Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja wysiewałam trawę w kwietniu.. w kwietniu za rok wzięliśmy 3 grabie i poszliśmy grabić.. dokładnie żeby było... po 3 dniach grabienia (no oczywiście ne całych, po kilu godz,...) mieliśmy wszyscy dość.. wsiadłam jak stałam w samochód do LM i kupiłam wertykulator i trawnik wyczesałam.. no niby młody był, ale nic mu się nie stało.. śmignął później i był czyściutki i wyczesany..

Są różne szkoły..

Gdybyś trawę siała późną jesienią to wiosną nie bardzo go tak czesać.. ja siałam wiosną. cały sezon trawa była koszona.. i na wiosnę czesana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli od kiedy można używać, a ja juz prawie leciałam kupic:(

2 lub 3 sezon w zaleznosci od "jakosci"

my teraz mamy 3 sezon i chyba znowu nie bedzie wertykulacji, no chyba ze po majowce bo wtedy pierwszy wolny termin miec bedziemy. zrobimy tylko napowietrzanie (to mozna pare razy w roku robic). za to nasz ladnie jest wyczesany po zimie i juz na zielono sie regeneruje, tylko wody troche brak, czas zaczac podlewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem ale jestem chora....mam okropnego wirusa, łamie w kościach, w ogóle nie fajnie , dodatkowo doskwiera mi moja cholerna alergia:mad:niby jestem uczulona tylko na sierść kotów, psów i pyłki brzozy i leszczyny ale co roku jest gorzej, w tym roku zaczęłam się odczulać i mój organizm nie bardzo toleruje szczepionkę....kilka dni temu spuchłam okropnie i po zjedzeniu jabłka o mało się nie udusiłam, wczoraj u alergologa okazało się że uaktywniła mi się alergia krzyżowa:bash::bash::bash: mam szlaban na wszystkie pokarmy, które zawierają podobny alergen jak brzoza - jabłka, gruszki, generalnie wszystkie pestkowe, marchew, seler, pomidory i mase innych:bash::bash::bash: załamka:(

ani mi się o ogrodzie nie chce mysleć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko...trzymaj się!!!!

Zdrówka życzę, a w ogrodzie jeszcze zdążysz się narobić....myśl o sobie i dbaj o siebie:)

 

Ja też jestem alergikiem...i wiosna to dla mnie trudny okres ale jakoś daję radę...mam inhalatorek i jest ok!

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...