Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny trochę się ogarnęłam bo ogród szaleje, koszenia mieliśmy co nie miara :cool:

Dla mnie południe w wakacje jest za ciepłe , my od lat właśnie w maju jeździmy na krótkie wakacje w cieplejsze regiony Europy:cool: w sierpniu Italia dla mnie jest koszmarem - byłam 2 razy i zdychałam z gorąca, nigdy więcej:cool:

My byliśmy w Vadzie, miejscowość pomiędzy Ceciną a Livorno - miejscówka super - jak ktoś zainteresowany to podam namiar, młody obiekt , ceny przyjazne bardzo i warunki fajneeee , do rodzinnych wypadów idealne. U nas odkąd mamy dzieci to wakacje nad morzem bo dla naszych dzieci jak nie ma plaży to nie ma wakacji:lol2: w Vadzie są piękne białe plaże, po prostu cud miód, brudne dość ale to typowe niemal dla całych Włoch:( Sporo jeździliśmy , sporo widzieliśmy, 10 dni minęło szybko i spokojnie mogłabym tam zostać kolejne 10 dni:cool:

Fotki będą ale nie wiem kiedy, cyknęliśmy ponad 2 tys i jeszcze nie mieliśmy czasu ich obejrzeć:cool:

 

Wyjeżdżałam mega chora bo moja alergia osiągała wówczas apogeum i trochę się obawiałam oliwkowych drzew na miejscu ale niepotrzebnie:cool: super się tam czułam, przez chwilę nawet myślałam, że mogłabym tam zamieszkać:D:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, toś się wybyczyła ;) Super niespodzianka.

A jak tam dom. Dopadło Was to wielkie gradobicie?

Gradobicia u nas nie było, póki co:yes: zeszłego lata spore spustoszenie mi grad w ogrodzie zrobił :(

Kochany ten mąż :)

Anetka, możesz polecić jakieś miejsce w Toskanii, bo mi się strasznie marzy od dawna.

Pendraczku ja Vadę polecam bo fajna baza wypadowa no i idealne miejsce dla dzieciaków, choć ja wolałabym spędzić urlop w dolinie Val d'rcia:cool:

 

Tak czułam ze gdzieś Cię wywialo, a tu proszę słoneczne Włochy , my do Toscanii co roku smigamy w wakacje o i tak Ci zazdroszcze:cool:

napisz gdzie byliście i moze jakieś foteczki :D

Ja uwielbiam Toskanię....ale latem nie dałabym rady...póki dzieciaki nie chodzą do szkoły to możemy jeździć w maju :cool: Jeżdzicie zawsze w jedno miejsce - Macie jakąś ulubioną miejscówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie południe w wakacje jest za ciepłe , my od lat właśnie w maju jeździmy na krótkie wakacje w cieplejsze regiony Europy:cool: w sierpniu Italia dla mnie jest koszmarem - byłam 2 razy i zdychałam z gorąca, nigdy więcej:cool:

(..)

super się tam czułam, przez chwilę nawet myślałam, że mogłabym tam zamieszkać:D:lol2:

My robimy podobnie, jeździmy na przełomie maj/czerwiec i potem we wrześniu, tylko że jest to region Emilia-Romagna oraz Veneto. Ja też co chwilę się zastanawiam czy jednak nie przeprowadzić tam na stałe, bo gdyby nie skomplikowała nam się 3 lata temu sytuacja rodzinna to już byśmy tam zostali.

Edytowane przez Art_83
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, bardzo bardzo proszę o namiary na priv na vadę, jeśli ktoś ma inne sprawdzone miejsca w toskanii, to również byłabym wdzięczna za namiary :D

A będą fotki? :popcorn:

Będą, będą jak przeglądnę i pomniejszę :yes::cool:

 

My robimy podobnie, jeździmy na przełomie maj/czerwiec i potem we wrześniu, tylko że jest to region Emilia-Romagna oraz Veneto. Ja też co chwilę się zastanawiam czy jednak nie przeprowadzić tam na stałe, bo gdyby nie skomplikowała nam się 3 lata temu sytuacja rodzinna to już byśmy tam zostali.

 

Dziewczyny a ja jako mieszkanka poludnia Wloch strasznie polecam wakacje tuttaj. Wybierzcie okolice Otranto. Od Gallipoli bardziej rozrywkowe po torre d'orso. Tu jest fantastycznie

Dziewczyny według mnie cała Italia jest fantastyczna:yes: Jak wygram w totka to się na bank tam przeprowadzę:D

Oj dziewczyny ( i chłopaki) jak ja Wam zazdroszcze tych Włoch:D

Ja tak uwielbiam te krajobrazy , lubię słuchać ten język , no i jedzenie:rolleyes: , no i modena nie przypadkowo;)

A najśmieszniejsze jest to że nigdy się tam nie wybrałam ( wyrzeczenia bo budowa ), nigdy nie miałam czasu uczyć się języka , pozostały mi tylko makarony ;) ( kuchnia)

Raczej świadomie się tam nie wybiorę bo nie umiałabym potem mieszkać dalej w Polsce. Pozostaje mi Google ( jak widzę zdjęcia z Toskanii to mnie skręca)

Znalazłam substytut w postaci Turcji( którą pokochałam zastępczo). Po powrocie przez kilka miesięcy się zastanawiam jak wybyć na stałe choćby do tej Turcji , ale na szczęście język trudny , kultura drastycznie inna i daleko.

 

 

Dobra to się wyżaliłam , idę dalej studiować o styrodurach:;):rolleyes:

Pozdrawiam:bye:

A mnie Turcja jakoś nie leży...byłam raz i nie ciągnie mnie...

Co do Włoch ( i nie tylko) to warto pojechać przed sezonem bo ceny noclegów są niższe no i temperatury znośne (ja nie lubię gorąca a wylegiwanie się na leżaku to dla mnie piekło), my ze względu na ceny i temperatury jeździmy zawsze w maju:yes:

Modena koniecznie się wybierzcie zamiast do Turcji:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy tu http://www.borgoverdevacanze.it/residence-mare-toscana.asp w rzeczywistości to miejsce wyglada dużo lepiej niz na fotach. Bardzo urokliwe miejsce, czyste, wszystko świeżutkie bo dopiero od 2010r działa, na prawdę polecam z czystym sumieniem no i ceny atrakcyjne. Na sierpień wiem, że wolnych miejsc nie mają ale i ceny wtedy mało przyjazne, my byliśmy przed sezonem i płaciliśmy najniższą stawkę, w sierpniu jest 4x drożej:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny według mnie cała Italia jest fantastyczna:yes: Jak wygram w totka to się na bank tam przeprowadzę:D

my ze względu na ceny i temperatury jeździmy zawsze w maju:yes:

Modena koniecznie się wybierzcie zamiast do Turcji:cool:

Też nie znoszę upałów jakie są w tych krajach od czerwca do sierpnia .

Przez najbliższe dwa , trzy lata to nie grozi mi wybranie się gdziekolwiek ( nawet do Turcji)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0cray.gif Jedyny piasek jaki zobaczę to ten do fundamentów:D No cóż coś za coś:rolleyes::D

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...