych Zosiek i ogrodników a kysz!!!!

 

Arnika jak nie wykopałaś to przemarzły, lub zgniły jak kto woli. Jednego roku teściowa ma nie wykopała, to tak właśnie wyglądały, jak zgniłe. Kłącza trzymam w zimę w garażu w reklamówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, walnij lufe i jeszcze raz przeczytaj cytat.

Masz 4 dziurki...

4 sztuki....

 

Adres dla męża co by z nich skorzystał. Ba jak na razie usiłuje skorzystac z mojej. Usiłuje ! :lol2::lol2::lol2:

Kanny ?

Mozna to i tak nazwac ! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, sorki ale to przekracza moje mozliwości percepcji :o

 

Wróćmy do Kann. Pikne som :lol2:

 

moje też bo dwóch chłopaków, mąż sunia i te cztery dziury :lol2:

 

Ja kanny wykopałam pod koniec pażdziernika, jeszcze kwitły obficie, ale bałam się, ze przedobrzę. :sick:Po wykopaniu oddzielam sobie bulwy na takie porcje na jednen dołek i obtrzepuję deczko. W reklamówke zakręcam i do garażu. Dziś rozkręciłam folię to wilgotne były. Dla mnie te kwiaty są plenne jak chasty. W zeszłym roku dostałam od mamy, pies je z 4 razy z ziemi wygrzebywał, wymemlał, a ja wsadzałam. Urosły piękne i dorodne.

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się masz rękę do kwiatów.

Ja też ja mam. Rosna jak szatany. Już sie przyzwyczaiłam, że wszystkie miniatury, które kupuję, wyrastaja mi do 1.50 metra wysokości :lol2:

Moje największe osiągnięcie ogrodnicze to kij od szpadla, który wbiłam na jesieni w ziemię. Wiosną , gdy przyszłam na rekonesans, zobaczyłam, że ów kij wypuścił pączki i lada dzień pojawia sie liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...