Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneta wspolczuje,znam bol. od wczoraj tez na proszkach jade przez nieszczesnego kota u weterynarza + pylenie, opuchlizna, plamy i dusznosci osiagnely pkt. krytyczny. amertil i wapno lykam. a maz ma dzis mi kupic cos wziewnego chyba sterydowego, bo z oddechem nie halo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny:hug: u nas ten szczytowy moment pylenia ma być w przyszłym tygodniu... ja biore telfast180 (podobno już nic mocniejszego dać mi nie mogą), steryd do nosa, sterydowe krople do oczy a i tak jest makabra....w zeszłym roku kilka razy miałam duszność stąd decyzja o odczulaniu:( a ventolin mam ciągle w pogotowiu w razie czego:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko puk, puk jesteś?, czy ogród na maxa cię wciagnął, widzę ze pendrak na propozycje tez uciekł:D:D:D:D:D

Pendrak nie uciekł, tylko nazbierało mi się trochę ogrodów do wygrabienia, a że niektórzy stawiali nawet obiad to trochę to trwało :D

Anetka trzymaj się, nie wiedziałam że to takie skomplikowane z tą alergią. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko wpadlam info zostawic nt. wertykulatora z biedrony. mialam okazje wczoraj wyprobowac, kolega pozyczyl. no i nie powiem , dobry jest, smigal az milo, dobre 7 taczek kopiastych smiecia wywiezlismy, drugie tyle z wczesniejszego koszenia. ale trawnik jakby przejrzal, teraz tylko solidne podlanie, odzywka i moge startowac na najladniejszy trawnik we wsi :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore telfast180 (podobno już nic mocniejszego dać mi nie mogą), steryd do nosa, sterydowe krople do oczy a i tak jest makabra....w zeszłym roku kilka razy miałam duszność stąd decyzja o odczulaniu:( a ventolin mam ciągle w pogotowiu w razie czego:bash:

 

zdrówka Anetko, mój syn byl rok na telfaście i sporo przytył. W zeszłym roku odstawiliśmy i jedziemy na zwykłym alerteku i jest niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczynki:hug:

Rasia ja odczulam się Staloralem (szczepionka pod językowa) u mnie największy problem to brzoza i leszczyna , zaczęłam już w grudniu, teraz to kontynuacja i tak ma to potrwać 4, 5 lat.

Żono ja nie mam wyjścia - na mnie nie bardzo działają te wszystkie inne pozostałe leki - telfast zreszta i tak nie daje rady...ja w tym najgorszym czasi mimo zażywania telfastu, sterydów do nosa i oczu i tak spię na siedząco z rolka papieru toaletowego w ręce...u mnie po każdej ciąży coraz bardziej nasilała się alergia, według allergologa mogły mieć na to wpływ hormony ciążowe, w zeszłym roku wiosna była dla mnie tak straszna, że zdecydowałam się odczulić...

Teraz tak naprawdę nie wiem co mi bardziej dokucza alergia czy ta cholerna infekcja, którą właśnie przechodzę...:bash:

 

 

Marta no i co ze zdjęciami katalpy??? hmmmm???:cool:

Pendrak ja chętnie przyjmę każdą pomoc, Reni daje obiad, ja dorzucam do obiadu nocleg - pasuje?:cool:

 

u nas pogoda cudna :cool: niestety nie padało już od dawna więc jest bardzo sucho no i dodatkowo duże stężenie alergenów w powietrzu, jak dla mnie mogła by być solidna burza:yes::D

miłego dnia Dziewczynki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj Anetko! U nas też sucho jak nie wiem...myślałam, że w nocy popada a tu nic!!!

Temat spania na siedząco znam, z chusteczkami przy nosie.....wiosną deszcz mi osobiście przynosi ulgę.

Trzymaj się i nie daj się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie, ze po deszczu i burzy bedzie jeszcze gorzej, przynajmniej ja tak mam, przez chwilke jest dobrze a potem jak to zaczyna parowac:sick:

Tarcia deszcz super neutralizuje pyłki - ja po deszczu zawsze się dobrze czułam:yes::cool:

Żono jesteś pewna , że to tycie po Telfascia??? on podobno nie ma takich skutków ubocznych:rolleyes:

Trzymam się, trzymam Beatko:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...