Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

JERUSKU-GDZIES BYLA JAK CIE NIE BYLO!!!!!!!!!!!!!!!!

NO ALE CI ZAZDROSZCE Z TYM CYCKIEM...MOJ CHYBA JESZCE NA NUMER Z MUSZTARDA ZA MALY-ZRESZTA OSTATNIO WSZYSTKO MU DZIWNIE ZACZYNA SMAKOWAC-BOG WIE CZY MUSZTARDA TEZ BY MU NIE ZASMAKOWALA:lol2::lol2::lol2:

CALA NOC POWIADASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA TEZ CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Też się cieszę bo myślałam, że będzie lament a tutaj ani jedna łezka nie poleciała no i Marysia zaczęła przesypiać całe noce:D

Gumisia Twój Mały ile ma - 16 miesięcy? dobrze kojarzę?

 

Hej Anetko,

 

super cycusiowe wieści:wave: Patent z musztardą boski:lol2: No i gratulacje z okazji przespanej nocy :D

Z ogrodem zdążysz, nie martw się. Wszystko dopiero zaczyna budzić się do życia:)

buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko super, że tak sprawnie poszło odstawianie :) dla WAS OBU - bo często to dla mamy większy problem, nawet podświadomie ;)

 

miłego dnia :)

tak, tak, zawsze dla Mam to większy problem jak dla dziecka...ja się od kilku miesięcy zbierałam....ale ja to strasznie lubiłam bo to takie cudne chwile, tylko nasze...ja miałam ogromną przyjemność z karmienia:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola paradoksalnie jestem mega nie wyspana:lol2::lol2::lol2: w nocy czasem idę do Marysi pokoju i sprawdzam czy oddycha bo aż nieprawdopodobne mi się wydaję, że Ona śpi w najlepsze:lol2:

A patent z musztardą niezły, miałam trochę obawy bo Iskierka namiętnie wcina ketchup, sos chrzanowy też jej smakuje więc obawiałam się , że rozsmakuje się w musztardzie:lol2: na szczęście jej nie podeszła:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może musztarda + cycek+ mleko nie są dobre....

 

Młodego miałam na piersi tylko i wyłącznie cyc do roku (ważył Emil jak miał rok 14kg) , potem był głodny i szarpał mnie 8 zębami ... podałam butlę bo inne jedzenie było niedobre, sztuczny cycek niedobry, odruch wymiotny, ale jak zassał to już poleciało.. i tak za każdym razem sztuczny niedobry był, a łyżeczką to już wcale nie pojadł...

Kiedyś przebieram się, on ma jakieś 4-5 lat.. i wpadł do sypialni, zobaczył cyca.. podleciał , za cyca polizał go i pogłaskał się po brzuchu.. Zrobiło to tak ekspresowo, że nie zdążyłam się zorientować .... zaskoczona byłam masakrycznie...

Szczęka mi opadła..

Nie miałam pojęcia, że dziecko to pamięta... tak długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - dziecko nie śpi - źle, śpi też niedobrze :lol2::lol2::lol2: rok i 14 kg:o mój łukaszek ma 5 lat i tylko 15kg:( a Marysia 11...moje dzieci nie akceptowały butelki , nie byłam w stanie ich na nia namówić, stąd też tak długo je karmiłam:D

Spadam do grabelek :p

Miłego dnia Dziewczynki, ogród wzywa:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo niestety.. rok i 14kg... kulfon był z niego.. żadnych butów i kapci nie mogłam mu kupić, bo nic się nie mieściło.. z ciuchami też był problem... Ale to może i przyczyną były leki.. on był naćpany i nafaszerowany od maleńkiego...

 

Grabki powiadasz....

U nas rano słonko wyszło... teraz zachmurzyło się i pada deszcz.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka gratuluję odcycowania :wave: MOżesz teraz spać spokojnie :)

Chyba więcej stresu mamy przechodzą niż dzieci, u nas było podobnie jak u starszego w wieku 15miesięcy chciałabym pozbyć się smoczka.

Nastawiałam się na tydzień płaczu i td. a tu 3 dni i spokojnie zasypiał bez niego :)

 

MOi też nie tolerują butelek. Straszy cycał nocami do 10 miesiąca, bo wtedy zaczął przesypiać całe nocki. Kaszki z mlekiem jadł od początku (tzn od 5nmies.) na gęsto łyżeczką ;)

A młodszy do tej pory (6mies.) praktycznie na samej piersi i waga już 10 kg! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, świetnie, że tak łatwo poszło :)

Marysia jest już duża, rozumie :D

 

 

ida2, :lol2: Maciuś jak miał 6 miesięcy to też dobił do 10 kg.

Zaraz kończy rok i waga ta sama od pół roku :lol2: Po prostu jak stał się mobilny, zaczął pełzać, raczkować, wstawać, szaleć, to spala wszystko co zjada :) Wcześniej obrastał w tłuszczyk.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...