Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skoro okrzyknięto mnie wiedźmą i siłą nieczystą to pozwole sobie, odrobinkę zerknąć w szklaną kulę ;)

Czy My przypadkiem nie jesteśmy trochę w ciąży ????

 

Kula podpowiada, że być może poszło się nam do pracy.....

lub

Sprzedajemy dom i wyprowadzamy się do Vikingów.

 

Tego ostatniego to nie gratuluje, nie pochwalam i wogóle kuźwa NIE ZGADZAM SIĘ !!!!

Tak bez pytania ?

 

Focha szczelam ( póki co niesmiałego....czekam na romb )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądziłam , że mój post takie zamieszanie spowoduje ;) a ja chciałam tak po angielsku się wycofać z Fm ;)

No cóż mamy problemy zdrowotne z Łukaszkiem, jesteśmy po hospitalizacji i rezonansie magnetycznym, nie znalezli nic, tzn nie ma patologi ale nadal musimy szukać i diagnozować :-( jutro mam konsultację w tej sprawie w szpitalu :-( generalnie mielismy trudny czas, mam nadzieję że teraz będzie juz tylko lepiej :)

No i bardziej optymistyczna wiadomośc - to tak, tak, pracuję :) Dostałam dość niespodziewanie propozycję;), zbyt wiele na ta chwilę nie mogę powiedzieć

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to praca w nowo powstającym centrum Ursa Maior:)

O, widziałam go jak do Lutowisk jechałam w tym roku. Gratuluję.

Przykro mi, że macie problemy z małym :hug::hug::hug:

Trzymam kciuki, żeby wszystko było oki. Daj znać proszę jak cos się wyjaśni. Choroba dziecka to najgorsze co może rodziców spotkać :(. Trzymajcie się :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...