Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko tak, bo tylko ten lek łykał, a musiał, bo nie mógł patrzeć na oczy jak odstawił. Gdy zamienilismy lek na inny w ciagu kilku tygodni jest znowu szczupakiem, a sadełko miał spore. Po telfaście mia l taki apetyt, ze mógłby sobie krzeselko przy lodówce postawić aby chodzić nie musiał tam i z powrotem::lol2:

 

Ja dziś w ogrodzie byłam w gozinach największego nasłonecznieni i mam spieczone karczycho to co wystawło spod bluzki na raminkach. Jezu jak to szczypie. Kto widzial aby w kwietniu takie problemy mieć.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anetko:hug:

Jakie zmiany widzę:eek: Dawno nie byłam i nie poznałam Cię...

Mam nadzieję, ze czujesz się już lepiej, u nas padało od południa w sobotę do rana w niedzielę, jeśli doszło i do Was to chyba lepiej trochę, co?

Co do trawnika, ja tak miałam w pierwszym sezonie, a może nawet jeszcze gorzej:( Ale wygrabiłam i bardzo ładnie się zregenerował:yes: W następnych sezonach przycinaliśmy krócej przed zimą i nie było już takich problemów:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki już jestem:hug::hug::hug: Tyle co wróciłam i od razu piszę - wszystko ok, żyję:cool::hug:

Nie zdążyłam Was uprzedzić ani się pożegnać bo Mąż zrobił mi niespodziankę i zabrał nas do słonecznej Toskanii :cool: Akumulatory naładowane no i czuję się jak nowo narodzona:yes::D pierwszy raz byłam tam wiosną no i wracać nie chciałam:D bez dwóch zdań Toskania najpiękniejsza jest wiosną:cool: Mąż odsypia podróż a ja klikam do Was, żebyście się nie martwiły:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDROWKA!

ps. to moj setny post, zaczynalam u Ciebie w starym watku, i teraz zaokraglam tez :)

o jak miło :hug::hug:

 

Anetko wysłałam esemeska ze zdjęciem , daj znać czy doszło :lol2::hug:

 

Martuś nic nie dostałam:(

 

Anetko, co z tym domkiem dla dzieciaków?

Jestem strasznie ciekawa.

 

Czekam na wieści i foty :

 

:popcorn::popcorn::popcorn:

Przyjazd domku przełożony ze względu na nasze wakacje, muszę zadzwonić do pana i ustalić nowy termin. na pewno jak będzie na miejscu to się pochwalę

 

Chyba muszę zadzwonić...:rolleyes:

 

Buziaki na dzisiaj zostawiam:hug:.

 

I zdjęcie dla Ciebie:)

IMG_5833male1.jpg

 

Dziękuję Asiu:hug:

 

 

 

Uciekam do rozpakowywania, prania i ogarniania :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff, dobrze, ze juz jestes spowrotem, a tej mezowej niespodzianki zazdraszczam :)

ale pomysl, ze to duzy plus bycia w Pl, bo jak sie jest zagramanica, to wszelkie urlopy tylko do domu w PL (no chyba, ze to tylko ja taki teskniacy przypadek i z jednej strony zal, ze tyle fajnych miejsc czlowieka omija, ale na razie marudze,ze wszedzie dobrze, ale do domu najlepiej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki już jestem:hug::hug::hug: Tyle co wróciłam i od razu piszę - wszystko ok, żyję:cool::hug:

Nie zdążyłam Was uprzedzić ani się pożegnać bo Mąż zrobił mi niespodziankę i zabrał nas do słonecznej Toskanii :cool: Akumulatory naładowane no i czuję się jak nowo narodzona:yes::D pierwszy raz byłam tam wiosną no i wracać nie chciałam:D bez dwóch zdań Toskania najpiękniejsza jest wiosną:cool: Mąż odsypia podróż a ja klikam do Was, żebyście się nie martwiły:hug:

 

SUPER ! bo wszystkie jak na szpilkach tutaj siedziały, czy nic się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...