Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alez Jestescie Kochane jednomyslne...:hug:no teraz to mnie kusi zeby byc troche przekorna i w szarosciach go machnac...:lol2::lol2::lol2: no dobra fotel dzisiaj dojechal ale okazalo sie , ze uszkodzony...no niech to diabli...:bash:protokol reklamacyjny spisany , zobaczymy po konsultacji ze stolarzem czy usterke da sie naprawic bo fotel wiekowy wiec nowego nie wysla, moga jedynie pieniadze zwrocic...pieniedzy nie chce, chce fotel...:yes::(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anetko,fajnie masz-chcesz wazonik, to masz i to jaki-hand-made:)super.Szkoda, ze ja takich ciągat nie mam a moja Maminka jest plastyczką-maluje obrazy, potrafi tkac i inne takie... :oops:)

Co do przepisów Moni i dziewczyn-skusilam sie na razie tylko na kukurydze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anetko,fajnie masz-chcesz wazonik, to masz i to jaki-hand-made:)super.Szkoda, ze ja takich ciągat nie mam a moja Maminka jest plastyczką-maluje obrazy, potrafi tkac i inne takie... :oops:)

Co do przepisów Moni i dziewczyn-skusilam sie na razie tylko na kukurydze:D

Zdolna Masz Mamusie:yes::)

U mnie brak czasu i ...cierpliwosci...:bash:to tak na szybko udalo sie zrobic...cale lato zbieralam sie za okna , ktore beda lustrami i drzwi - zaglowek...okna dzis skonczylam - jutro mam zamiar poprzecierac i zawoskowac no i wziasc sie za drzwi, zeby przed zima skonczyc bo nasza sypialnia pusta...:lol2:

Ja poki co jeszcze nic z tych przepisow nie robilam ale jutro mam zamiar:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka boska!! eh te bezzebne usmiechy sa najsłodsze;-)))

 

za przepisy dziekuje;-))

 

i opowiadaj jak to z tym swiecznikiem było? bo mam w zanadrzu jeden;-)

 

Aniu swiecznik byl ciemny wiec polozylam na niego 2 warstwy bialej farby w sprayu, potem przetarlam papierem sciernym, zawoskowalam no i jest. Podobnie robilam wieszak - serduszko.

Teraz przypomnialam sobie, ze zapomnialam Ci o sercach napisac. ja zaczynalam od gory - tzn najpierw uformowalam ten "dziobek" ktory sie na 2 strony rozchodzi , potem dol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...