Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneciu, powiem ci, że zdjęcia "morsko - plazowe", rozwaliły mnie totalnie.

Sama robiłaś ?

Sam, sama ?

Zorką 5 ?

Czy one przypadkiem nie były jakos komputerowo tuningowane ?

No boskie !!!

 

Czym Ty jesteś z zawodu czy wykształcenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczynki:hug:

Mari priv:cool:

Zdjęcia są autorstwa mojego Męża - zapalonego fotografa:cool: rośnie mały następca bo Okruszek jako jeden z pierwszych prezentów dostał właśnie...aparat fotograficzny:lol2: jako, że na jego potrzeby już jest niewystarczający właśnie "przesiada" się na canonowską "idiotkę" a swój odstępuje Iskierce:cool:

Mari zdjęcia straciły dużo na jakości bo przy pomniejszaniu do netu tak jest....nie są "szopione" bo my takich nie lubimy. Mój Mąż używa jedynie różnych obiektywów i odpowiednich filtrów, to wszystko:cool:

Kolejna porcja zdjęć będzie ale jak się ogarniemy z wirusem bo póki co to tylko ja zdrowa jestem:(

 

 

 

Dziewczyny czy któraś z Was jest z Dąbek, Gdańska bądz okolic? od 24 czerwca będę z dzieciakami w dąbkach w sanatorium i chętnie bym się ze znajomą duszyczką kawki napiła:yes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu ja wciąż czekam na Ciebie...od jesieni:hug:

nie wiem jeszcze jak pojedziemy, ale koło was pewnie będziemy przejeżdżać w środku nocy bo raczej na noc pojedziemy, żeby dzieciaków nie męczyć:yes:

To kawka ze śniadaniem i noclegiem:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko!

 

Toskańskie zdjęcia wywołały we mnie silne emocje od zachwytu do rozpaczy,od radości do wściekłości:lol2:Bo wiesz, fajnie ,że odpoczęliście widok takiej super rodzinki zawsze dobrze działa:yes:ale ja tak chciałabym tam zamieszkać,nie cierpię naszego klimatu,szarzyzny ,Toskania jest dla mnie najpiękniejszym miejscem na świecie,zazdroszczę wspomnień:hug::hug:

 

Gdyby nie dzieci to nie wiem czy bym się tam nie wyniosła:yes:

 

Sanatorium to super pomysł,też jeżdziłam z filipem,co prawda z ostatniego w Rabce uciekłam w połowie turnusu z krzykiem ale i tak od tego czasu a było to trzy lata temu dziecko ani razu nie chorowało,zero antybiotyku a wcześniej ...szkoda mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...