Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneta strasznie przykro czytać że znowu macie jakieś problemy zdrowotne. Głowa do góry, musicie myśleć pozytywnie. Maluchy czasami są twardsze niż nam się wydaje i dużo lepiej znoszą takie historie niż nam się wydaje .Musi być dobrze!

 

A pokoik Iskierki bajeczny, nawet nie wiesz jak mi tęskno do misiów i tych wszystkich babskich bajerów.

Toficzku :hug:no coz...sa gorsze rzeczy na swiecie...:yes::)na poczatku bylam podlamana ale dzisiaj patrze juz na to wszystko troche inaczej i ciesze sie ze to tylko "TO":yes::)

Kochana no to do roboty:lol2:, ja za pierwszym razem tez kupowalam samochodziki i "meskie pierdoly":lol2:, mnie najbardziej cieszy fakt, ze moge kupowac Iskierce sukienki - ma ich mnostwo bo ja oprzec sie nie moge:lol2:, moze dlatego ze sama tak rzadko zakladam kiecki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, pytałaś mnie kiedyś czy znalazłam alternatywę dla fotela z Farmy. Otóż znalazłam:yes:http://www.polishbikers.com/images/smilies/inne/yahoo.gifi wysyłam Ci na prv:)

 

 

 

http://www.matrax.net/forum/images/keny/mail.gif

Kochana JESTES WIELKA :hug:jak Ty to robisz, ze wszystko wynajdziesz:D no super poprostu bo cena fajna i fotel wyglada cudnie:yes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana JESTES WIELKA :hug:jak Ty to robisz, ze wszystko wynajdziesz:D no super poprostu bo cena fajna i fotel wyglada cudnie:yes::)

Dziękuję:D I cieszę się, że mogłam pomóc:hug:

 

A ten Twój jadący fotelik ma boski kształt:yes: Może jednak zaszaleć z kolorem?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nadrobiłam zaległości :). Kurcze ja to nawet nie wiedziałam, że chciałaś sie rozstac z forum heheheh .Dobrze, że tego nie zrobiłaś !!! i witam sie na nowym wątku :)

Dom jest piękny ale to juz wcześniej pisałam , że kuchnia cudowna to też wiesz ....A pokoje twoich pociech to mega, mega inspiracja . Są cudowne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, koniecznie zaszalej z kolorem :D Fiolet (ale taki przechylający się w ciepłą stronę) lub oberżyna będą bardzo OK, moim zdaniem. Trzymam kciuki za zdrówko maluchów. Będzie dobrze!

Pokój Marysi śliczny! (Jak ja bym chciała jeszcze mieć takiego maluszka, żeby mu kupować różne słodkie rzeczułki... :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...