Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko, ja po prośbie. Znasz może jakiś porządny olej do blatów? Olejowałam tym z ikea ale moim zdaniem to na blaty kuchenne się nie nadaje, mnóstwo warstw a wodę dalej bierze. Nie chcę sobie zrobić kuku, do tej pory w innych miejscach ten olej sprawdzał mi się super. Twój jest, zdaje się, norweski ale może coś Ci się obiło o uszy? Bardzo pilnie potrzebuję :( najwazniejsze żeby był do kontaktu z żywnością a najlepiej to jakby stworzył jakąś nieprzenikalną i niewyczuwalną w dotyku powłoczkę ;).

Ja mam olej z HTH, maja oddzial we Wroclawiu, jak dla mnie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W wątku zdjęcia - obejrzałam i jestem zachwycona. Gratuluję. Piękne wnętrza.

Bardzo proszę o napisanie co jest na podłodze w salonie. Na pewno ta informacja jest w Twoim wątku , ale potrzebuję dokonać szybko wyboru i nie mam w tej chwili czasu na przeczytanie całego wątku, a bardzo mi się podoba Twoja podłoga. Więc plisss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny pokoik Iskierki, jestem pod ogromnym wrażeniem. Piękne meble, dodatki, wszystko tworzy niepowtarzalny klimat. Super. Z dodatków najbardziej mnie urzekły karmniki;) Można prosić o zbliżenie i coś więcej na ich temat? Są boooskie!

Dziekuje. Karmniki no name, przytachane z Oslo.

http://img571.imageshack.us/img571/2317/img1849y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W wątku zdjęcia - obejrzałam i jestem zachwycona. Gratuluję. Piękne wnętrza.

Bardzo proszę o napisanie co jest na podłodze w salonie. Na pewno ta informacja jest w Twoim wątku , ale potrzebuję dokonać szybko wyboru i nie mam w tej chwili czasu na przeczytanie całego wątku, a bardzo mi się podoba Twoja podłoga. Więc plisss...

 

deska debowa, lakierowana na matowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...