Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

znalzła sie zguba. Wypoczęłaś troszke za nas?

wypoczęłam. dziękuję:hug:teraz myślę jak w totka wygrać, żeby na stałe się tam przenieść:lol2::lol2::lol2:

 

Czesc Anetko!!!!!Chyba nie nadrobię i nie wiem za bardzo co się u was dzieje ,ale pozdrwiam serdecznie z upalnej mojej miejscowosci:D-slonko prazy a ja doprowadzam moje ary do wyglądu ogrodka:D

buzka dla wszystkich:yes:

Dzięki Gumisiu:hug: to to super, że Masz ogródek ogarnięty:cool: wpadaj częściej bo odkąd wątek do niebylandi Wysłałaś to za diabła nie wiadomo co u Was:D Jak młody?

 

Anetko fajnie, że tak wam się udał ten wyjazd. Wklej jakieś foto w wolnej chwili.

 

A co u ciebie w ogrodzie? jak katalpy? jak trawy?

Martuś wyjazd zaliczamy do jednego z najfajniejszych, na bank tam wrócimy:lol2: Uwierzysz, że jeszcze fotek nie widzieliśy:lol2: Mąż zrzucił do kompa i tylko zerknęłam, muszę chyba sobie na raty rozłożyć choć ja lubię zdjęcia z wyjazdów jednym ciągiem obejrzeć. Na pewno coś wybiorę i wkleją.

W ogrodzie fajnie, jak wróciliśmy wszystko tak się przez te 11 dni zmieniło, że od bramy wjazdowej miałam banana na twarzy:lol2:właściwie straty po zimie niewielkie - uschło mi 6 traw, 2/3 z klonu palmowego - tak jakoś dziwnie go w pionie przemroziło i jedna borówka amerykańska, reszta się zazieleniła, łącznie z katalpami o które tak drżałam. tulipany przekwitają, po hiacyntach, szafirkach, narcyzach już tylko liście zostały, szaleją czosnki, azalie i moje ukochane żurawki, muszę się z aparatem do ogrodu wybrać:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc Anetko:bye:

 

Nie zagladalam ponad tydzien, ale Ciebie tez nie bylo, wiec nic mnie nie ominelo:lol2:

 

Zazdraszczam wyjazdu, ja nie pamietam kiedy ostatni raz gdzies bylismy na "normalnym" urlopie.

W tym roku przyjezdzamy na 3 tygodnie (do tej pory zawsze tylko na 2) to moze chociaz na tydzien na Mazury wyskoczymy.

 

 

Anetko dobrze ja kojarze, ze masz na tarasie taki hamak-siedzisko??? Tak na 100% nie jestem pewna, ale chyba u Ciebie widzialam:confused:

 

Chodzi mi po glowie takie cus, ale nie bardzo wiem, na co zwracac uwage przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Anetko

 

i jak Ci sie sprawuje? wygodna jest?

j ja kupiłam z myślą o dzieciach, czasem korzystają , docelowo wylląduje w bawialni jak Mąż wene złapie:cool: bo na zewnątrz mamy 2 plastikowe na placyku zabaw:D mam tez hamak i jeśli już mam czas, żeby sama poleniuchować na tarasie to z hamaka korzystam:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dodawalam bez problemu. A ile masz zapelnione, moze juz "pelno"?

no własnie nie... mam 2 konta , drugie założyłam bo było pełno...a teraz wszystko przebiega ok i w momencie kiedy pojawiają się linki do zdjęcia to ja u siebie na obu kontach widzę na czerwono znaczek X... próbowałam wstawić 2 zdjęcia i co najdziwniejsze dostałam do nich linka na mailu ale w mojej galerii na IS ich nie ma...nic nie kumam:mad: Dostałam privka - Kochana Jesteś:hug: jeśli mogę to chętnie Cię "wykorzystam", podeślę jak tylko mąz skończy prace na drugim kompie bo tam focie mamy:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...